PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,380
نام
رامین
مثل اینکه یه عده ریختن سرش و تهدید به مرگ شده و توئیتش رو پاک کرد! :D
تهدید به مرگ رو که شوخی می‌کنم، ولی معلوم نیست چی شد که توئیت رو حذف کرد و به جاش این رو نوشته:

tzi6_sadsadxcz.jpg

نمی‌تونم برم ببینم توضیح اضافه‌ای داده یا نه، چون این جور جاها مثل زیر همچین توئیت‌هایی معدن اسپویل هستن و یه عده می‌ریزن همه‌چیز رو لو میدن.

145847

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
اقا هنوز لست دو نیومده هیترا زیر فشارش دارن میترکن، بیاد که فک کنم به خودکشی دست جمعی ختم بشه.

موضوع اینه که هیترهای این بازی به دلایلی خیلی بیشتر از قبل هستن . یه سری فنبوی Xbox هستن که خب همیشه بودن و ما خودمون یه نمونه فرداعلا شو داریم :D
یه سری افراد ضد LGBT و یه سری هم از بین لیک شدگان و اسپویل شدگان به جمع هیترها اضافه شدن، و جمیعا روزهای خیلی سختی رو دارن سپری میکنن .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,743
نام
علی
جالب‌ترین چیزی که توی این چند روز دیدم، نه تعریف‌های ملت از بازی بلکه تمایل‌شون به تکرار بازی هست. :D یعنی هر گوشه‌ای رو که نگاه می‌کنی، یکی داره میگه بازی رو تموم کردم و برای بار دوم دارم می‌رم سراغش! اون هم بازی‌ای که خیلی کوتاه و مثلاً ۷،۸ ساعته نیست که بگیم میشه توی ۳ نوبت تمومش کرد. معلوم نیست ناتی‌داگ چه غلطی کرده که بازی انقدر کشش داره برای ملت که بلافاصله میرن برای نوبت دوم! :|

مثل اینکه یه عده ریختن سرش و تهدید به مرگ شده و توئیتش رو پاک کرد! :D
تهدید به مرگ رو که شوخی می‌کنم، ولی معلوم نیست چی شد که توئیت رو حذف کرد و به جاش این رو نوشته:

tzi6_sadsadxcz.jpg

نمی‌تونم برم ببینم توضیح اضافه‌ای داده یا نه، چون این جور جاها مثل زیر همچین توئیت‌هایی معدن اسپویل هستن و یه عده می‌ریزن همه‌چیز رو لو میدن.
اتفاقا دیدم چی شد گفتم ولش کن نذارم :D یه هیتر به شکل علی ونوم طور اومد ایشون رو کوبید که آره مثلا چون الان میشه تو بازی پرید تعریف الکی میکنی وای ND خیلی خفنه ! از اینجور مزخرفات ! ایشون هم جوابشو داده بود که واقعا امثال شماها خیلی رو مخید و نمیدونم اینجور آدما فازشون چیه
جالب اینه که این بدبخت فقط راجب گرافیک اونطوری تعریف کرده بود بعضیا اینقدر فشاری شدن ! من جدا نگران این هیترا هستم :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,402
نام
امین
ادامه‌ی نظر همون منتقدی که بازیو تمام کرده:

jfll_dfdfdfdfdf.jpg

میگه واسه نقد‌های Part II و آینده فرنچایز بیشتر از رونمایی بازی‌های PS5 هیجان داره و اونم نظر شخصی هست که بازی رو دوبار تمام کرده و اینکه بعد تجربه‌ی TLoU P2 جوری شده که دیگه هیجانی برای هیچ بازی نداره:D!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
نکته اولی که تو گیم پلی بازی نظرم جلب کرد شباهتش به MGS بود و خوب الانم که منتقد ها دارن اشاره میکنن به اسمش. جالب این که کوجیما هم خیلی تو بازیهاش تأکید داره کشتن حس بدی به مخاطب بده و اتفاقا من جمعا تو mgs ها شاید ده نفرم نکشتم:D به نظرم باید وقتی اسم این بازی میاد به MGS ها مخصوصا V اشاره بشه چون فکر میکنم پارت ۲ المنت های زیادی رو از گیم پلیش وام گرفته.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
آپشن‌های تنظیمات و شخصی سازی Difficultly بازی:

Mind blown ?
All of hairs of my body :|:|:|:o
:D
وای که جرئت داره همه رو بذاره رو Survivor!!!
ولی این که سختی تمام و کمال دست خودمون ه واقعا ایده ی خفنی بوده که پیاده کردن!
یکی از مهمترین دلایل ارزشمند بودن بازی واسه تکرار مطمئنم همینه،
واقعا خیلی بازیا به علت نبود همچین چیزی دست و دل آدم به تکرارش نمیره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر