PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
جون مادرتون ته دل ادمو با این بحث های خرابی pspro خالی نکنید دستگاه منم پرو مدل لانچه عینه تراکتور هم صدا میده مخصوصا تو بازی های سنگین و مخصوصا تو شش ماهه اول که هوای خونه به نسبه گرمتره.فقط تنها چیزی که ازش میخوام بزاره لست و گوست و سایبرپانکو بزنم بعدشم دیگه 5 میاد خواست جر هم بخوره بخوره :D

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
من چین زندگی میکنم. تو چین دیسک این بازی ۸۰۰ تومن به پول ما. و گیف کارت ۶۰ دلاری هم همین حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومن درمیاد.
پس زیاد با اینجا از نظر قیمتی فرق نداره ولی نکتش اینه که درآمد اونجا بیشتره برای همین درصد کمتری از دستمزد ماهانه میشه . اینجا دیجیتالی چند روز پیش گرفتم 875 تومن تقریبا حقوق 10 روز اداره کار !!!!

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
دقیق یادم نیس ولی فکر کنم موقع عرضه خدای جنگ هم همین پست رو گذاشتی و منم بعدش بهت پیام که کسنول باید خاک بخوره این سوسول بازیا چیه ناموسا:D
الانم اومدم باز بهت بگم بیخیال این سوسول بازیا شو خدایی کنسولی که خاک نخوره کنسول نمیشه:D
تازه تو زدی تو کار پرو مال من هنوز همون فت مثل مرد داره خاک میخوره:D
درست گفتی و دقیقا قسمت دست نزدن به کنسولو خاک خوردن و مثل بنز کار کردن رو برای تو گفتم :D چون توی همون تاپیک همین حرفو زدی و من هم همین جوابو بهت دادم :D هرطور صلاحه
کلا اعتقادم اینه از گرما بسوزه خدایی نکرده بهتره تا اینکه ب دست خودم خراب بشه :D
نه من از پشت باد نمیخوام بگیرم ، میخوام جارو برقی بگیرم ک خاکا رو بکشه برون با مکش ، بنظرت جواب میده این حرکت؟ :D
خوبه که دست نمیزنی، یک توضیح علمی بدم در این رابطه، وقتی کنسول روشنه و فن کار می کنه، اگر گَردی وارد کنسول بشه با سرعتی که داره، به بیرون هدایتش می کنه و از جاروبرقی کاراییش بیشتره، اما منظور ما چنین چیزی نیست که بشه با باد بشه برطرفش کرد، دیدی که بعد از باز کردن درب کنسول فن رو با گوش پاک کن تمیزش کردیم نه با باد، دلیل اینکه این نوع خاک قابل باد گرفتن نیست الکتریسیتست! مدتها طول می کشه این نوع گَرد بخاطر جریان الکتریسیته به هم بچسبن، دقیقا مثل TV شما می تونی گردهای دور TVتو با باد تمیز کنی، اما شیشه TVتو نمیتونی و حتما باید با دستمال مخصوص اینکار تمیزش کنی.
جون مادرتون ته دل ادمو با این بحث های خرابی pspro خالی نکنید دستگاه منم پرو مدل لانچه عینه تراکتور هم صدا میده مخصوصا تو بازی های سنگین و مخصوصا تو شش ماهه اول که هوای خونه به نسبه گرمتره.فقط تنها چیزی که ازش میخوام بزاره لست و گوست و سایبرپانکو بزنم بعدشم دیگه 5 میاد خواست جر هم بخوره بخوره :D
خرابی، سوختن! نمی دونم چه کسی این بحثو مطرح کرد، هدف ما راندمانه و مربوط به خرابی نمی شه، دیدم بحث صدای فن مطرحه که این توضیحاتو دادم، صدای موتور جت هم بده مشکلی براش پیش نمیاد، شما برای همه وسایل الکترونیکیت باید یه سری مواردو در نظر بگیری تا در طول زمانی که استفاده می کنی تغییری توی کاراییش حس نکنی.

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
در مورد نظر یکی از منتقدینی که بازیو تمام کرده، New Game Plus و درجه‌ی سختی Survival:
I know someone that finished TLOU2. He loved the game so much, it feels really different than the first one (in a good way), there is New game+ and survive mode, trophies are kinda easy it seems since he is getting the platinum already.
این میزان بازخورد مثبت در مورد یک بازی چندین روز قبل انتشار نقدها رکوردی بی‌سابقه‌ست در نوع خودش :D!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
از همین الان دارم فکر میکنم یجوری مخفی کاری کنم که سگا بیوفتن دنبالم با صاحباشون ببرم دستشون رو بذارم تو دست اینفکتدا و کلیکرا :D
بعد بشینم یه گوشه از صحنه لذت ببرم. آقا چه لذتی داره خداوکیلی :))

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
اولا سعی کن جای خنک بازی کنی
من خودم موقع بازی های سنگین درب بالاشو باز میکنم خیلی خوب میشه
مشکل پرو تهویه نچندان جالبشه چون باید فن بزرگتری داشت چون قدرتش حدود دو برابر معمولیه ولی فنش اندازه فته

• Like
Reactions: t33 and AM!R

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اولا سعی کن جای خنک بازی کنی
من خودم موقع بازی های سنگین درب بالاشو باز میکنم خیلی خوب میشه
مشکل پرو تهویه نچندان جالبشه چون باید فن بزرگتری داشت چون قدرتش حدود دو برابر معمولیه ولی فنش اندازه فته
تا الان که مشکلی نداشته درمورد صدا هم برای من مشکلی نیست چون با هدست سونی بازی میکنم صدایی احساس نمیشه فقط دیدم صفحات قبل یکی از بچه ها گفت با پرو که بازی میکرده از گرمای زیاد هی فریز میکرده تا اخرشم سوخت یکم ته دلمو خالی کرد :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
یکی که بازی رو داشت، این عکسو گذاشته. نمیدونم واقعا از بازیه یا نع :D هشتک بازی رو زده ولی بهش میخوره رو ps5 اجرا شده باشه.
مشخص شد که از بازی نیست البته

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
206
نام
Ali
خب هرچند دییییر، ولی منم امروز پیش خرید کردم. به اون آمار‌های پیش خرید یکی اضافه کنید:D
این بازی رو باید روی سخت ترین حالت ممکن بازی کرد. قشنگ می‌خوام چند وقت حسابی درگیرش باشم و ذره ذره توی بازی ذوب شم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر