PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
یه منتقد روسی بازی رو تموم کرده علاوه بر این که کلی با گیم پلی حال کرده، گفته به نظرش داستان بازی حتی از Part I احساسی تر و با کیفیت تره و بعد تموم کردن بازی بیشتر از قبل حس میکنه که در حال حاضر بازی های ویدئویی مهم ترین مدیوم بین مدیوم های سرگرمیه به خاطر این که بعد از تجربه Part II فهمیده میشه توی بازی های ویدئوئی چیزایی رو منتقل کرد که توی فیلم و سینما نمیشه به این خوبی منتقلشون کرد. و در اخرم پیشنهاد داده وقتی بازی رو تموم کردید برید حرفای یه عده رو وقتی لیک ها منتشر شده بود بخونید متوجه میشید که چقدر متوهمانه و نانسنس بوده نسبت به داستان بازی.

BA3FDF9F-C940-4239-B2A6-239373267459.jpeg
CF68F9EC-9D45-4CB9-AAAF-8FD0F1D3DB87.jpeg
48B57044-3622-4D21-ABD4-D1BC09ED8B6B.jpeg

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
یه منتقد روسی بازی رو تموم کرده علاوه بر این که کلی با گیم پلی حال کرده، گفته به نظرش داستان بازی حتی از Part I احساسی تر و با کیفیت تره و بعد تموم کردن بازی بیشتر از قبل حس میکنه که در حال حاضر بازی های ویدئویی مهم ترین مدیوم بین مدیوم های سرگرمیه به خاطر این که بعد از تجربه Part II فهمیده میشه توی بازی های ویدئوئی چیزایی رو منتقل کرد که توی فیلم و سینما نمیشه به این خوبی منتقلشون کرد. و در اخرم پیشنهاد داده وقتی بازی رو تموم کردید برید حرفای یه عده رو وقتی لیک ها منتشر شده بود بخونید متوجه میشید که چقدر متوهمانه و نانسنس بوده نسبت به داستان بازی.

View attachment 145035
View attachment 145036
View attachment 145034
همین خط اخر پستت برا من هایپ رو چسبوند به سقف. خدا خدا میکردم اون لیکای کثیف واقعیت نداشته باشن یه سریشون. خدا رو شکر...
انشالله دیگه goty شدنش حتمیه.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,402
نام
امین
این مصاحبه جدید نیل دراکمن با سایت Eurogamer رو حتما بخونید. عالیه. در مورد لیک‌های اخیر، داستان و چیزای دیگه‌ست.
"There are games that are just comfort food. This is not one of those"
---

پ.ن: یکی از منتقدها گفته بود به‌قدری هوش مصنوعی، خشونت و طراحی رویارویی‌های بازی فوق‌العاده واقعیه که به‌عنوان مثال زدم یکی از دشمنارو ترکوندم بد رفیقاش اسمشو بلند صدا زدن و دویدن سمتش! میگه این صحنه روانمو بهم ریخت و الان چندروزیه از فکرم بیرون نمیره و احساس گناه دارم :D!

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,171
نام
Amir
این مصاحبه جدید نیل دراکمن با سایت Eurogamer رو حتما بخونید. عالیه. در مورد لیک‌های اخیر، داستان و چیزای دیگه‌ست.
"There are games that are just comfort food. This is not one of those"
---

پ.ن: یکی از منتقدها گفته بود به‌قدری هوش مصنوعی، خشونت و طراحی رویارویی‌های بازی فوق‌العاده واقعیه که به‌عنوان مثال زدم یکی از دشمنارو ترکوندم بد رفیقاش اسمشو بلند صدا زدن و دویدن سمتش! میگه این صحنه روانمو بهم ریخت و الان چندروزیه از فکرم بیرون نمیره و احساس گناه دارم :D!
من فقط دارم برای اون بخشی که میگه" الی خودش واکمن داره و میتونه موزیک گوش بده" دارم خیال‌پردازی می‌کنم :x مسلما یه نکته‌ای نیست که الکی دلشون خواسته باشه گذاشته باشن تو بازی و وقتی موزیکای موردعلاقه یک فرد رو بدونیم طبیعتا بهتر میشه شخصیت‌پردازیش کرد و باهاش ارتباط گرفت. ازونور احتمالا حق پخش کلی موزیک خفن رو گرفته باشن :D

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
من فقط دارم برای اون بخشی که میگه" الی خودش واکمن داره و میتونه موزیک گوش بده" دارم خیال‌پردازی می‌کنم :x مسلما یه نکته‌ای نیست که الکی دلشون خواسته باشه گذاشته باشن تو بازی و وقتی موزیکای موردعلاقه یک فرد رو بدونیم طبیعتا بهتر میشه شخصیت‌پردازیش کرد و باهاش ارتباط گرفت. ازونور احتمالا حق پخش کلی موزیک خفن رو گرفته باشن :D
یعنی میشه حبیب داریوش و معین بقیه دوستان رو ریخت توش؟

• Smile
Reactions: last of amir

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,171
نام
Amir
یعنی میشه حبیب داریوش و معین بقیه دوستان رو ریخت توش؟
نه دیگه :D خیلی اشاره ریزی کرد بهش فقط.
گفت پایان بازی هم لو نرفته و فقط باید ببینین که چجوری وقایع رو به هم مرتبط می‌کنیم. گفت" خیلی‌ها میگن که داستان بازی رو فدای دایورسیتی کردیم" بعدش گفت ما اینطوری کار نمی‌کنیم و همه‌چیز در خدمت به داستانه. و گفت که خیلی از لیک‌ها مزخرفن و نمیتونستیم بگیم که کدوم مسخرس چون خود این به گونه‌ای باعث اسپویل بازی میشه.

• Like
Reactions: Delux1 and pxc33

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,882
نام
نریمان
Anthony Calibur یوتوبر و اسپیدرانر معروف TLoU R کسی که توی تمام Category های اسپیدرانینگ TLoU مقام اول رو داره، بالاخره تونست روی درجه Grounded رکورد قبلی خودش رو بزنه و بازی رو زیر ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه به اتمام برسونه. این در حالیه که حتی از گلیچ های Hallway Lunch و Truck Push، تنها گلیچ هایی که استفاده ازشون توی اسپید رانینگ مجازه هم استفاده نکرده.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,214
نام
ماکان
Anthony Calibur یوتوبر و اسپیدرانر معروف TLoU R کسی که توی تمام Category های اسپیدرانینگ TLoU مقام اول رو داره، بالاخره تونست روی درجه Grounded رکورد قبلی خودش رو بزنه و بازی رو زیر ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه به اتمام برسونه. این در حالیه که حتی از گلیچ های Hallway Lunch و Truck Push، تنها گلیچ هایی که استفاده ازشون توی اسپید رانینگ مجازه هم استفاده نکرده.

اولش خیلی برام جالب بود بدونم چطوریه بازی رو که من 25 ساعت طول کشید تموم کنمو تو سه ساعت رفته:D اما بعد که نشستم نگاش کردم دیدم حالا و بعد از دیدن لست 2 چقدر مسخره به نظر میرسه:D خیلی عجیب بود اما دیگه اون حس سابق رو نداره و برعکس گوگولی به نظر میرسه. به نظر من لست 1 رو دوباره بریم یا دستکم واکترو ببینیم تازه مشخص میشه لست 2 چقدر پیشرفت داشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر