PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
من معذرت میخوام حق داری دوست عزیز ولی غیر عمد بود از بس اعصابم خورد شد نفهمیدم اکانت اصلی ناتی داگ نیست ببخش
خوب عزیز من یه خبر میذاری یه لحظه دوتا سایت معتبر چک کن ببین خبری هست یا نه بذار حالا اشکال نداره منم ببخش قاطی کردم تند رفتم

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
دوستان این شایعاتی که راجب تاخیر منتشر شده از منابع تقریبا معتبری هس یانه؟گاهی وقت ها قبل از این تاخیر ها شایع اش میاد بعد رسمی میشه،واقعا عجب وضعیت اعصاب خوردکنی شده،من فقط دارم لحظه شماری میکنم جمعه هفته دیگه بیاد پریلود شروع شه خیال هممون راحت شه

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان این شایعاتی که راجب تاخیر منتشر شده از منابع تقریبا معتبری هس یانه؟گاهی وقت ها قبل از این تاخیر ها شایع اش میاد بعد رسمی میشه،واقعا عجب وضعیت اعصاب خوردکنی شده،من فقط دارم لحظه شماری میکنم جمعه هفته دیگه بیاد پریلود شروع شه خیال هممون راحت شه

والا من شايعه اي نديدم. كجا بوده ؟ شرايط داره اوكي ميشه (مشت بزنم به تخته) اگه شهاب سنگ نخوره بهمون بازي سر وقتش مياد

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اخ اخ اینجاش

“For combat, this has been an ongoing principle, [we want] to combine the familiar with the unfamiliar,” he said. “We have Stalkers that are grown into the wall and sometimes they’re dead and nothing will happen, and sometimes they’ll rip off the wall and charge at you.”​
از بی پدرمادرترین انمی هان>:):D:((

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اخ اخ اینجاش

“For combat, this has been an ongoing principle, [we want] to combine the familiar with the unfamiliar,” he said. “We have Stalkers that are grown into the wall and sometimes they’re dead and nothing will happen, and sometimes they’ll rip off the wall and charge at you.”​
نسخه قبلی جامپ اسکر نداشت یا خیلی کم بود ، یادمه فقط تو دموی قابل بازی ش که با تس بودیم داشت، ولی این نسخه انگار زیاد داره ، دوس داریم بیشترش کنن :D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
آقا نزارید دیگه :| دوبار خبر فیک گذاشتین هردوبار کل روز من به هم ریخته و تب‌خال زدم#:-S
داداش خیلی رفتی تو حس ها ( تو آخرین امیر هستی اگر کاریت بشه دیگه امیر نداریم )
به طور کل از قدیم گفته اند که دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ( سخت نگیر بالاخره میاد)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اخ اخ اینجاش

نسخه قبلی این استالکرها یا کلیکرا اگه زیادی این ویروس قارچ مانند تو بدنشون رشد میکرد به در و دیواری چیزی میچسبیدن و میمردن در حقیقت مطمعن بودی که مردن
ولی انگار تو این نسخه باید ترس اینو داشته باشی که یهو یکیشون زنده نباشه:D

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178
نسخه قبلی این استالکرها یا کلیکرا اگه زیادی این ویروس قارچ مانند تو بدنشون رشد میکرد به در و دیواری چیزی میچسبیدن و میمردن در حقیقت مطمعن بودی که مردن
ولی انگار تو این نسخه باید ترس اینو داشته باشی که یهو یکیشون زنده نباشه:D

یاد دداسپیس افتادم که روی زمین افتاده بودن فکر میکردی مردن یهو بلند میشدن حمله میکردن ، جالبیش اینجا بود که همشون اینطوری نبودن و نمیدونستی کدوم یکی قرار بلند شه سمتت حمله کنه :D
حالا اینجا قرار از دیوار جدا شن یا از روی زمین و قارچ ها خودشونو جدا کنن سکته میدن خدایی با اون صداشون و البته سرعت زیادشون:D

خوب بعد از حمله گله ای رانرها
جامپ اسکر استالکرها هم تایید شد
شامبلر هم که گاز اسیدی پخش میکنه

فقط میمونه اون موجود جدیده :D

اینم برای اونا که هی میگن چرا الی ماسک میزنه
20200605_011125.jpg
20200605_011109.jpg

اینم واسه اهل دلاش
20200604_185113.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من امروز نسخه ی یک رو دوباره تموم کردم و الان روحا و جسما اماده ی نسخه ی دومم!
حالا که نسخه ی اول رو تموم کردم چند چیز به ذهنم میرسه که بگم ، اول اینکه بنظرم واقعا انتخاب خوبی بود که مین کارکتر رو الی کردن. جول رو به اندازه ی کافی توی نسخه ی اول بهش پرداختند و حالا واقعا الی رو میطلبید که بریم توی کالبدش و از دید اون داستان رو ادامه بدیم درصورتی که قبلا اصلا با این موضوع حال نمیکردم. دوم هوش مصنوعی بازیه که امیدوارم نسخه ی دوم روی یارهای خودی بیشتر کار کنن. سوم، بعد از تموم کردن نسخه ی اول انچنان هایپم شدید شد برای نسخه ی دوم که میخواستم بترکم! ولی خب الان یکم اروم ترم. پیشنهاد اینکه حتما قبل از پارت دو ، قسمت اولش رو بازی کنید خیلی میچسبه.
پ.ن: یه عکس هم از الی بذارم که خودم توی بازی گرفتم (اکشوال گیم پلی) و کلی حال کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر