PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
طوری نکنید که طوری شود که فکر کنند طوری ‌هست :D انتظار متای ۹۸_۹۷ برای بازی غیر‌معقول هست چون هم خود سونی هیترهای مخصوص خودشو داره هم خود ناتی داگ.منتقدان آسیایی به محتوای sjw بازی گیر میدن و نمره کم میکنن منتقدان غربی هم که تو آرمان شهر خیالی خودشون زندگی میکنن و دنیای واقعی رو چیز دیگه ای تصور میکنن به خشونت بازی گیر میدن و نمره کم می کنن.یه عده هم که کلا مریضن و بازی اگه هیچ ایراد سلیقه ای هم نداشته باشه بازم به خاطر دیده شدن نمره کم میدن.حالا یه عده که فن پلتفرم دیگه هستن و چنین نمره ای رو توی نظرسنجی انتخاب کردن که هدفشون معلوم و تکراری هست ولی سونی فنها مواظب انتظارشون باشن :D البته اگه دراکمن حکم جهاد بده ما سربازان گمنام آماده نابودن کردن این منتقدان هستیم :D 144537

اینا رو نگفتم که انتظار متای لیگ شصتی داشته باشید از اون طرف هم با توجه به preview های فوق العاده بازی باید منتظر یه اثر خارق العاده که از هر نظر نسبت به نسخه اول پیشرفت داشته باشیم و از اون طرف هم انتظار متای زیر ۹۲ غیر معقول هست.در کل متای ۹۶_۹۴ معقول ترین حالت ممکن هست :D یه عده از بچه ها هم که متای ۸۸ انتخاب کردن(به خاطر کنترل دمیج)به قول یه نفر دلخوش به این مقدار نباشید :D

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
حداقل بخاطر فروش فیزیکی بازی هم که باشه اگه این جریانات تا هفته دیگه ادامه داشته باشه قبل از این که منقدین نمره هاشون را اعلام کنن تاخیر میزنن بعدشم میگن black live matter

• Smile
Reactions: Un_Tlou

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من هنوز نتونستم در مورد نظر سنجی انتخابی بکنم . نتایج رو نگاه میکنم حدود ۷۵٪ بچه ها میگن متای بازی ۹۴+ خواهد بود و از طرفی بچه های قابلی به گزینه ۹۶-۹۷ رای دادن :D که معمولا در بازیهای قبلی پیش بینی درستی کردند
علیرضا @FUTURE جزو نفراتی هست که پیش بینی هاش درست میاد به جز DS که واسه مسموم کردن فضا عمدا گزینه ۹۸ رو زده بود والا خودش میدونست چی میشه :))

خودم هم پیش بینی درست کم نداشتم B-)

فک کنم ۹۲+ یه متای ایده ال هستش و برای من قابل قبول ، چون به هر حال بازی حاشیه خیلی زیاد داره و ممکنه امتیازات کم ببینیم از یه سری . موندم بین ۹۲-۹۳ و ۹۴-۹۵ ولی اگه از این مقدار بیشتر هم باشه تعجب نمیکنم چون واقعا بازی لایق بهترین ها نشون داده که هستش .

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
یک چیز جالبی که راجب ناتی‌داگ وجود داره اینه که خودش هم با بازی‌هاش یه سیر تحولی خاصی رو پیش گرفته تا رسیده به الان. اگر دقت کرده باشین خیلی ریز ریز داره به سمت OW ساختن نزدیک میشه برعکس خیلی از استودیوها که یهویی تصمیم میگیرن بازی OW بسازن(خیلیاشون موفق هم میشن مثل گوریلا) این استارت بزرگتر کردن محیط هم از نسخه اول تلو خورد که خیلی بزرگتر از آنچ ۳ بود محیطش و بعد، چپتر ۱۰ آنچارتد ۴ رو داشتیم و دی‌ال‌سیش که خیلی عظیم شده بود. نسخه دوم هم به نظر، بزرگترین بازی ناتی‌داگه که فکر کنم کل سیاتل رو ریمیک کردن به صورت آخرالزمانی. البته دراکمن یه بار گفت که سمت OW نرفتیم چون به داستان بازی صدمه میزنه و راست هم میگه. تصور کنین دنیا داره نابود میشه و شما تو ماموریت فرعی داری دنبال یه عروسک خرسی می‌گردی :| کلا اینطوری بازی از ریتم میوفته. از طرف دیگه هم ناتی‌داگ از بازی‌های فانتزی و پلتفرمر شروع کرد تا الان که داره یکی از خشن‌ترین بازی‌های ساخته شده رو میسازه. با دیدن نمایش‌ها و پریویوها میشه گفت که واقعا دیگه ناتی‌داگ چیکار باید می‌کرد که نکرده؟ هر المانی تو تخیل آدمیزاد هست رو به کامل‌ترین شکل ممکن داخل بازی اورده از گیم‌پلی تا هوش مصنوعی و گرافیک و داستان و شخصیت‌پردازی و ... .
گیم رادار یه جمله معروف راجب نسخه اول بازی داره که میگه: "اگه هر نسل، سقفی داشته باشه سقف این نسل، تلوعه" و به نظرم ازین جملات برای این بازی هم زیاد خواهیم داشت.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
متای بالای نود یا حتی 92 بازی که قطعی هستش شکی درش نیست.تنها بازی سونی هست که ادم به راحتی میتونه سر متاش شرط ببنده .حتی gow هم اینجور نبود چون سبک بازی را کلا عوض کرده بودن و یه شمشیر دو لبه بود.من چون لیک ها را هم دیدم فقط ترسم از اونهاست که چند تا سایت معلوم الحال بخوان خودشیرینی کنن امتیازات عجیب غریب بدن برای همین گفتم 92 وگرنه بین 94 تا 96 رو شاخشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
:Shocked::Shocked::Shocked:
تریلر live-action بازی

View attachment 144531

پ.ن: از بازی بعدی ناتی داگ، همچین گرافیکیو میخوام :D
تو لایو اکشن هم جوئل رو نشون نمیدن:|
من فکر کنم نسخه قبلی پایانش رو بروس ساخته و سر همین جریان نیل از جوئل نفرت پیدا کرده:|

• Like
Reactions: Arima Kishou

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تو لایو اکشن هم جوئل رو نشون نمیدن:|
من فکر کنم نسخه قبلی پایانش رو بروس ساخته و سر همین جریان نیل از جوئل نفرت پیدا کرده:|
چند دفعه نشونش دادن دیگه. بازی رو باید با الی بریم باور کنید. کاراکتر اصلی بازی الیه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
احسان وقتی این تاپیک باز میکنه: :D

View attachment 144547

حواستون باشه این با listen mode پیدا نمیشه یه گوشه کمین کرده هر لحظه ممکن حمله کنه زیاد سوال نپرسید راجع به داستان.:D
نه بخدا من چیزی رو که بدونم اصلا در موردش نظر نمیدم. اینا حدسیاته. در مورد حضور جوئل هم که چیز عجیبی نیست دیگه وقتی رسما تایید شده که الی قابل بازی هست و کاراکتر بازیه بقیش معلومه دیگه علی اینکه تو یه جاهایی با جوئل بازی کنیم که واقعا راستی حسینی نمیدونم

ولی جدی جدی یه روزایی قیافم تو تاپیک اینجوری میشه :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها فکر میکنید با این وضع وخیم امریکا تاخیر میزنن بازیرو؟
قطعا تاخیر نمیخوره بازی گلد شده همین الانم تمام منتقدها بازی را دارن انجام میدن و خیلی هاشونم تمومش کردن.شک نکن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اگر بازی تاخیر بخوره بازی برای همیشه ریفاند میکنم و دیگه بازی نمیکنم
فقط یک لحظه تصور کنید بگن tlou تاخیر خورد قشنگ بازی برای همیشه دفن میشه همین
اگر سونی ناتی داگ انقدر مشتاقن بازی نابود کنن دیگه واقعا ما کی هستیم که برامون مهم باشه به درک !
چند روز آینده میزان شعورشون معلوم میشه
دقیقا منم از دیشب داشتم به همین موضوع فکر میکردم... راحت پولش رو میدم یه پلاس یک ساله، بازیشون ارزونی خودشون... 4 ساله زخممون کردن

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
دقیقا منم از دیشب داشتم به همین موضوع فکر میکردم... راحت پولش رو میدم یه پلاس یک ساله، بازیشون ارزونی خودشون... 4 ساله زخممون کردن
خیلی جالبه حرفت :))
مثه پسری شدیم که عاشق شده و عشقش محل نمیذاره بهش و اومدیم پشت سرش بد میگیم ولی اگه محل بذاره چشامون از خوشحال برق میزنه و موی تنمون سیخ میشه
یه نفر میگفت چن بار تو عمرتون پیش میاد که پیش نقدهای یه شاهکار که سال ها منتظرش بودین رو بتونین بخونین؟ منتظر نقدش باشین، پیش خریدش کنین، تبلیغ های تلویزیونیش رو ببینین؟
لذت ببرین ازین روزها که زیاد تکرار نمیشن

• Like
Reactions: mikael1026

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر