PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
راحع به گرافیک بازی خیلی اغراق نکنید خدایی

همین الان RDR2 با اون عظمت محیط گرافیک بهتری داره از TLOU
داداش همشون خوبن
این تریلر آخر تلو هم هنوز تو کتم نمیره از نظر گرافیکی خیلی چیز خوفیه
خداروشکر این چندتا استودیو هستن که میتونن همچین چیزایی خلق کنن
کی تریلر The Dark Sorcerer یادشه؟
دیروز داشتم نگاه میکردم
اون موقع کسی باور نمیکرد همچین گرافیکی بتونیم روی کنسولها یبینیم
ولی خب الان داریم چیزایی به مراتب با کیفیت تر میبینیم

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
راحع به گرافیک بازی خیلی اغراق نکنید خدایی

همین الان RDR2 با اون عظمت محیط گرافیک بهتری داره از TLOU

در اینکه RDR II فوق العاده ست اصلا شکی نیست . ولی نمیشه الان اینطوری با قاطعیت مثل شما حرف زد ، باید TLOU II منتشر بشه و کل بازی دیده بشه که بشه درست تر نظر داد.
ضمنا شاید نشه اونموقع هم با قاطعیت گفت که کدوم بهتره و سلیقه هم تاثیر داره روی نظرهای مختلف و احتمالا هر کدوم در مواردی نسبت به اونیکی برتری داره .

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
داداش همشون خوبن
این تریلر آخر تلو هم هنوز تو کتم نمیره از نظر گرافیکی خیلی چیز خوفیه
خداروشکر این چندتا استودیو هستن که میتونن همچین چیزایی خلق کنن
کی تریلر The Dark Sorcerer یادشه؟
دیروز داشتم نگاه میکردم
اون موقع کسی باور نمیکرد همچین گرافیکی بتونیم روی کنسولها یبینیم
ولی خب الان داریم چیزایی به مراتب با کیفیت تر میبینیم
احتمالا پروژه بعدی داوود قفس همین The Dark Sorcerer باشه

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178
فقط 20 روز :xB-)
و فقط 2 هفته تا نمرات8->
20200529_135711.jpg
طرز قرار گیری کلت الی رو ببینید و حالت شلوارش:Arrowd:
20200529_135646.jpg
فقط یه محیط بسته مثل لست ۱ باشه اونجا که جول از رو آسانسور میوفته و از الی جدا میشه بعد در قفل بود برق نداشت کارت میخواست:D این وسط کلی رانر‌ و کلیکر و این دوستمون:Arrowd:اومده بودن استقبال:D همونجور تاریک و پر از هاک و فضای مرده
20200529_135606.jpg
رانر ، استالکر ،کلیکر ، بلوتر ، شامبلر و موجودای جدید که تایید شدن
در کنار
هانتر ، فایرفلای ، پلیس ها ، ولگردا ، مذهبی ها ، مدافعان واشنگتن:D
جالبیش اینه نیل گفت اینا کاملا متفاوت هستن و مثلا سلاح هاشون کاملا متفاوته یه گروه مجهز یه گروه دیگه بیشتر سلاح سرد و تیرکمون ووو

واقعا ترکیب خفنی جلومون قرار داره:D 20200529_111257.jpg
خلاصه آماده باشید که بدجور داریم نزدیک میشیم
تاپیک امتیازاشو بزنید دیگه پیش نقدا تو راهن:D
20200529_135552.jpg

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,757
نام
علی
من تو این یک سال و اندی اخیر خیلی از این بازی و خبر هاش و تریلر های منتشر شدش فاصله گرفتم!
ولی خب یه چند وقت پیش که داشتم آنلاین بازی می کردم یه آی دی ناشناس به من مسیج داد و کلی برام اسپویل کرد. من بی خبر از لیک بازی گفتم داره چرت و پرت میگه تا اینکه امروز فهمیدم یه سری اطلاعات از بازی لیک شده بود و اگه اون چیز هایی که اون طرف گفته راست باشه.....
آخه انصافه این همه از حاشیه ها و خبر های بازی دور بمونی ولی یکی بیاد این کار رو باهات بکنه؟

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
اتفاقا هیچ کدوم از تعریف هایی که از TLoU2 میشه مبالغه آمیز یا آمیخته به یجور اغراق فن بویانه نیست، با یه سرچی ساده تو اینترنت کامل دست همه میاد مخاطبین مختلف با سلایق متفاوت چطور مقهور این نمایش فک برانداز شدن. نه فقط بخاطر اینکه گرافیک و کیفیت تکسچرها بالاست، و یا اینکه انیمیشن ها خیلی خیلی خفنن، بلکه به خاطر کاری که داره با این واقعگرایی میکنه و بهتر از هر زمان دیگه ای تونسته خشونت و احساس رو به مخاطبش منتقل کنه. ارزش کار ND دقیقا همینجاست و فکر میکنم برای همیشه نگاه خیلی هارو به گیم عوض کنه. و باعث بشه خیلی از مردم گیم رو جدی تر بگیرن و از این تفکر به شدت عقیم و عقب افتاده که گیم باید صرفا فانتزی و بچه بازی باشه کوتاه بیان و باور کنن بازی ها هم میتونن تجربه ای مشابه بهترین فیلم های هالیوودی یا سریال های بیگ پروداکشن رو ارایه بدن.

من شخصا پیشرفت بازی ها رو در همین میبینم نه اینکه فقط کوآلیتی تکسچرها بره بالا و اگه قرار باشه تعریف ما از نسل جدید فقط بشه رزولوشن بالاتر و 60 فریم، و در باطن همون تجربه فعلی رو صرفا با رزولوشن بالاتر و گرافیکت یه مقدار خوش رنگ و لعاب تر ببینیم ترجیح میدم تو همین نسل بمونم و دیگه جلو نرم. چون واقعا برام ارزش نداره. انتظار من از نسل بعد و پیشرفت تکنولوژی تغییر ماهیت بازی هاست و اینکه جرات کنن حالا که سخت افزار امکانش رو فراهم کرده احساس عمیق تری رو خلق کنن، و این به لطف انیمیشن های خفن تر که اکت کارکترها رو با یه فیلم مشابه میکنه و یا گرافیک های واقع گرایانه، صداگذاری به شدت خوب و مهم تر از همه AI میسر میشه.

پ.ن: من دیروز یه سری ویدئو از RDR2 روی PC و با تنظیمات گرافیکی بالا میدیدم، واقعا ویژوالش برای یه بازی OW فوق پشم ریزون بود، اما با قیمت PS4 Pro حتا نمیشه گرافیک اون کامپیوتر رو هم خرید. کلا که RS خودش یکی از خدایان صنعت گیمه و با هر کار جدیدش از همه نظر معجزه میکنه، هیچکسی هم نمیتونه کارشون رو ببره زیر سوال، و مقایسه RDR2 با TLoU2 هم از پایه و اساس اشتباهه و نمیشه ازش هیچ نتیجه ای گرفت، اما باز اگه کسی تمایل داره اینارو بزاره کنار هم باید مثلا خروجی PS4 هر دو بازی رو قیاس کنه و در این صورت هم تلو 2 کاملا بهتره و تازه نه فقط تو گرافیک بصری. هرچند بازم میگم مقایسه این دوتا بازی اشتباهه.

در اینکه RDR II فوق العاده ست اصلا شکی نیست . ولی نمیشه الان اینطوری با قاطعیت مثل شما حرف زد ، باید TLOU II منتشر بشه و کل بازی دیده بشه که بشه درست تر نظر داد.
ضمنا شاید نشه اونموقع هم با قاطعیت گفت که کدوم بهتره و سلیقه هم تاثیر داره روی نظرهای مختلف و احتمالا هر کدوم در مواردی نسبت به اونیکی برتری داره .

روی کنسول هیچ بحثی نیست و قطعا حرف شما درسته به نظر منم TLOu بهترین خواهد بود

THELASTOFUS_IRAN

کاربر سایت
Jun 16, 2019
178
خوب نگران گیتارو سیم‌ گیتار نباشید یه مغازه گیر آوردم :D:Arrowd::Arrowd::Arrowd:سمت چپ تصویر
20200529_150140.jpg
اینم محیطای گیم‌پلی اولی با همون اتمسفر:Arrowd:
20200529_150200.jpg
20200529_150257.jpg
این دوتا تصویرم من هنوز باورم نمیشه واقعا تو بازی باشن خیلی خوبه با اینکه از رو ویدیو HD اسکرین گرفتم بازم دیدن دارن:Arrowd::Arrowd: تصور کنید مستقیم توی خود بازی چه کیفیتی دارن
20200529_150114.jpg 20200529_150242.jpg

و اینکه فیزیک شکستن شیشه بلاخره یه بازی اومد که رو دست گیرز۵ بلندشه:D:D:Arrowd:
20200529_150316.jpg

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه ولی یادتون E3 2018 الی وقتی به صورت مخفی کاری میره زیر کامیون ماشه اسلحه رو میکشه بعد موقعی که طرف میاد زیر ماشین رو ببینه تیر رو خالی میکنه تو مغزش ؟ یادمه اون موقع همه میگفتن این صحنه اسکریپت شدست ولی تو دمو دیشب قشنگ الی چند بار از این قضیه استفاده کرد شاید زیاد دلیل منطقی نداشته باشه (شایدم داشته باشه :D) ولی واقعا حس خیلی خوبی رو به ادم میده احساس میکنی کنترل کامل رو اسلحه داری
اون دمو که بهش میخورد خیلی جاهاش اسکریپت شده باشه. الان اگه دوباره برید نگاه کنید متوجه غیرطبیعی بودن اتفاقات جانبی اون گیم پلی میشید که درست مثل یک فیلم توی لحظه ای که باید اجرا میشدن.

• Like
Reactions: kamyy and Kurt117

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,213
[Q
اون دمو که بهش میخورد خیلی جاهاش اسکریپت شده باشه. الان اگه دوباره برید نگاه کنید متوجه غیرطبیعی بودن اتفاقات جانبی اون گیم پلی میشید که درست مثل یک فیلم توی لحظه ای که باید اجرا میشدن.
منم قبول دارم اون دمو خیلی حساب شده و از قبل برنامه ریزی شده بوده. مثلا مبارزه الی با چاقو دستی رو مقایسه کنید با همین دموی جدید که با یا چاقو مبارزه میکنه. انصافاً اون انیمیشن ها دمو خیلی پولیشتر و حساب شده تر بودن و همینطور زاویه دوربین هم به نظرم نزدیکتر بود.مثلا اونجا که الی چاقو رو فرو میکنه به گلوی طرف و بعد چکش رو ازش میگیره و کارش میسازه زاویه دوربین و غیره واقعا عالی کار شده بود.
ولی کلیت گیم پلی به نظرم فرقی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر