PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
بچه ها نمیخوام ضد حال بزنم ولی به نظرتون ممکنه بازی دوباره تاخیر بخوره؟ من دیگه تحمل ندارم ناموسا . این وضع کرونا خیلی ناپایداره معلوم نی چی میشه.
ببین در این حد بگم که اگه بمب اتم هم بزنن وسط امریکا این بازی دیگه تاخیر نمیخوره :D

اصلا خوشم نیومد. :D

به نظر اگر رنگ کلی دسته سفید بود و اون تتو الی هم رنگش سبز بود، بهتر بود. :D
ساده و شیک و مدرنه ، من که عاشقش شدم :D
8->

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
بچه ها نمیخوام ضد حال بزنم ولی به نظرتون ممکنه بازی دوباره تاخیر بخوره؟ من دیگه تحمل ندارم ناموسا . این وضع کرونا خیلی ناپایداره معلوم نی چی میشه.
نه بعیده...بخاطر لیک ها هم شده مجبورن ریلیزش کنن هرچقدر هم عرضه فیزیکی محدود باشه.

• Love
Reactions: Hero Man

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
در جریان نیستی بازی GOLD شده گمونم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
@THELASTOFUS_IRAN

مگه تاریخ امبارگو رو اعلام کردن؟

ولی خب 20 روز مونده تا تاریخ پری لود که از یه منظر برای من تاریخ انتشار... چون تا بیاد 100 گیگ دانلود شه، قفلشم باز شده

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
فکر کنم یه نسخه از بازی رو فرستادن برای کوری بارلوگ .

View attachment 143002
البته یکی ازش پرسیده که نیل دراکمن برات کپی تلو ۲ رو فرستاده و کوریم یه جوری جواب داده که به نظر میرسه هنوز این اتفاق نیفتاده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
یکی از فانتزیام دیدن دوباره بیل هست

چه عجب یکیتون به این لعنتی یه اشاره ای کرد!:D

فوق العاده بود دیالوگ های بیل؛ مخصوصا وقتی به الی گیر میداد.:D

بیل به جوئل:

You're lucky you're still drawing breath. That was plan A, B, C, all the way to fu**in' Z! :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
چه عجب یکیتون به این لعنتی یه اشاره ای کرد!:D

فوق العاده بود دیالوگ های بیل؛ مخصوصا وقتی به الی گیر میداد.:D

بیل به جوئل:

You're lucky you're still drawing breath. That was plan A, B, C, all the way to fu**in' Z!:D
143017
Now get the f.u.c.k out of my town

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
یکی از دوستام بهم گفت تجربه ی این اثر با توجه به حجم بالای 100 گیگی که داره باید خیلی جالب باشه
ولی مساله ی گنگ اینه که با توجه به تجربه ای که از RDR2 با همین حجم تقریبا یکسان داشتم باید اعتراف کنم که پتانسیل این حجم رو نمی دونم ناتی داگ در کجا به کار گرفته اما مطمئنم بازی از نظر جزئیات و ریزه کاری های موشن کپچرینگ انقلابی در صنعت گیمینگ خواهد بود
و امیدوارم در کنار RDR2 تبدیل به اثری بشه که بتونم بارها و بارها و بارها با تجربه ی دوبارش حس تازگی کنم
چقدر بودن این چنین آثار عظیمی در صنعت گیم زیباست
مایه ی افتخاره که میبینم چنین آثار فاخری در این صنعت ساخته و پرداخته میشه و طرفدارای زیادی هم داره
چیزی که راجع به این آثار خیلی ماندگار میتونه بشه اینه که این حس عمیقی که قبل از انتشار این گونه آثار داریم رو ببینید ؟ حسی که تا عرضه ی رسمی جهانی اون اثر از صبح تا شب و از بامداد تا طلوع آفتاب :) همراهی مون میکنه
این عشق و این خلوص نیتی که بهمون میده
وصف ناپذیره
شبه جهانی که درونش به طور فلسفی درهم آمیخته شدیم اونم تازه قبل از عرضه ی این چنین آثاری
رحمت و درود بر شرافت تیم سازنده
انتظارات خیلی بالائی داریم که این نشان دهنده ی لیاقت بالای شماست که برای ما طرفدارا ثابت شدس

143031

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
یکی از دوستام بهم گفت تجربه ای این اثر با توجه به حجم بالای 100 گیگی که داره باید خیلی جالب باشه
ولی مساله ی گنگ اینه که با توجه به تجربه ای که از RDR2 با همین حجم تقریبا یکسان داشتم باید اعتراف کنم که پتانسیل این حجم رو نمی دونم ناتی داگ در کجا به کار گرفته اما مطمئنم بازی از نظر جزئیات و ریزه کاری های موشن کپچرینگ انقلابی در صنعت گیمینگ خواهد بود
و امیدوارم در کنار RDR2 تبدیل به اثری بشه که بتونم بارها و بارها و بارها با تجربه ی دوبارش حس تازگی کنم
چقدر بودن این چنین آثار عظیمی در صنعت گیم زیباست
مایه ی افتخاره که میبینم چنین آثار فاخری در این صنعت ساخته و پرداخته میشه و طرفدارای زیادی هم داره

View attachment 143031
این بزرگی محیط از اون تجربه دی‌ال‌سی آخر آنچارتد میاد که چپتر ۴ اش تقریبا دیگه جهان باز شده بود. اینم دقیقا همینه.
من خودم حقیقتش همه لیک‌ها رو ندیدم ولی اونایی که دیدن میگن محیط بازی خیلی بزرگه و هر چپتر یجورایی محیط مخصوص به خودشو داره. اینقدر بزرگه که مثل دی‌ال‌سی آنچ، نقشه هم داره بازی. خوبی بازی اینه که جدا از مسئله کرفتینگ و مجله و ... که آدم رو کنجکاو میکنن برای گردش توی محیط، این یکی یه اهرم دیگه هم داره که اتفاقات داستانی و کات‌سین‌های بازیه و تقریبا با بار اول نمیشه همشونو دید چون باید خیلی خوب توی محیط بگردی. طبق تریلر‌ها هم بازی وسایل نقلیه متفاوت مثل قایق و اسب داره. از طرفی هم یکی از دلایل حجم بالای بازی، موتور ناتی‌داگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر