PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,149
ناموسا ناتي داگ همچين صحنه مهمي رو گذاشته تو تريلر بعد هم اينطوري سوتي دادن ؟ نه تنها ليك ها اسپويل ميكنن , تريلر رسمي بازي هم اسپويل ميكنه . NICE . ادم دپرس ميشه

اون دو تا تصویر ممکنه اصلا ربطی بهم نداشته باشه و فقط در حد حدس و گمان هست. خب تریلر های داستانی قاعدتاً یه سری لحظات بازی رو نشون میده و اسپویل میکنه، توقع دارید چیزی نشون ندن؟

• Like
Reactions: only sony and kamyy

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
  • Like
Reactions: hbmss and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ناموسا ناتي داگ همچين صحنه مهمي رو گذاشته تو تريلر بعد هم اينطوري سوتي دادن ؟ نه تنها ليك ها اسپويل ميكنن , تريلر رسمي بازي هم اسپويل ميكنه . NICE . ادم دپرس ميشه
نیایید توی فضای وب (مربوط به گیم) و یوتیوب اگر اینقدر حساس هستید (خود زنی می کنید)

سخته قرنطینه این مدلی ولی خب اگر حساس هستید دندان روی جیگر بزارید و روز اول بازی تهیه کنید و تمام

• Like
Reactions: only sony and Nima

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
/:)
یعنی میخوای بگی الی مامانشو میکشه؟ بابا اینقدرم دیگه بازی تاریک فکر نکنم باشه.
در ضمن اسپویل نیستا من فقط سری اول اسپویلا رو میدونم خبر از اینا ندارم

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
تو این مدت که تا زمان عرضه مونده گفتم یبار دیگه دیسک نسخه اولو بذارم تو دستگاه شاید برای اخرین بار باشه که این قاب نقاشیو تجربه میکنم و امکانش هست بعد از پلی دادن نسخه دوم دیگه دست و دلم نره برا دوباره بازی کردنش...

کسی نیستم که صحنه های تراژیک و احساسی تو فیلم، انیمیشن یا گیم خیلی روم تاثیر بذاره برا مثال از اول تا اخر grave of the fireflies یا صحنه مرگ سارا پوکر بودم، تو همچین مایه هایی:

140771

نمیدونم شاید باید برم پیش روانپزشکی چیزی :|

ولی یکی از سینماتیکای بازی کاری کرد من از درون به رعشه بیفتم، بارها دیدمش چه تو خود گیم چه تو یوتیوب و جاهای دیگه و هربارم بغض کردم...

140772

اهمیتی نداره نسخه دوم چی باشه، مثل اولی باشه و باز دل مارو ببره یا خراب کنه و همه چی تموم بشه، کاری که بازی اول با من کرد تا اخر عمرم تو ذهنم جاودانه شد و امیدوارم بدور از هر فن بازی ناتی داگ و دراکمن همینطور با قدرت به کارشون ادامه بدن.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
تو این مدت که تا زمان عرضه مونده گفتم یبار دیگه دیسک نسخه اولو بذارم تو دستگاه شاید برای اخرین بار باشه که این قاب نقاشیو تجربه میکنم و امکانش هست بعد از پلی دادن نسخه دوم دیگه دست و دلم نره برا دوباره بازی کردنش...

کسی نیستم که صحنه های تراژیک و احساسی تو فیلم، انیمیشن یا گیم خیلی روم تاثیر بذاره برا مثال از اول تا اخر grave of the fireflies یا صحنه مرگ سارا پوکر بودم، تو همچین مایه هایی:

View attachment 140771

نمیدونم شاید باید برم پیش روانپزشکی چیزی :|

ولی یکی از سینماتیکای بازی کاری کرد من از درون به رعشه بیفتم، بارها دیدمش چه تو خود گیم چه تو یوتیوب و جاهای دیگه و هربارم بغض کردم...

View attachment 140772

اهمیتی نداره نسخه دوم چی باشه، مثل اولی باشه و باز دل مارو ببره یا خراب کنه و همه چی تموم بشه، کاری که بازی اول با من کرد تا اخر عمرم تو ذهنم جاودانه شد و امیدوارم بدور از هر فن بازی ناتی داگ و دراکمن همینطور با قدرت به کارشون ادامه بدن.
نسخه اول جاودانه بود و همیشه هم میمونه
به دور از هرگونه حواشی و هر کوفت و زهرمار دیگه ای اومد همه گیمرا رو عاشق داستان خودش کرد و رفت
بازی که از همه لحاظ بی نقص بود
من هیچ وقت اون حسی که اولین بار بازی دستم رسید و شروع کردم به بازی کردنش تا وقتی که تمومش کردم یادم نمیره

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
اون بیلاخ به هکره؟ :D:D:D
هم به اون و هم به هیتراست فکر کنم . :D ولی کلا امروز خوشحال به نظر میرسه :D یکی از بچه ها چند روز پیش گفت که بازیو برای منتقدین فرستادن ایا ممکنه از نمرات یا واکنش منتقدا خبردار شده باشه ؟ :-?

• Like
Reactions: dark spartan

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
هم به اون و هم به هیتراست فکر کنم . :D ولی کلا امروز خوشحال به نظر میرسه :D یکی از بچه ها چند روز پیش گفت که بازیو برای منتقدین فرستادن ایا ممکنه از نمرات یا واکنش منتقدا خبردار شده باشه ؟ :-?
اونطور که نیل اعتماد به نفس داره حتی ممکنه متاش بالاتر از آنچارتد ۲ باشه.اونقدری که برای متاش هایپم برای خودش هایپ نیستم :D اگه کد ها رو برای منتقدان فرستادن حداقل دو سه هفته قبل از لانچش احتمالا متاش بیاد.اینطوری خیلی به فروش و مثبت کردن جو کمک میکنه

• Wow
Reactions: only sony

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
اونطور که نیل اعتماد به نفس داره حتی ممکنه متاش بالاتر از آنچارتد ۲ باشه.اونقدری که برای متاش هایپم برای خودش هایپ نیستم :D اگه کد ها رو برای منتقدان فرستادن حداقل دو سه هفته قبل از لانچش احتمالا متاش بیاد.اینطوری خیلی به فروش و مثبت کردن جو کمک میکنه
من فقط نگرانم این لیکها هستم و اینکه روی منتقدا تاثیر بذاره و براشون اسپویل شده باشه وگرنه به ناتی داگ اعتماد کامل دارم :D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
یعنی میخوای بگی الی مامانشو میکشه؟ بابا اینقدرم دیگه بازی تاریک فکر نکنم باشه.
در ضمن اسپویل نیستا من فقط سری اول اسپویلا رو میدونم خبر از اینا ندارم
تو که خودت همه چیز می دونی چرا اذیت می کنی:|:-j
hhjhj.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر