PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
به قول نیل پسرای من، نولان از اول بازی تا دو ساعت پایانی پخش توی بُهت و حیرت بود.. کسی که صداگذار یکی از کارکترهای محبوب و برتر صنعت گیم، نیتن بوده، حالا اثیر شخصیت پردازی بی مانند جوئل با صداگذاری تروی بیکر شده. نمیتونست حرف بزنه هنگ کرده بود، نمیدونست چطور تمام این اتفاقات رو در نیمه ابتدای بازی هضم کنه و شرحشون بده، فکر نمی کرد یه روز ناتی داگ روی دست خودش هم بلند بشه! جول صرفا یک کارکتر نیست، وقتی باهاش شروع کنی متوجه میشی تو نیستی که اونو کنترل می کنی، اون تو رو تحت کنترل داره و شخصیتش کامل به تو قالب میشه.
l331152_.jpg

y655930_.jpg

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
کاش این همه عنوان فوق العاده که چند ماه مونده به پایان نسل داره میاد کلا میرفت واسه نسل بعدی و بجاش روی گرافیک و داستان و مولتی و مراحل و نقشه های بیشترشون کار میکردن

اصلا حس خوبی ندارم با این دلار گرون این همه پول بدم سال دیگه این موقع که بازی روی PS5 بیاد همه بیان بگن آقا بازی روی PS5 یک چیز دیگس برید بگیرید حتما :D

کلا موندم چیکار کنم این چند ماه آخری !!! از طرف دیگه وقتی بازی ریمستر بشه یک جورایی قدیمی میشه دیگه و اون هیجان خرید زمان عرضه بازی رو نداره ... نظر دوستان چیه و چه راهی عاقلانه تره ؟

اینم بگم 60 دلار برای من یکی که واقعا زیاده و هر بازی می خرم یک روز سردرد هستم که چجوری 60 دلار دیگه واسه بازی بعدی جمع کنم !!!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کاش این همه عنوان فوق العاده که چند ماه مونده به پایان نسل داره میاد کلا میرفت واسه نسل بعدی و بجاش روی گرافیک و داستان و مولتی و مراحل و نقشه های بیشترشون کار میکردن

اصلا حس خوبی ندارم با این دلار گرون این همه پول بدم سال دیگه این موقع که بازی روی PS5 بیاد همه بیان بگن آقا بازی روی PS5 یک چیز دیگس برید بگیرید حتما :D

کلا موندم چیکار کنم این چند ماه آخری !!! از طرف دیگه وقتی بازی ریمستر بشه یک جورایی قدیمی میشه دیگه و اون هیجان خرید زمان عرضه بازی رو نداره ... نظر دوستان چیه و چه راهی عاقلانه تره ؟

اینم بگم 60 دلار برای من یکی که واقعا زیاده و هر بازی می خرم یک روز سردرد هستم که چجوری 60 دلار دیگه واسه بازی بعدی جمع کنم !!!
این بازی قرار نیس ریمسترش بیاد بازی رو بخری میتونی رو ps5 هم بازیش کنی اونم با گرافیک بالاتر فقط کافیه یه پچ دانلود کنی مثل بکوارد ایکس باکس
نسل بعد دیگه ریمستر کم داریم مگه این بخوان ریمیک کنن
کلا تمام بازی های انحصاری که قراره سال دیگه بیان هیچ کدومشون ریمستر نمیشن ولی صد در صد بکوارد دارن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
به قول نیل پسرای من، نولان از اول بازی تا دو ساعت پایانی پخش توی بُهت و حیرت بود.. کسی که صداگذار یکی از کارکترهای محبوب و برتر صنعت گیم، نیتن بوده، حالا اثیر شخصیت پردازی بی مانند جوئل با صداگذاری تروی بیکر شده. نمیتونست حرف بزنه هنگ کرده بود، نمیدونست چطور تمام این اتفاقات رو در نیمه ابتدای بازی هضم کنه و شرحشون بده، فکر نمی کرد یه روز ناتی داگ روی دست خودش هم بلند بشه! جول صرفا یک کارکتر نیست، وقتی باهاش شروع کنی متوجه میشی تو نیستی که اونو کنترل می کنی، اون تو رو تحت کنترل داره و شخصیتش کامل به تو قالب میشه.
l331152_.jpg

y655930_.jpg
من منتظرم اپیزود زمستون رو نولان بازی کنه و ببینم چه واکنشی میخواد به David که صداپیشه‌اش خودشه نشون میده :D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
معلوم شد که اون سگه برای چی بوده که ازش موشن کپچر گرفتن همون سگ همراه دشمنهای بازی من امید داشتم به عنوان همراه الی باشه خیلی حال میداد

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
معلوم شد که اون سگه برای چی بوده که ازش موشن کپچر گرفتن همون سگ همراه دشمنهای بازی من امید داشتم به عنوان همراه الی باشه خیلی حال میداد
البته بنظر یه همچین چیزهایی داره تو یکی از دمو ها که به ملت نشون ندادن طرف گفته بود (اگه درست یادم باشه) تو یه بخش از بازی چندتا آبشن داشتی یکیش بازی با سگ بود!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
تقریبا 10 سال پیش، این مرد فرصتی برای من بوجود آورد تا در روایت کردن یکی از تاثیرگذارین داستانهای تاریخ شرکت کنم، او یکی از بهترین و الهام بخش ترین افرادیست که در این صنعت کار می کند. او امروز به سال بازیهای ویدئویی 183 ساله می شود، تولدت مبارک. تروی بیکر

یه خاطره هم از تست صداپیشه گی تروی بیکر بگم، تروی موقعی که رفت تست صداپیشه گی بده، بین کسانی که توی اتاق حضور داشتن خودشو کامل بازنده می دونست، چون کسانی اومده بودن تست بدن که رزومه قوی ای داشتن توی صداپیشه گی، میخواسته ترک کنه اونجارو، صداش می کنن و نمره قبولی رو می گیره از نیل و پاسخ این اعتماد رو می ده.

نابغه تولدت مبارک
q066658_.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
TLOU P2 را جاپونی بزنیم... :D

صداها آشنان... مخصوصا جوئل...ولی حافظه واقعا یاری نمیکنه جای کیا صداپیشگی کردن:D بیاید بگید صداپیشه ها کی بودن:-"

جوئل... همون صداپیشه اوتسورو گینتاما نیست؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
TLOU P2 را جاپونی بزنیم... :D

صداها آشنان... مخصوصا جوئل...ولی حافظه واقعا یاری نمیکنه جای کیا صداپیشگی کردن:D بیاید بگید صداپیشه ها کی بودن:-"

جوئل... همون صداپیشه اوتسورو گینتاما نیست؟
توجه کنید صداهای in game الی مال همون ورژن اصلی :D
احیانا دوستان قصد ندارن که از نیل دراکمن کوجیمای دوم بسازن دارن؟ :))

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
سایت یا منبعی هست که والپیپر ها و آرت ورک های این بازی رو بصورت 4k قرار بده و لینک دانلود داشته باشه؟چون اکثر سایتهایی که میرم یا 4k نیست و نسخه کم حجمشه یا لینک دانلود نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر