PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
فک کنم باید بازی با جوئل رو فراموش کنیم...

ببین سری آنچارتد و سبکو سیاقش خیلی محبوب شد.... نسخۀ اول لست هم با ساختاری مثل آنچارتد ساخته شد... اما با دنیایی دارک‌تر... که طرفدارا خیلی راحت با بازی کنار بیان.

اگه در نسخۀ اول هم شخصیت قابل بازی الی بود... یکم کنار اومدن باهاش سخت میشد...
و به همین خاطرم جوئل شخصیت قابل بازی بود تا طرفدارا که با همون ساختار آنچارتد حال میکردن.... خیلی راحت وارد دنیای tlou بشن

اما حالا که بازی ساختار خودشو ایجاد کرده و جا افتاده...
فک نمیکنم دیگه ناتی داگ به سبکو سیاق سری آنچارتد برگرده... و شخصیت بازی یک مرد بالغ باشه...
حالا جوئل یا هر کس دیگه‌ای....

بنظرم تو این بازی در کنار مسائل مهم دیگه... بیشتر میخان اینو نشون بدن که قدرت تنفر چقدر میتونه مخرب باشه... و شرایط فیزیکی برای انجام چیزی که تو سرت میگذره اصلا مهم نیست... الی که یک دختر معمولیه چنان خشن رفتار میکنه که باور نکردنیه

بنظرم اگه تو این نسخه نه... ولی در آینده کلا جوئل شخصیت کمرنگی خواهد شد... حیف.
اتفاقا نظر من مخالف شماست خود نیل دراکمن بارها گفته TloU یعنی رابطه ی بین الی و جول. حالا درسته که شخصیت قابل بازی الی ست ولی جول هم نقش پررنگی خواهد داشت اینکه کم نشونش دادن ایجاد هایپ برای بازی بوده نه کمرنگ بودن جول تو بازی

یادمون نره خود الی هم شخصیت اصلی تلو نبود ولی وقتی بازی تموم شد اگر نگیم بیشتر از جول حداقل به اندازه جول دوستش داشتیم و تو بازی برامون مهم بود. مخصوصا بعد از لفت بیهایند
اینم باز یادمون نره که بارها تاکید کردن که این چیزی که تا حالا دیدیم بخش خیلی کوچکی از بازی بوده

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,409
نام
محمد
شما هم میدونید من باهاش مشکل دارما...هی اینجوری میکنید:D

هدفتون از بازی کردن TLOU P2 چیه؟

1.مرگ دماغ رو ببینم>:)
2.مرگ دماغ رو ببینم>:)

خوبه؟ :-"
به امید شهادت دماغ :>:x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
بنظر من که بازی مولتی داشته (قبلا هم گفته بودن) ولی یهو سیاستای سونی تغییر کرده و خواستن بخش مولتی واسه pc هم بدن گفتن چیکار کنیم کلا به عنوان یه بازی دیگه عرضش کنیم :|
بابا... یه چی گفتن حالا! ولشون کن، بگذر:D
اینا یه زمانی DC Universe Online داشتن و فکر کنم یه چندتا بازی اینجوری دیگه، اونا هم رو PC میدادن!
حالا هرجا اسم آنلاین میاد قرار نیست رو PC بدن که! بی خیالشون شو خدایی:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
عزیز من اینا اصلا برای مولتی برنامه ندارن تو واسه خودت داستان نوشتی؟
با این وضع و توجیه کردنشون بعید می‌دونم حداقل تا ۲۰۲۱ اصلا خبری از چیز آنلاینی از طرفشون بشه اونوقت تو رفتی سروقت عرضه نسخه آنلاین رو پی سی
اولین اینکه داداش شما یک ذره درست برخورد کنی چیزی نمیشه من که از این ترولای تاپیک نیستم فقط یه فرضیه دادم و به عنوان فن سیستم انحصاری این گفتم:D قبلش گفتن مولتی داره و حالا میگن نداره! خب معلومه سیاست کمپانی تغییر کرده و میخوان جداش کنن نمیگم دزدی میکنن صد در صد یه مولتی پلیر بهتری میسازن ولی این کارشون با حرفای شاون لیدن و عرضه رو pc مطابقت داره!
بابا... یه چی گفتن حالا! ولشون کن، بگذر:D
اینا یه زمانی DC Universe Online داشتن و فکر کنم یه چندتا بازی اینجوری دیگه، اونا هم رو PC میدادن!
حالا هرجا اسم آنلاین میاد قرار نیست رو PC بدن که! بی خیالشون شو خدایی:D
نمیگذرم تو خودتم حال نکردی با حرفای شاون لیدن یادمه :p بابا dc u online . planet side2 یا h1z1 یچی دیگس بازی nd یچی دیگه! من انتظار داشتم برن سراغ سوکام یا یچیز جدید! PC بازا این بازی کنن فردا شاخ میشن و هزارتا ترول با خودشون میارن (این تیکه شوخی بود) :p:p:p:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
منم دقیقا این بخش تریلر که دیدم با این بشر باید بریم ماموریت و یه بخشی از داستان باهامونه (حداقل!!!) بسی خورد تو برجکم:D ولی امیدوارم همونجا بزنند نفله ش کنند زودتر حذف بشه:D

اینم خوبه! رای من گزینه دوم>:)

من کلا سخته با کاراکتری حال نکنم...بعدا حال کنم:-" نمیگم نبوده، ولی سخته:D
بعید میدونم در بهترین حالتش باز اونقدرا باهاش حال کنم:-" ته تهش شاید از تنفر تبدیل بشه به یه شخص عادی و تو لیست همراه های TLOU ، بره ته لیست:D حالا ببینیم چی میشه:D

همون مولتی پلیر خوبه! :D
چیه حسودیت شده به دوست دختر الی خیلی هم خوبه

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
میگن Tlou Part II رکورد سریعترین پیش فروش فیزیکی و دیجیتالی تاریخ انحصاری های PS4 رو زده.
خلاصه که “ you can’t stop this”
موقع عرضش غارها به شدت پر ترافیک خواهند شد و هیترها گروه گروه به غار ها پناه خواهند برد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
اولین اینکه داداش شما یک ذره درست برخورد کنی چیزی نمیشه من که از این ترولای تاپیک نیستم فقط یه فرضیه دادم و به عنوان فن سیستم انحصاری این گفتم:D قبلش گفتن مولتی داره و حالا میگن نداره! خب معلومه سیاست کمپانی تغییر کرده و میخوان جداش کنن نمیگم دزدی میکنن صد در صد یه مولتی پلیر بهتری میسازن ولی این کارشون با حرفای شاون لیدن و عرضه رو pc مطابقت داره!

نمیگذرم تو خودتم حال نکردی با حرفای شاون لیدن یادمه :p بابا dc u online . planet side2 یا h1z1 یچی دیگس بازی nd یچی دیگه! من انتظار داشتم برن سراغ سوکام یا یچیز جدید! PC بازا این بازی کنن فردا شاخ میشن و هزارتا ترول با خودشون میارن (این تیکه شوخی بود) :p:p:p:D
منظور منم اینه که بازی تو مایه های همون چیزا رو میان رو PC میارن! نه این بازی های کنسول سلر! بگذر ازشون، خبر خاصی نمیشه:D

انگار یه ادیشن هست به اسم standard plus edition که گویا محدود هم هست و همچین باکس آرتی داره =((

چرا آخه کاور دوم باید انحصاری یه فروشگاه باشه آخه:| نامردا اینو میزاشتید کاور اصلی! عالیه این:((

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,456
چندین صفحه قبل برای اولین بار یکی دونفر (بدون سوابق فن بوی بودن در گذشته) کاملا مودبانه و منقطی "دیدگاه"شون رو بیان کردن در مورد تغییرات گرافیکی بازی در یکسال گذشته.
اما چیزی نگذشت که تاپیک تبدیل شد به تاپیک فحاشی و تمسخر اون دونفر، مایکروسافت، رئیسش و بازیهاش و هرشخص دیگه ای که چیزی جز به به و چه چه از دهانش خارج میشد.(و خب بالطبع واکنش یکسری فن های اکس باکس رو در پی داشت. حق هم بهشون میدم)

کار بجایی رسید که برای ابراز نظر غیرمثبت (!) لازمه شخص، ابتدا از کمپانی های ملعون مایکروسافت، شخص فیل اسپنسر، و بازیهای درپیت این کمپانی اعلام برائت کنه و در نهایت هم از همه عزیزانی که باعث خدشه دار شدن احساساتشون شده عذرخواهی کنه، بلکه مورد غضب واقع نشه.
حالا هم که چند صفحه ای هست که هیچکس از ترس جونش جرات نمیکنه نظر غیرمثبت خودش رو در مورد بخشی از بازی (که براش دغدغه ایجاد شده و دوس داره با دیگران به اشتراکش بذاره) بیان بکنه و گفت و گوها حول پلات داستانی، دینا و مالتی پلیر میچرخه، کامنتهایی بدون مخاطب و با محتوای "فنای شت باکسو ولشون کنین خخخخخخخ:))"، "اینا باسنشون سوخته، یه روز خوش تو زندگیشون ندیدن چن سال اخیر"، "حقیرتر و پوچ تر از فنای گرز خودشونن=))" داره بین کامنتها گذاشته میشه که این اصلا سیگنال خوبی به مغزم نمیرسونه.. نمیدونم. شاید فکر میکنن اگر روی موج تنفرپراکنی که در حال حاضر حاکمه توی تاپیک سوار بشن و هر 14 تا لایکی که جمع میکنن رو ببرن سوپر مارکت بهشون آلوچه میده.. انی وی..

من نمیخوام کامنتم لایک بگیره.زیاد گرفتم. فقط میخوام بار بعد که فروم رو رفرش میکنم احساس بهتری بگیرم.. همه بگیرن..

وقت بخیر.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر