PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
حالا از گرافیک بگذریم (با اینکه تنها مشکل گرافیک بازی اینه که نمیشه باور کرد روی PS4 Pro باشه) ولی از رو این تریلر چطور متوجه شدی فیزیک بازی افت کرده و امده پایین؟

ولی من برعکس تریلر قبلی رو باورم نمیشد رو ps4 اجرا میشه
همون مثال ذرات سفید معلق ثابت! رو برا فیزیک زدم
تریلر به شدت کوتاه و بریده بریده بریده اس باید گیم پلی رو دید
البته ناتی همیشه ثابت کرده تو گرافیک ، انیمیشن ، فیزیک و روایت داستان سرآمد همه سازندگان بازیهای خطیه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
آره خاصتم:D موضوع همین طبیعی بودنو براش تفاوت قائل بشم.

دقیقا... با یک مورد دیگه البته:D
z33637_.jpg
دقیقا منم از روی همین استیل بوک انچارتد این رو گفتم ، وقتی خود استیل بود که رو دیدم، گفتم این همونه ! لعنتی تو عکس که انقدر قشنگ نبود!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این جمله که میگه برای انتقام تا کجا حاضرید پیش برید خیلی رفته رو اعصابم ، اگه اینطوری که میگه باشه ، فکر کنم بهمون تو کشتن یا نکشتن حق انتخاب بده ! یه وقت دیدی رفتیم اون دهکده آنکل تامی رو به آتیش کشیدیم!

• Like
Reactions: Hero Man

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
آره خاصتم:D موضوع همین طبیعی بودنو براش تفاوت قائل بشم.
خواستم :D
———————
انصافا تيزر معركه بود غير از اينكه شرايط اب و هوايي و انيميشنها خيلي خوب بودن مكانيزم مبارزه و صداگذاري ها هم عالي بود و مخصوصا حركت دوربين .
حالا گيم پلي بياد بهتر ميشه نظر داد ولي قشنگ يه اكشن ادونچر با تم دارك درست و حسابي رو ميتونيم بعد از مدتها ببينيم \m/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Un_Tlou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر