PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بنده خدا امد هایپ رو ببره بالا موفق نشد!!!
در حال حاضر یک تاریخ انتشار همراه با یک تریلر کوتاه داستانی میتونه هایپ رو ببره تا سقف.
ولی واسه death stranding خوب هایپ کرد:D تریلر که باید تو گیمزکام نشون بدن خیالی نیست

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آروم آروم داریم به سومین سالگرد معرفی بازی میرسیم و خبری نیست دیگه سیستم معرفی بازیای سونی داره حال بهم زن میشه
حدقل قدیم وسط معرفی هر سال 1 یا 2 بار از بازیاش تریلر میداد الان هیچی کلا انگار نه انگار بازی وجود داره!
زود معرفی کردن بازی این بدیا رو هم داره الان سیستم راکستدی خیلی خوبه انوز حتی بازیشون معرفی هم نکردن هر چی هم که لو رفته تکذیب شد هیشکی نمیدونه دقیقا چه مدل ابرقهرمانی میسازن

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
درسته ! ، جوئل قهرمان داستان خودشه ، چیزی که تروی بیکر میگه اینه : بستگی داره شما از چه زاویه ای به قضیه نگاه کنید ، جوئل برای دنیای اطرافش شروره چون برای بقاست که داره می جنگه ، اون قهرمان داستان خودشه ، فقط برای یک روزو یک بار زندگی می کنه . تروی بیکر میگه دیوید از نظر شما شروره ... اما همه قهرمان داستان خودشون هستند ، انجام کاری که فکر می کنن برای مردمشون بهترینه .
نظر خودم : همونطور که در قسمت قبل دیدین ، چیزی که بازی به نمایش گذاشت واقعیتهای دنیای ضدقهرمانی و پادآرمانی بود ، تس ، رایلی ، مارلین .. اینجا نقطه پایانه ، قهرمان یا شرور بودن لحظه ای تغییر می کنه !

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
درسته ! ، جوئل قهرمان داستان خودشه ، چیزی که تروی بیکر میگه اینه : بستگی داره شما از چه زاویه ای به قضیه نگاه کنید ، جوئل برای دنیای اطرافش شروره چون برای بقاست که داره می جنگه ، اون قهرمان داستان خودشه ، فقط برای یک روزو یک بار زندگی می کنه . تروی بیکر میگه دیوید از نظر شما شروره ... اما همه قهرمان داستان خودشون هستند ، انجام کاری که فکر می کنن برای مردمشون بهترینه .
نظر خودم : همونطور که در قسمت قبل دیدین ، چیزی که بازی به نمایش گذاشت واقعیتهای دنیای ضدقهرمانی و پادآرمانی بود ، تس ، رایلی ، مارلین .. اینجا نقطه پایانه ، قهرمان یا شرور بودن لحظه ای تغییر می کنه !
با حرفت، اون قسمتش موافقم که همه تو این دنیای دیوانه دنبال دلیلی برای به یاد آوردن خاطرات خوب گذشته ان.
به نظرم تو این شماره یکی از دلایلی که به نظر میرسه و اینم یه حدسه فقط، ولی چیزی که به نظر میرسه و دقیقا نقطه مرکزی اش پایان قسمت قبلی بود، همین زاویه پیدا کردن جوئل با الی، سر خودخواهی جوئل بوده. اگه بازی از زاویه دید الی باشه کلش، احتمالا این اختلاف شاید بیشتر و بیشتر و نشون داده بشه. یعنی داینامیک رابطه اصلی بازی روی این موضوع برقرار باشه. حداقل برای الی انگیزه خوبیه، برای شروع ماجراش تو قسمت دوم

• Like
Reactions: benjohn

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
لعنتی. یه حسی دارم که اخر بازی جول کشته میشه. یه جورایی به دست الی یا به کمک الی.
اون قسمتی که الی میگه من همه شون رو پیدا میکنم و میکشمشون یه جورایی بعدا متوجه میشه که جول هم جزو همون ها بوده. حالا در مورد قاتلین مادرش و یا هر چیزی که صحبت میکرد حس میکنم که همین طوری میشه.

• Like
Reactions: vaan 2

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اگه الی کشته بشه خیلی باحال میشه چون جول واسه دومین بار انگار دخترشو از دست داده و یه شخصیت وحشتناک ازش میسازه.اون دیوید هم قشنگ ظرفیت اینو داره یه نسخه کامل از سرگذشتش بسازن"شخصیت پیچیده ای داشت.
فکر نمیکنم اینجوری بشه همونطور که تروی بیکر گفت هرکسی قهرمان داستان خودش این قسمتم داستان الی نه جول پس مردن الی منطقی بنظر نمیاد و اصلا بعید میدونم جول تو این قسمت قابل بازی باشه هرچند که از اولم از شخصیت الی خوشم نمیومد ولی چه میشه کرد:-"

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
فکر نمیکنم اینجوری بشه همونطور که تروی بیکر گفت هرکسی قهرمان داستان خودش این قسمتم داستان الی نه جول پس مردن الی منطقی بنظر نمیاد و اصلا بعید میدونم جول تو این قسمت قابل بازی باشه هرچند که از اولم از شخصیت الی خوشم نمیومد ولی چه میشه کرد:-"
انگار فقط منم که الی رو خیلی بیشتر از جول دوس دارم :D
آقا حرف زدنش، تیکه هایی ک میندازه عالیه. چرا آخه یکی نباید از این دختره خوشش بیاد :-"
من که به شدت خوشحالم قراره قسمت دوم کنترل کامل الی دستمون باشه و یکم خون و خون ریزی راه بندازیم

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
انگار فقط منم که الی رو خیلی بیشتر از جول دوس دارم :D
آقا حرف زدنش، تیکه هایی ک میندازه عالیه. چرا آخه یکی نباید از این دختره خوشش بیاد :-"
من که به شدت خوشحالم قراره قسمت دوم کنترل کامل الی دستمون باشه و یکم خون و خون ریزی راه بندازیم
فقط میتونم اشاره کنم فقط صدای جول میارزه به کل مواردی که در مورد الی گفتی :)

• Like
Reactions: mohsen2019

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
حدس من از داستان این:
اول داستان به الی تجاوز میشه( به نظر من توسط همون یارو دوست پسر دینا ) و جول به همین دلیل میکشتش. بعد داستان به دو بخش تقسیم میشه که همزمان هم با دختر الی میریم( که احتمالا اسم مامانش رو روش گذاشته برای گمراه کردن پلیر ) هم با خودش و احتمالا ۹۹ درصد الی آخر بازی میمیره حالا یا به خاطر زایمان یا چیز دیگه
و جایی که می‌خواست انتقام بگیره میخواست انتقام دینا رو بگیره چون میمیره قطعا یا شایدم تو اون زمان فایر فلای ها جول هم میکشن که دیگه قاطی میکنه

الان یه چیز دیگه به ذهنم خطور کرد که شاید مثلا به خاطر خطر زایمان که یا اون ویروس رو تو الی فعال میکنه یا... که باعث مرگ الی میشه جول می‌خواد بچه رو یه جوری بکش که الی رو نجات بده و به همین خاطر الی جول رو میکشه! خیلی پور.ن شد دیگه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر