PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
مساله ای که وجود داره اینه که بنظر من بهتر بود اتفاقات شماره دوم تو شماره سوم اتفاق می افتاد دلیلشم اینه که نمیدونم اینا چطور میخوان داستان شماره 3 رو طوری جلو ببرن که هم از ریتم نیفته، هم با معنی باشه و هم مخاطب منتظرش باشه
با اتفاقی که تو شماره دو افتاد و خیلی از گیمرا بخاطر نبود محبوب ترین شخصیتشون بازی رو ول کردن بعید میدونم تو شماره سوم هم برگردن سمت بازی.

یکم حس میکنم اون اوج داستانی رو یک شماره زودتر وارد IP کردن(مگر اینکه شماره 3 ای در کار نباشه که اونم بعید میدونم)

.

• Poker Face
Reactions: Taha75

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
یکی از فن ها چند روز پیش برای تفریح به سیاتل رفته و یکسری از لوکیشن های بازی رو عکس گرفته
که خودش هم از این همه دقت و شباهت شگفت زده شده!

ساختمان Theatre:

1.JPG

10.JPG

ورودی Theatre:

2.JPG

جایی که Abby و Lev وارد سالن شدن:

3.JPG

جایی که Tommy با Sniper از خجالت Abby و Manny در میاد:

4.JPG

Aquarium:

5.JPG

6.JPG

TV-Station:

9.JPG

احتمالا جایی که اَبی Lev و Yara رو رها کرد:

11.JPG

دیدنش سخته اما استادیوم WLF:

12.JPG

Nordstrom (Norkirk in game):

8.JPG

ساختمان های آشنا:

7.JPG

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
بعد از دو سال بخاطر تروفی Dig Two Graves و You Can’t Stop This که از بازی باقی مونده بود دوباره دارم بازی رو روی Grounded میرم

به جرئت میتونم بگم همون حس و حالی که موقع ریلیز پیدا کردم رو دوباره پیدا کردم (خیلی سعی کردم اینطوری نشه چون تا مدت ها درگیر بغضی بودم که بازی توی گلوم گذاشته بود ولی هر کاری کردم نشد)
همون غم و اندوه و بغض مجدداً برام تداعی شد بخصوص آخر بازی که رسماً آخرین تکه باقی مونده قلبت رو هم تیکه پاره میکنه
این گیم یه چیز عادی نیست مثل سیاه چاله ای میمونه که نمیتونی بگی از کنارش رد میشم و جذبش نمیشم!
هر کاری هم بکنی واقعیت اینه که از کنار یک سیاه چاله داری رد میشی و اون در هر صورت تو رو میبلعه!

واقعا هیچ کلمه ای پیدا نمیکنم که باهاش بازی رو وصف کنم که در حقش ظلم نکرده باشم. شاهکار؟ بهترین؟ احساسی ترین؟ بیخیال! این کلمات همه در مقابل عظمت و بزرگی این گیم شوخیه
زبان این بازی احساسه نه کلام! برای همینم تنها چیزی که میتونه این گیم رو در حد و اندازه واقعیش توصیف کنه دل های ما و احساسات درونی ماست که قابل بیان نیست

ناتی داگ کار خیلــــــی سختی برای پارت سوم در پیش داره...
والا تو بعضی سکانس ها بیشتر من خندم گرفته بود تا بغض!!!!

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
ولی جدا گیمپلی بازی واقعا میخ کوب کنندست.مخصوصا با شخصیت الی و اون چاقو و پیستول صدا خفه کن...بعضی اوقات encounter ها رو میرم واقا لذت میبرم ولی داستان و شخصیت ها اصلا جالب نبود برام.پیش خودم میگم ای کاش خط داستانی چیز دیگه ای غیر از این بود
به نظرم بهترین اثر ناتی داگ همون the last of us 1 با اختلاف وبعد از اون انچارتد 2 و3

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان بین آپدیت ۱.۰۷ و ۱.۰۹ تفاوت خاصی هست روی پلی استیشن پرو؟ چون قبلاً تموش مردم ولی ترینر این بازی روی آپدیت ۱.۰۷ کار می‌کنه نمی‌دونم اون آپدیت آخر تاثیری رو گرافیکش داره یا نه اگر فرقی نکرده رو همون ۱.۰۷ نصب کنم

• Cool

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
دوستان بین آپدیت ۱.۰۷ و ۱.۰۹ تفاوت خاصی هست روی پلی استیشن پرو؟ چون قبلاً تموش مردم ولی ترینر این بازی روی آپدیت ۱.۰۷ کار می‌کنه نمی‌دونم اون آپدیت آخر تاثیری رو گرافیکش داره یا نه اگر فرقی نکرده رو همون ۱.۰۷ نصب کنم
نه .... از نظر گرافیکی که فرقی نکرده
من patch note ش رو که خوندم فقط باگ و اینا نوشته بود

• Like
Reactions: Taha75 and yar_66

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,044
دوستان چون من نسخه ی دوم رو تازه شروع کردم اینو میپرسم:‌
قراره نسخه ی سوم هم بیاد برای PS5؟ یعنی نیل دراکمن تایید کرده که نسخه ی سومی هم در کاره؟‌

• Cool

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
قراره نسخه ی سوم هم بیاد برای PS5؟ یعنی نیل دراکمن تایید کرده که نسخه ی سومی هم در کاره؟‌
نه تایید شده نه تکذیب

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان

به نظر من که نیل دراکمن صراحتا، یعنی به صریح ترین روش غیر مستقیم(:D) ساخت شماره سوم رو تایید کرد:D در خصوص UC خیلی رک گفت کار ما با این IP تموم شده و در مورد TLoUP3 هم گفت عجله ای برای ساختش نداریم و هر موقع ایده مناسب برای ساختش رو داشتیم میریم سر وقتش. این به نظر من یک معنا داشت، TLoUP3 عین UC به ته خط نرسیده، قطعا میسازیمش، اما نه به این زودی و فعلا داریم رو ایده های بعدی کار میکنیم:D

پس شک نکنید ساخته میشه بازی، اما همونطور که همه دوست داشتیم بعد دیدن یه سری IP جدید و شروع شدن یه سری فوق خفن تازه:D

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,044
دوستان يه سوال داشتم؛

من تازه بازى رو روى PS5 نصب كردم. موقع ورود به بازى همون اول كه عكس الى رو نشون نيده، حدود ٢ دقيقه اينا طول ميكشه تا عكس رو رد كنه و وارد بازى بشم. لودينگ هاى بازى هم بعضا ١ دقيقه يا بيشتر طول ميكشه.
طبيعيه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر