PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,943
نام
حسین
درود بلاخره فرصتی پیدا شد بازی تمامش کردم با 37 سال سن:-bd چنان بینطیر بود بلافاصله بعد ازتمام شد دوباره رفتم برای پلات کردن و تمام
خب داستان که واقعا شاهکار بود
موسیقی بینظیر
گیم پلی بینهایت جذاب و خاص
گرافیک تا الان همچین چیزی ندیده بودم و با اخلاف ی سر گردن هم همه بازیهای ساخته شده بالاتر بود
مرسی سونی
مرسی ناتی داگ
امتیاز من به بازی 100از 10

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
والا با این وقتی که رو Multiplayer گذاشتن باید یه چیزی در خور eSport تحویل بدن خداییش.

البته اتلاف وقت و هزینه روی ریمیک tlou شاید بی تاثیر نبوده.
واقعا نمیدونم دارن چیکار میکنن که هیچ خبری ازش نمیدن!

• Like
Reactions: rednathan2300

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
توی این نسل فقط کافیه روی تکنولوژی مو ( :D ) بیشتر کار کنن با یه کم بهبود همون کیفیت پردازش صورت tlou 2 و رسما خیلی نزدیک یا برابر میشن با کات سین های cg و .... :-"
+
در راستاتی بحث مولتی، اگه اشتباه نکنم اخرین بار 4-3 ماه پیش بود که گفته بودن همچنان دارن روش کار میکنن، احتمالا همین اواخر سال یا state of play بعدی باید ازش خبرایی بشه....

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
توی این نسل فقط کافیه روی تکنولوژی مو ( :D ) بیشتر کار کنن با یه کم بهبود همون کیفیت پردازش صورت tlou 2 و رسما خیلی نزدیک یا برابر میشن با کات سین های cg و .... :-"
+
در راستاتی بحث مولتی، اگه اشتباه نکنم اخرین بار 4-3 ماه پیش بود که گفته بودن همچنان دارن روش کار میکنن، احتمالا همین اواخر سال یا state of play بعدی باید ازش خبرایی بشه....
اقا من هردفعه اواتارت رو میبنم قلبم به درد میاد
سر دفعه قبل باعث شد newgame+ رو شروع کنم، این دفعه میرم یه انتقام خونین بگیرم ازشون

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اقا من هردفعه اواتارت رو میبنم قلبم به درد میاد
سر دفعه قبل باعث شد newgame+ رو شروع کنم، این دفعه میرم یه انتقام خونین بگیرم ازشون
خوبه دیگه دلیلی میشه برای تجربه دوباره یا بیشتر بازی :D
من خودم به شخصه حوصله دوباره بازی کردن بازی ها رو ندارم دیگه و پیر شدیم واقعا :-"

آخرین ویرایش:

vet.miladh

کاربر سایت
Nov 20, 2017
64
درود بر نایتی داگ درود بر PS4 درود بر دراکمن و تیمش^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
داستان شاهکار
موسیقی
گیم پلی شاهکار تر تر
گرافیک شاهکار تر تر تر تر
تنها عیبش این بود که بعدش رفتم سراغ Ghost of tsushimaو ناخواسته مقایسه کردنام باعث شد لذت نبرم از گوست و بعدا به سراغش برم.
در ضمن نسبت به بعضی ها که ایراد بنی اسرائیلی می گیرن بگم که ما کی باشیم که بخواییم ایراد بگیریم کاش یه روز تو شرکت های بازی سازی کار می کردن تا عظمت بازی رو بفهمن

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
درود بر نایتی داگ درود بر PS4 درود بر دراکمن و تیمش^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
داستان شاهکار
موسیقی
گیم پلی شاهکار تر تر
گرافیک شاهکار تر تر تر تر
تنها عیبش این بود که بعدش رفتم سراغ Ghost of tsushimaو ناخواسته مقایسه کردنام باعث شد لذت نبرم از گوست و بعدا به سراغش برم.
در ضمن نسبت به بعضی ها که ایراد بنی اسرائیلی می گیرن بگم که ما کی باشیم که بخواییم ایراد بگیریم کاش یه روز تو شرکت های بازی سازی کار می کردن تا عظمت بازی رو بفهمن
واقعا شاهکار بود و تنها ایرادش این بود که "صدای زوزه ی فن های تکنولوژی رو دراورده بود“ کنسول ps4 pro من صدا هواپیمای جنگنده میداد
(فن منظور فن های چرخشی سیستم کولینگ کنسوله، فن بوی ها رو نمیگم)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خبری از بخش انلاین نیست؟
امکان داره تا سه چهار ماه اینده عرضه بشه؟
مطمئن باش تا 4 ماه دیگه بازی عرضه که نخواهد شد هیچ و احتمالا بره واسه سال 2023....تو اگهی های شغلیم که دادن مشخصه که خیلی کار داره بازی.
ولی من حدسم اینه که چون ریمیک شماره 1 رو دارن با انجین شماره 2 میسازن احتمالا با اون عرضه بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر