PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
بچه ها این بازی 60 فریم اجرا میشه؟ تو کنسول ps4 pro رزولیشن 4 کی چند فریمه؟ 1080p چند فریم؟
بازی کلا 30 فریم هستش و مد 60 فریم کلا نداره . تو پرو هم قدرت خرج رزولوشن شده تا فریم .

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
دوستان برای اینکه همزمان هر دوی تروفی grounded , permadeath رو بشه گرفت توی تنظمیات گزینه permadeath رو کدوم باید انتخاب کنی ؟ چون چند حالت داره

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
از زیبایی‌های روزگار اینه که از یه طرف ملت میگن ناتی‌داگ سراغ موج‌سواری از ترندهای روز رفته تا چمیدونم حرف‌های قلمبه سلمبه بزنه و توجهات رو به خودش جلب کنه. از اون طرف هم ملت اعتراض دارن که چرا توی بازی‌های ناتی‌داگ در حق سیاه‌پوست‌ها و بقیه اقلیت‌های نژادی ظلم میشه و تُف بر نیل دراکمن که انقدر به فکر سفیدپوست‌ها هست و این حرفا! :D
Naughty Dog's Anti-Blackness (TLOU2 Spoilers)
#اوضاعی_داریم_با_TLoU2
طرف نوشته" اوه نه آیزاک سیاه پوسته" ناموسا وسط بازی به این درگیر کنندگی اینا میشینن به همچین چیزایی فکر میکنن؟ :))تا حالا برای هیچ بازی دیگه ای اینطور به خودم نیومده بودم که ببینم صورتم در هم رفته از شدت استرس و غرق شدن تو فضای بازی،اصلا نمیتونم تصور کنم چطور به ذهنشون همچین چیزایی میرسه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم توی این تاپیک بود یا امتیازات،یادمه یه ادیت والپیپر مانند خیلی تمیز از الی و ابی بود که برعکس هم بودن و الی بالا بود و ابی پایین و بهم دیگه وصل بودن،کسی احیانا سیوش کرده یا میتونه پیداش کنه؟ممنون میشم

این ۲تارو پیدا کردم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من خودم پرو دارم با تی وی 1080 نمیشه
کنسدل من pro هست و مال داداشم اسلیم، کنار هم بازی رو اجرا کردیم بازی تو pro شدیدا روان تر اجرا میشد، حالا 60 هم نباشه خیلی بیشتر از اسلیم فریم میداد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
از زیبایی‌های روزگار اینه که از یه طرف ملت میگن ناتی‌داگ سراغ موج‌سواری از ترندهای روز رفته تا چمیدونم حرف‌های قلمبه سلمبه بزنه و توجهات رو به خودش جلب کنه. از اون طرف هم ملت اعتراض دارن که چرا توی بازی‌های ناتی‌داگ در حق سیاه‌پوست‌ها و بقیه اقلیت‌های نژادی ظلم میشه و تُف بر نیل دراکمن که انقدر به فکر سفیدپوست‌ها هست و این حرفا! :D
Naughty Dog's Anti-Blackness (TLOU2 Spoilers)
#اوضاعی_داریم_با_TLoU2

حالا چون یکی اومده یه ایراد بی ربط از بازی گرفته دلیل نمی‌شه بقیه رو هم چسبوند بهش و نتیجه گرفت که نارضایتی‌ها همه مثل همین سخیف و بی‌منطق و پرته.
مظلوم بودن خیلی به بازی‌ای با این حجم از پروپاگاندا و انرژی ‌و هزینه و چرخیدن اطراف موضوعات مورد علاقه میدیا و فلان و فلان نمی‌چسبه خدایی.

• Like
Reactions: VENOMEM

joker11

کاربر سایت
Mar 29, 2015
52
نام
علی
سلام دوستان من هرچه گشتم یه آهنگ بازی رو پیدا نکردم
بعد از اینکه بازی کاملا تموم میشه تو تیتراژ پایانی یه آهنگ پخش میشه بعد از اون یه آهنگ هست که انگار الی و جول با هم میخوننش
نتونستم پیداش کنم
کسی میدونه چطور میشه پیداش کرد؟
johnny cash-wayfaring stranger

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
?
هشدار اسپویل

Ellie | The Last of Us
این کلیپ شاهکار از دست ندید. یکی از بهترین میکس و ادیتای هست که از بازی دیدم

من این ویدئو رو تقریبا همون موقع که بازیو تموم کردم دیده بودم و یه مدت همین‌طوری قفلی زده بودم روش. ادیتش رسما شاهکاره و توصیه می‌کنم همه دوستان اگه ندیدن ببینن.
لعنتی حتی بیشتر از خود بازی می‌تونه اشک‌مو در بیاره :| مخصوصا از دقیقه 1:30 تا 3:30... باید از سنگ باشید و اشک‌تون در نیاد :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر