PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا تا حالا اینقدر لمس نکرده بودم که در کنار لذتهای روتین آدمها که خیلیها برای رسیدن به اونا اخلاقیاتشونم زیر پا میذارن میتونه یه لذتی وجود داشته باشه که به هیچکی لطمه نمیزنه و البته خیلی ها از درکش عاجزن اونم بازی کردن گیمیه که با انتظارش خیلیها بزرگ شدن من که سانتیمتر به سانتیمتر فضاها رو جارو کردم اصلا نه بدو بدو نه تاخت و تاخت ،،، بخصوص با سیستم اچ دی آر و تی وی ۶۰ اینچ 4k و هدست عالی ( امیدوارم دوستانی که هنوز تهیه نکردن بسلامتی همه رو‌با یه پلی ۵ بخرن ایشالا) یه سری شات گذاشتم اسپویل نداره ولی خوب چون حساسیت بالاست میذارم تو اسپویل

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
آقا تا حالا اینقدر لمس نکرده بودم که در کنار لذتهای روتین آدمها که خیلیها برای رسیدن به اونا اخلاقیاتشونم زیر پا میذارن میتونه یه لذتی وجود داشته باشه که به هیچکی لطمه نمیزنه و البته خیلی ها از درکش عاجزن اونم بازی کردن گیمیه که با انتظارش خیلیها بزرگ شدن من که سانتیمتر به سانتیمتر فضاها رو جارو کردم اصلا نه بدو بدو نه تاخت و تاخت ،،، بخصوص با سیستم اچ دی آر و تی وی ۶۰ اینچ 4k و هدست عالی ( امیدوارم دوستانی که هنوز تهیه نکردن بسلامتی همه رو‌با یه پلی ۵ بخرن ایشالا) یه سری شات گذاشتم اسپویل نداره ولی خوب چون حساسیت بالاست میذارم تو اسپویل
احساس می‌کنم صحنه هایی که تو تصاویر، مال یه ماه پیشه، یه اتفاق قدیمی

• Like
Reactions: mojahed25

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
احساس میکنم همه چیه این بازی تو جای خودش قرار گرفته به طرز غیر قابل باوری فوقالعادس ..کاملا مشخصه برای هر فریمش تفکر کردن..هر ثانیه ..تاکید میکنم هر ثانیه اش لذت بخشه..تک تک جاهارو میگردم اون یادداشت هارو میخونم و همین چیزای کوچیک باعث میشه خیلی نا محسوس وارد دنیاش بشی و اگر ساعت نمیذاشتم مطمینا نمیفهمیدم چه قدر زمان گذشته..سال ها تو هیچ بازی اینجور فضا سازی برام محسوس نبود و همیشه یه چیزی باعث میشد تمرکزم از دست بدم تو بازی های مختلف ولی این شاهکار عجیب جادو میکنه و منو میبره تو دنیاش ... گرافیک فوق العادش ..انیمیشنای کاراکترا(شما فقط به صورت الی موقع طوفان توجه کنید..یا موقعی که داره با دینا صحبت میکنه..میمیک صورت تغییر پیدا میکنه بر اساس جملاتی که بیان میکنه ..)یا موسیقی و کلا صدا گذاری پرفکتش ..با هدفون سه بعدی و... نمیدونم چرا داره اینجوری میکنه با من ولی خیلی راحت بعد از اولین توئیستش (اسپویل)کشتن جول ضربان قلبمو به شدت بالا برد و عجیب برام قابل لمس بود ... خلاصه بگم این شاهکار هنری حتما تجربه کنید..به هر قیمتی که شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر