PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

omiid72

کاربر سایت
پستارو میخونم بعضیا دنبال خرید بازی بودن خود بازی سنتر که فروشنده معتبر داره
یه ظرفیت 3 یا اگه خیلی حساسید رو اکانت خودتون بازی کنید ظرفیت 2 بگیرید نهایتش میشه 400 تومن
الان ارزون ترین راه برای بازی کردن این گیم همینه الکی پول تو جیب دلال هم نریزید
اویل 3 اومدش ایران بعضی مغازه ها با قیمت 1 میلیون و 700 داشتن میفروختن
چه برسه به این بازی که بهونه 2 دیسکه بودن و مشکلات عرضش تو خاور میانه قراره اندازه پول یه کنسول فروخته بشه

• Like
Reactions: MOEIN MPM

Nima

مدیر انجمن
نام
نیما
همونطور که @Jill_Valentine هم گفت وقتی پست ترول و تنش زا میبینید نقل قول نکنید ، گزارش کنید بررسی میشه ، چون اون پست پاک میشه و به دنبالش باید کلی پست دیگه هم پاک بشه و زیاد جالب نیست این موضوع .

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
نام
حامد
بچه هایی که میگفتن کنسول با پارت دو تلو ذوب میشه و اینا ، منم رفتم یه جت فن 60 سانتی برای تهویه کنسول خریدم کنارش باشه به تهویه کنسول کمک کنه. فقط خیلی قویه روشن باشه فرش رو باد میبره و tv رو هم از شدت باد از روی میز میندازه زمین. :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
نام
امین
تو این اوضاع بد که مدام خبرهای غیرخوشایند میاد دلخوشی بزرگمون این بازی یا بهتر بگم تجربه یه زندگیه.
بازی بنظرم اینقدر شاهکار بشه که مثل جواهر بدرخشه و بشه فخر جامعه بازیباز سوای گرایش های کنسولی.
چقدر خوبه که "اینجا" زنده موندیم و تجربه ش میکنیم!

mohsen_mzh

کاربر سایت
نام
محسن
منم پیش خرید دیجیتالی کردم بازیو برای اولین بار!
تنها بازی دیجیتالی دیگه م نسخه ریمستر د لست آو آس 1 بود. یادمه یه گیفت 60 دلاری گرفتم باهاش خرید کردم. الان اینو میخواستم بگیرم اول 60 دلار شارژ کردم بعد رفتم بخرم زده بود تکس داره و کلا شد 65 و خورده ای دلار. دوباره 10 دلار دیگه گیفت خریدم
مالیات میخورد قبلا به بازی ها؟! یعنی برای یه بازی 60 دلاری باید بیشتر از یه گیفت کارت 60 دلاری پول بدیم؟!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
نام
امین
تنها بازی دیجیتالی دیگه م نسخه ریمستر د لست آو آس 1 بود. یادمه یه گیفت 60 دلاری گرفتم باهاش خرید کردم. الان اینو میخواستم بگیرم اول 60 دلار شارژ کردم بعد رفتم بخرم زده بود تکس داره و کلا شد 65 و خورده ای دلار.
مالیات میخورد قبلا به بازی ها؟! یعنی برای یه بازی 60 دلاری باید بیشتر از یه گیفت کارت 60 دلاری پول بدیم؟!

ادرس و میکردی فلوریدا مالیات نمیدادی.

بعضی ایالت ها مالیات دارن بعضی ها نه.

mdtnt

کاربر سایت
تنها بازی دیجیتالی دیگه م نسخه ریمستر د لست آو آس 1 بود. یادمه یه گیفت 60 دلاری گرفتم باهاش خرید کردم. الان اینو میخواستم بگیرم اول 60 دلار شارژ کردم بعد رفتم بخرم زده بود تکس داره و کلا شد 65 و خورده ای دلار. دوباره 10 دلار دیگه گیفت خریدم
اگر اشتباه نکنم دو سه سال پیش بود که یه خبر خوندم که خریدهای PSN بر حسب قانون مالیات هر ایالت در آمریکا مالیات میخوره یه سری از ایالت ها بودن که بخاطر قانونش مالیات نمی خورد یکی از این ایالت ها ایالت فلوریدا بود که مالیات نمی خورد من هم اکانتم رو روی فلوریدا بود و هنوز هم بدون هیچ مالیاتی خرید میکنم

mdtnt

کاربر سایت
الان چقدر بزاریم واسه بازی کنار ؟؟؟اکانت یا بلوری ؟نظر؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
اکانت ظرفیت 2 رو من 390 خریدم برو همین اکانت ظرفیت 2 رو بگیر خودت رو راحت کن به فکر دیسک هم نباش الان هزارتا دلیل دارن فروشندگان تا 4 برابر قیمت بفروشن به گیمرها

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
اکانت ظرفیت 2 رو من 390 خریدم برو همین اکانت ظرفیت 2 رو بگیر خودت رو راحت کن به فکر دیسک هم نباش الان هزارتا دلیل دارن فروشندگان تا 4 برابر قیمت بفروشن به گیمرها

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mdtnt

Amin.AP

کاربر سایت
نام
امین
You can’t stop this اقا جان :D #team98
98 خیلی تخیلیه دیگه:D برای اینکه 98 بشه باید ۹۰ درصد نمراتش ۹۵ تا ۱۰۰ باشه که بعیده:D

من با همون 96 خودم میمونم، 95 هم محتمله :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر