The last of us part 2 دوباره تاخیر خورد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
من این رو زیاد میبینم این نسل:D کاز قلابی خیلی این PSN رو ترول میکنه. جریان چیه؟:D کلا PSN همیشه اینطوری بوده یا اینطوری شده؟
کلا هم شرکتا برای اروپا و امریکا سرعت رو کم کردن.
نتفلیکس هم بخاطر افزایش وحشتناک تعداد یوزر هاش...محدودیت گذاشته و به واسطه اش کیفیت سرویس ها اومده پایین!
یوتیوب هم کار مشابه ایی کرده‌

سونی هم بخاطر همین سرعت دانلود رو پایین اورده.
خلاصه اینکه بنظر میاد تکنولوژی حال حاضر دنیا خیلی هم بی محدودیت نیست، و اگه تعداد زیادی همزمان با هم کار کنن از کار میوفتن:D

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
من این رو زیاد میبینم این نسل:D کاز قلابی خیلی این PSN رو ترول میکنه. جریان چیه؟:D کلا PSN همیشه اینطوری بوده یا اینطوری شده؟
نه آقا :D
اگر پیگیر اخبار باشید سونی خودش اعلام کرده ک ب خاطر کمک به پهنای باند در بخش اروپا و باقی کشورها خودش سرعت دانلود رو کاهش داده
این ترولا تقریبا برمیگرده به همون جریان هک و دان شدن سرورها و هنوزم ک هنوزه مونده :D
واگرنه اگر بحث دان شدن لحظه ای برای تعمیر باشه این مشکلات برا هر شبکه ای میتونه اتفاق بی افته

پ.ن : خداییش کیفیت PSN و سرویسهاش در حال حاضر با زمان PS3 اصلا قابل قیاس نیس . خیلی خوبه . من ک شخصا کمبودی ندارم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سر کرونا اینجوری شده که فشار کمتری به اینترنت جهانی بیاد، سرعت دانلود رو کم کردن

• Like
Reactions: Safety & Peace

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
باید منتظر نسخه PS5 بازی بمونیم. این‌همه صبر کردیم نیومد. چند ماه بیشتر صبر می‌کنیم با نسخه با کیفیت تر بازی می‌کنیم<:-P
نسل قبلم همچین شد، 3 رو فروختم و رو 4 بازی کردم :D امیدوارم اینبار یکسال فاصله زمانی نذاره. تو ۶ ماه فروش نسخه کنسول انجام میشه و زودتر نسخه تمیز شده رو بده بیرون
^:)^

• Like
Reactions: king of north

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من موندم ۳۰۰ نفر آدم چهار پنج سال تو استودیو دارن چکار میکننx-(.
من قبول دارم سونی با این کار ها شاهکار میسازه ولی واقعا الان برا بازی نگرانم ‌‌.
این تاخیر ها فقط یه معنی میده: سازنده ها از بازیشون مطمئن نیستند.
مطمئنم یه بازی با نمره ۹۰+ میشه و عالی اما یه بازی شاهکار... نمیدونم.
شاهکار بازی که اثرش تا مدت ها رو ذهنت بمونه و من الان نگرانم

Calm down .... بازی هیچ مشکلی نداره، برای می هم آماده بود. خود سونی تاخیر زده نه ناتی داگ، آیرون من هم تاخیر خورده نه فقط دلست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
فکر کنید فردا یکی به یه بیمار کرونایی یا به یه بیمارستان مختص به کرونایی ها حمله کنه.... x_x:Gunner:رسما نسخه بازی های کامپیوتری رو میپیچن

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من خیلی درک نمیکنم مثلا این بازی که ۲ ماه دیگست تاخیر خورده ولی FFVIIR که چند روزه دیگه توی این شرایط میاد تاخیر نخورده! یعنی به فروش فاینال فانتزی ضرری نمیرسه ؟

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

• Like
Reactions: Kiarash_united7

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من خیلی درک نمیکنم مثلا این بازی که ۲ ماه دیگست تاخیر خورده ولی FFVIIR که چند روزه دیگه توی این شرایط میاد تاخیر نخورده! یعنی به فروش فاینال فانتزی ضرری نمیرسه ؟

بازی در شرف گلد بوده سونی بخاطر نسخه فیزیکی و کالکتورش تاخیر زده

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بازی در شرف گلد بوده سونی بخاطر نسخه فیزیکی و کالکتورش تاخیر زده
متوجه سوالم نشدی منظورم اینه چرا مثلا FF که یکی از مهمترین بازیای امساله تاخیر نخورده ؟! اون به فروش فیزیکیش لطمه نمیخوره ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
متوجه سوالم نشدی منظورم اینه چرا مثلا FF که یکی از مهمترین بازیای امساله تاخیر نخورده ؟! اون به فروش فیزیکیش لطمه نمیخوره ؟

سونی ناشرشون نیست که اسکور هست، بخاطر چهارتا نسخه فیزیکی تاخیر زدن، من میدونم اینا اهل فروش فیزیکی نیستن بازی‌ها و خیلی کم میفروشن وقتی هم نخوای بفروشی چرا باید فیزیکی بخری؟

• Like
Reactions: samijavid

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سونی ناشرشون نیست که اسکور هست، بخاطر چهارتا نسخه فیزیکی تاخیر زدن، من میدونم اینا اهل فروش فیزیکی نیستن بازی‌ها و خیلی کم میفروشن وقتی هم نخوای بفروشی چرا باید فیزیکی بخری؟
خب همین دیگه این تصمیم سونی رو درک نمیکنم !
فاینال هم فعلا انحصاری PS4ئه فروش اون نشون میده تصمیم سونی درست بوده یا غلط

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خب همین دیگه این تصمیم سونی رو درک نمیکنم !
فاینال هم فعلا انحصاری PS4ئه فروش اون نشون میده تصمیم سونی درست بوده یا غلط

مسئله اینه که کارای کپی و پخش فاینال انجام شده، الان سونی برای دو ماه دیگه مشکل تولید و پخش داره...

بعدشم شرایط الان رو نمیشه با دو ماه دیگه مقایسه کرد... همین الانشم به جز 3 تا ایالت آمریکا، باقیه ایالت ها زیاد رعایت نمیکنن... انگلیس و فرانسه و آلمان و روسیه هم کلا یک هفته است قضیه رو جدی گرفتن...

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
مسئله اینه که کارای کپی و پخش فاینال انجام شده، الان سونی برای دو ماه دیگه مشکل تولید و پخش داره...

بعدشم شرایط الان رو نمیشه با دو ماه دیگه مقایسه کرد... همین الانشم به جز 3 تا ایالت آمریکا، باقیه ایالت ها زیاد رعایت نمیکنن... انگلیس و فرانسه و آلمان و روسیه هم کلا یک هفته است قضیه رو جدی گرفتن...
الان مشکل سونی تولید دیسک فیزیکی بوده یا فروش دیسک فیزیکی ؟ اگه تولید بوده که هیچ مشکلی نداره تکثیر دیسک کار انسانی نیست فقط چند نفر ناظر داره اگه فروش دیسک بوده که باید قبل از اینا فاینال رو تاخیر میزدن ! حالا فروش فاینال هفته بعد نشون میده تصمیمش منطقی بوده یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر