The Last of Us - Left Behind DLC

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
تویه بازی اصلی گفت دیگه رمانی که اون دستگاه نشون داد الی اینفکتت شده(الی گفت این مال ۳ هفته ی قبله)
درست اما توی اون 3 هفته اینقدر الی بزرگتر نشون میده ؟ به نظر من که توی dlc بچه تر میزنه !!!

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
we have left everything behind
:((

توانم فقط به خرید همین یه ترک رسید دانلود کنید حالشو ببرید . 11 دلار کل آلبومه:(
کل بازی با DLC رو هم 2 دلار برام آب نخورد:d

Gustavo Santaolalla
کل آلبوم رو میشه مجانی توی نت دانلود کرد حجم کلیش هم 117mb بیشتر نیست:d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
کل آلبوم رو میشه مجانی توی نت دانلود کرد حجم کلیش هم 117mb بیشتر نیست:d

نه واقعا هیف نیست؟:| این همه احساسو پس کجا خالی کنم؟:(( پول که بازی ندادیم بزار اینجا فداکاری کنم حده اقل , لینکو pm کن :d
اینم Left Behind Together,Fleeting :x

Left Behind Together,Fleeting

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
نه واقعا هیف نیست؟:| این همه احساسو پس کجا خالی کنم؟:(( پول که بازی ندادیم بزار اینجا فداکاری کنم حده اقل , لینکو pm کن :d
اینم Left Behind Together,Fleeting :x

Left Behind Together,Fleeting
من که این شاهکار رو اریجینال دارم حداقل وجدانم از این بابت راحته فقط آهنگاشو مجانی دانلود کردم:d

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من همین الان تموم کردم و در یک کلام میتونم بگم شاهکار بود .

بازی اصلی goty شد به امید خدا این هم doty میشه ( dlc of the year )

واقعا باید بابت این بازی به ND یک تبریک بزرگ گفت

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
DLC رو دیشب تموم کردم. واقعا عالی بود. معرکه بود.
yahoo_8.gif
فقط یه سوال. آخر بازی رایلی گفت که دو تا کار میتونیم بکنیم. اولیش اگه اشتباه نکنم این بود که خودمونو با اسلحه خلاص کنیم که خودش رد کرد. دومیش گفت چی؟ بریم و بجنگیم؟ که بعد الی گفت مورد بعدیت چیه که رایلی هم گفت ببخشید و تموم شد. یکی بشکافه ببینیم اصل قضیه چی بود.
yahoo_1.gif

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
DLC رو دیشب تموم کردم. واقعا عالی بود. معرکه بود. :x فقط یه سوال. آخر بازی رایلی گفت که دو تا کار میتونیم بکنیم. اولیش اگه اشتباه نکنم این بود که خودمونو با اسلحه خلاص کنیم که خودش رد کرد. دومیش گفت چی؟ بریم و بجنگیم؟ که بعد الی گفت مورد بعدیت چیه که رایلی هم گفت ببخشید و تموم شد. یکی بشکافه ببینیم اصل قضیه چی بود. :)
منظورش از جنگیدن این بود که مقاومت کنند و بعد با هم دیگه تبدیل به یکی از اونا شن!
اون متاسف هم که گفت میتونه بابت همه چیز بوده باشه مثلا اینکه اسرار کرد و نذاشت الی برگرده به مدرسه! یا اینکه دیر به کمکش اومد که الی گاز گرفته شد!
و از همه مهم تر اینکه یهو غیبش زد بعد از اون مدت اومد و این اتفاق افتاد...

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
منظورش از جنگیدن این بود که مقاومت کنند و بعد با هم دیگه تبدیل به یکی از اونا شن!
اون متاسف هم که گفت میتونه بابت همه چیز بوده باشه مثلا اینکه اسرار کرد و نذاشت الی برگرده به مدرسه! یا اینکه دیر به کمکش اومد که الی گاز گرفته شد!
و از همه مهم تر اینکه یهو غیبش زد بعد از اون مدت اومد و این اتفاق افتاد...
مرسی. ممنون. حالا یه سوال پیش میاد.سرنوشت رایلی چی میشه؟ مبهم بود.

Last edited by a moderator:

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
سلام ، يه سوال از دوستاني كه dlc و خريدن دارم . ميشه با Pc با اون روش معروف dlc دانلود كرد آيا ? يا بايد يه ماه ٥ گيك و دانلود كرد :| ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر