The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
قاعدتا بقیش تو دیسک GoW:A هست دیگه :D دموی عمومی که هنوز نیومده اون که بیاد حجمش قطعا بیشتره.
اگه تو دیسک بود عزیزان هکر دل و رودش رو میریختن بیرون ! :d احتمالش خیلی کمه که تو دیسک باشه !

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,767
نام
محمد امین
اقایون لطفا شورش نبرید بذارید نوبتی بریم به همه میرسه عجله ای نیست:d

الان یارو تو آمریکا دمو میذاره دانلود بعد 10 دقیقه میشینه بازی میکنه ولی ما باید یه شبانه روز دانلود کنیم کوفتشون بشه :(:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
اگه تو دیسک بود عزیزان هکر دل و رودش رو میریختن بیرون ! :d احتمالش خیلی کمه که تو دیسک باشه !
حالا هر چی هست مثل اینکه حجم دانلود فقط 132 مگ هست که خب خیلی خوبه دیگه :D الان تو Neogaf نگاه کردم تو همین چند دقیقه ای که PSN درست شده خیلی ها دانلود کردن.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خُب دمو بازی توی دیسک GOW:A هست و برای راه اندازیش فقط 130 مگ دانلود لازمه . همون دمو Pax East ـه . Build این دمو هم Pre-Alpha ـه و مربوط به خیلی وقت پیشه :| !

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
اصلا قابل باور نيست 132 MB !!!
اگه باشه كه عاليه اخه نت من ماهي چار گيگه كليشم لازم دارم برا PlayStation Home و E3 :d
نكنه 30 ثانيه از بازيو گذاشتن !
؟
با اين گرافيكو كلي چيز ديگه شايد از 30 ثانيه هم كمتر بشه

:d

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,767
نام
محمد امین
132 مگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقا چه خبره ؟؟؟ چرا انقدر کم ؟؟؟؟؟؟

از گلوتون بدون من بازیکنید نمیره پایین از ما گفتن نکنید این کار ها رو فقط دوستان جون بچتون چیزی اسپویل نکنید بدبخت شیم

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
دانلود شد :-bd ولی بازی نمیکنم فردا امتحان هندسه رو بدم بعد با خیال راحت بازی کنم بعدش بیام اینجا اسپویل کنم دوره همی بخندیم >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر