The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
اگه بازی رو تموم نکردین باز نکنین ! (نمیدونم اسپویلر میخواد یا نه)
چه پایان تلخی خواهد داشت این DLC ... :(
حالا از کجا میدونی پایانش مصادف با Infect شدنش هست ؟ :دی الی تازه بعد از اون داستانش شروع میشه شاید اصلا DLC با گاز گرفتن الی شروع بشه :دی

حالا از کجا میدونی پایانش مصادف با Infect شدنش هست ؟ :دی الی تازه بعد از اون داستانش شروع میشه شاید اصلا DLC با گاز گرفتن الی شروع بشه :دی
:blink:
یه چیزی میگیا :d اصلا از تیزر،اسم DLC و کلا همه چی داد میزنه قضیه چیه! :-" بعد مگه کلا قراره چند ساعت باشه DLC که میگی " تازه بعد از اون داستانش شروع میشه" ؟ :d
فوقش داستان رو 50-50 (که عمرا) تقسیم کنند به قبل و بعد از اون واقعه! :(

2014؟!! خیلی دیره برای من! من انتظار داشتم تا 2هفته دیگه ریلیز بشه:d. با توجه به اینکه شخصیت قابل بازی الی هست و تیراندازی هم بلد نیست احتمالا بازی بیشتر رو موانع پلتفرمر تمرکز داره و دیگه خیلی اکشن نیست. در کل بازی با الی رو دوست ندارم حسی که جول میده رو نمیده به آدم:(

:blink:
یه چیزی میگیا :d اصلا از تیزر،اسم DLC و کلا همه چی داد میزنه قضیه چیه! :-" بعد مگه کلا قراره چند ساعت باشه DLC که میگی " تازه بعد از اون داستانش شروع میشه" ؟ :d
فوقش داستان رو 50-50 (که عمرا) تقسیم کنند به قبل و بعد از اون واقعه! :(
بابا چند ساعت چیه ؟؟ الی 2 هفته بود گازش گرفته بودن بعد اومد سراغ جول و تس . DLC رو میتونن به 2 بخش قبل و بعد از حادثه تقسیم کنن . خیلی هم پر محتوا و متنوع میشه (الی ـه خوشحال و الی ـه ناراحت :دی)
ولی از یه بابتی راست میگی Left Behind نشانگر یه چیزایی هست .

آخرین ویرایش:
در مورد DLC (اگه کمیک American Dream رو خوندین و بازی رو هم کامل انجام دادین ، اسپویلر باز کنین)
Ellie کیلو چنده ! :دی اون که مشکلی براش پیش نمیاد و سالم می مونه. من منظورم این بنده خدا همراهش Riley هست که تبدیل به Infected میشه و احتمالاً توی بازی هم صحنه غمناکی رو شاهد باشیم و با مرگ Riley تموم بشه. :(

یه سوال راجب داستان بازی داشتم ممنون میشم جواب بدین
اونجا که جول با داداشش صحبت کرد و عصبانی شد راجب چی حرف میزدن و بعدشم الی از چی ناراحت بود تو اون خونه
اونجایی که با برادرش صحبت میکرد (البته فکر کنم برادر واقعیش نبود، بود؟ :d) گفت که Ellie در مقابل مریضی مصون هست و خواست که برسوندش به گروه Fireflies و برادرشم چون هم حرفشو باور نمیکرد و هم دیگه ازدواج کرده بود (:d) زیر بار نمیرفت که بعد Joel گفت تو به من مدیونی و اون میزد زیرش و ... :d
اونجایی هم که Ellie ناراحت بود میگفت من با کسه دیگه ای به جز تو باشم میترسم و احساس امنیت نمیکنم و از این حرفا، میگفت با هر کی که بوده به نوعی از دستش داده و میخواست که خود Joel برسونتش
همینجاها رو منظورت بود دیگه؟ :d

در مورد DLC هم شماها هم به همینی که من فکر میکنم فکر میکنید؟ :d
همون زمان که Ellie و دوستش از کَمپشون میرن بیرون و ... :d

@بالایی! :d
در مورد اون DLC مگه میشه به چیز دیگه ای فکر کرد؟ :d از این واضح تر نمیتونستن بگن در اون مورده که! :-"
راستی آریا من این کمیک های TLOU رو نخوندم(فقط چپتر اولش رو خوندم:-" ) بقیش رو دم دست داری بزاری؟ :d

@بالایی! :d
در مورد اون DLC مگه میشه به چیز دیگه ای فکر کرد؟ :d از این واضح تر نمیتونستن بگن در اون مورده که! :-"
راستی آریا من این کمیک های TLOU رو نخوندم(فقط چپتر اولش رو خوندم:-" ) بقیش رو دم دست داری بزاری؟ :d
شدنش که میشه ولی خُب بعیده کسی به چیز دیگه ای فکر کنه :d

در مورد کمیک، منم موافقم :d اگه کاملشو بزارید ممنون میشم آقا آریا :d

كلا" هر زماني رو حدس ميزدم ND بزنه تو كار براي DLC داستاني به جز اين يه زمان رو !!!

وقاعا" ND يه دونه است و كارش فوق العاده است

آقا یادتون باشه یه تصویر هم نشون داده بودن که جول و الی بود گفتن مربوط به dlc هست !!!(همون که اول تصویر کامل نبود بعد کاملش رو نشون دادن ) حالا هم که الی با این دختر بچه !!!
یعنی 2 زمانه شد بازی ؟؟؟؟؟؟؟
بعد آقا میخواد جول باشه نامردی نکن این تفنگ های که داشتم رو پس بدن من مشکلی ندارم !! الی بخواد باشه کمان رو بدن دیگه حتی آجرم نمیخوام !! خیلی دست به کمون الی عالی هست ! تو بگو جومونگ !!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or