The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
مجله معتبر HardcoreGamer لیست 20 بازی برتر نسل رو معرفی کرده و رتبه 1 رو هم داده به The Last of Us
The Last of Us was an unparalleled achievement in gaming. Although not enough time has gone by for its inspirations to be fully felt, it’s as close to an instant classic as a game can get and will surely be remembered in the decades to come. Pushing the PS3 to its limits and looking like a next-gen game, The Last of Us is absolutely beautiful, drawing players in with its abandoned cityscapes and depictions of the wonder of nature. There’s multiple moments that have stuck in player’s minds long after experiencing it and it’s hard for it not to feel like a fine piece of art in that respect.Not only was the gameplay immensely enjoyable (besides perhaps the Clickers), but it offered pacing unrivaled in video game storytelling. Unlike BioShock and many games of its ilk, it didn’t collapse in the finale and offered a wholly satisfying conclusion. Add to that excellent voice work, a stirring score and one of the all time best openings and you have the greatest game of the generation.
Hardcore Gamer
----

امیدوارم The Last of Us آخر سال هم به چیزی که حق مسلمش هست برسه (GOTY) !

دوستان سلام امروز بعد از مدتها خواستم برم بخش انلاين بازي رو انجام بدم اين چندتا تروفي كه مونده رو بگيرم منتها تو قسمت factionاونجا كه اون خط پرميشه دستگاه فريز ميكنه چند بار امتحان كردم هميشه تو يه قسمت گير ميكنه جريان چيه شماهم اين مشكل رو دارين؟يادمه چند ماه پيش اينطور نبود راحت كانكت ميشدم

دوستان سلام امروز بعد از مدتها خواستم برم بخش انلاين بازي رو انجام بدم اين چندتا تروفي كه مونده رو بگيرم منتها تو قسمت factionاونجا كه اون خط پرميشه دستگاه فريز ميكنه چند بار امتحان كردم هميشه تو يه قسمت گير ميكنه جريان چيه شماهم اين مشكل رو دارين؟يادمه چند ماه پيش اينطور نبود راحت كانكت ميشدم
اگه فریز میکنه و دستگاهتو باید ریستارت کنی، نمیدونم از چیه :d ولی اگه فقط گیر میکنه یا حتی error میده (اگه اشتباه نکنم 2 تا error متفاوت ممکنه بده) باید صبر کنی (برای من اینطوری شده بود نزدیک 15-10 دقیقه طول کشید)

بله
من هم خونده بودم و شخصیت اصلیش هم قیافش شبیه joel است
ببخشید دوستان من چند روزه نمیتونم تشکر کنم

آقا بحث فیلم و شباهتش به این ابر بازی شد , اخرین فیلمی که آرنولد شوارزنگر کار فیلمبرداریشو به پایان رسوند اسمش maggie هست و اینطور که از سبک فیلم و داستان و شخصیتهاش میشه فهمید خیلی شباهت به tlou داره شاید از همین بازی اصلا الهام گرفته باشه نکته جالب هم گریم آرنولد هست که خیلی شبیه به جوئل دراومده:
xvhxz9ozic0ge4vhhv16y.png

خیلی ها از این فیلم به عنوان : arnold`s the last of us نام میبرن!2014 اکران میشه

آقا بحث فیلم و شباهتش به این ابر بازی شد , اخرین فیلمی که آرنولد شوارزنگر کار فیلمبرداریشو به پایان رسوند اسمش maggie هست و اینطور که از سبک فیلم و داستان و شخصیتهاش میشه فهمید خیلی شباهت به tlou داره شاید از همین بازی اصلا الهام گرفته باشه نکته جالب هم گریم آرنولد هست که خیلی شبیه به جوئل دراومده:
xvhxz9ozic0ge4vhhv16y.png

خیلی ها از این فیلم به عنوان : arnold`s the last of us نام میبرن!2014 اکران میشه
فیلم خود tlou فک کنم در حال ساخت به وسیله خود ناتی داگ!

دوستان من همون زمان عرضه ساندترک کامل The Last Of Us گرفتم اما اون اهنگ ملایمی که در زمان لودینگ بازی ( که طولانی هم بود ) پخش میشد نداشت .

کسی لینک دانلود اونو نداره ؟ (2 :دی)

یه سوال راجب داستان بازی داشتم ممنون میشم جواب بدین
اونجا که جول با داداشش صحبت کرد و عصبانی شد راجب چی حرف میزدن و بعدشم الی از چی ناراحت بود تو اون خونه

:((
از عکس و اسم DLC مشخصه دیگه داستان...:-s
اوایل 2014 خواهد آمد، قیمتش هم 15 دلار خواهد بود! از 19 نوامبر میتونید پیش خریدش کنید! (DLC هم پیش خرید داره دیگه؟عجب! :d )
خوب با این حساب برید سیزن پس پیش خرید کنید:-" (من هر پستی میدم باید این رو بگم! :d ) 5 دلار اختلافشونه فکر کنم :|

:((
از عکس و اسم DLC مشخصه دیگه داستان...:-s
اوایل 2014 خواهد آمد، قیمتش هم 15 دلار خواهد بود! از 19 نوامبر میتونید پیش خریدش کنید! (DLC هم پیش خرید داره دیگه؟عجب! :d )
خوب با این حساب برید سیزن پس پیش خرید کنید:-" (من هر پستی میدم باید این رو بگم! :d ) 5 دلار اختلافشونه فکر کنم :|
اگه بازی رو تموم نکردین باز نکنین ! (نمیدونم اسپویلر میخواد یا نه)
چه پایان تلخی خواهد داشت این DLC ... :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or