The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
ترس و هیجانی که تو این بازی داره تو هیچ بازی دیگه ندیدم مخصوصا موقع حمله قارچ زده ها !!
اره البته بازی های همچون اهریمن خاموش شاید بیشتر ترسناک باشن اما منم بات موافقم من انقدر می ترسم که توی یه مرحلش که باید از یه جا که قارچ زده ها هستن رد شی رو نمی تونم برم:-s اما خدایی بازیش عالیه گرافیکش که حرف نداره
بچها یکی بیاد تقویتم کنه اون مرحله رو برم:d

آخرین ویرایش:
همونطور که میدونید (یا شایدم نمیدونستید:d) این بیماری در اثر یک قارچ به اسم cordyceps شیوع پیدا کرده، حالا اینکه این قارچ از کجا دراومده، یادمه قبل انتشار گفتن که ایدش کاملا از دنیای واقعی هست، هم چین قارچی داریم که دقیقا همین تاثیر را رو موجودات کوچکتر مثل مورچه ها داره، حالا اینکه چی شده یک هو رو انسان تاثیر گذاشته هیچ وقت به طور مستقیم تو بازی ازش صحبت نشد، به نظر من عمدی بوده که بعد ها بازش کنن چون اگه به روزنامه های اول بازی دقت کنین از یک آزمایش ناموفق تو تولید یک واکسن خبر میده که شاید عامل جهش ژنتیکی این قارچ و تاثیرش رو انسان بوده و عامل انسانی پشت قضیه بوده و نه اینکه تقی به توقی بخوره. اینو هم در نظر داشت باشین کلی بیماری تو دنیا هنوز سورسش کشف نشده.
۳ سیزن از walking dead می گذره هنوز هیچ کی مثل اولاد انسان نیومده بگه چی شد شروع شد، در کل این کانسپت زومش بیشتر رو دنیای بعد از نابودیه نه عوامل استارت اون.

ممنون، خودم هم یه همچین احتمالی میدادم چون یه تریلر دیدم که پشت ترافیک بودن بعد یکی داره بوق میزنه وقتی میاد بیرون که به جلویی بگه حرکت کن این موجودا بهش حمله میکنن من احساس کردم لباس تنشون شبیه لباسای بیمارای بیمارستانه"شاید از کیفیت نه چندان بالای تریلر بوده باشه" خواستم بدونم شما که بازی کردید بعدها دقیق مشخص میشه یا نه که ظاهرا جواب یا نه بوده :d

ممنون، خودم هم یه همچین احتمالی میدادم چون یه تریلر دیدم که پشت ترافیک بودن بعد یکی داره بوق میزنه وقتی میاد بیرون که به جلویی بگه حرکت کن این موجودا بهش حمله میکنن من احساس کردم لباس تنشون شبیه لباسای بیمارای بیمارستانه"شاید از کیفیت نه چندان بالای تریلر بوده باشه" خواستم بدونم شما که بازی کردید بعدها دقیق مشخص میشه یا نه که ظاهرا جواب یا نه بوده :d
این اولین مرحله بازیه که تازه ویروس شیوع پیدا کرده بود اون حیوانات هم لباس بیمارستان تنشون بود چون از بیمارستان اومده بودن خود تهیه کننده می گه تو مستند معروف Earth plane از بی بی سی این قارچو الهام گرفتن

آخرین ویرایش:
کسی میدونه چجوری میشه از بازی Screen Shot گرفت؟

یه نرم افزاری هست به اسم action که بازش میکنی بعد که رفتی تو بازی بعد کلید f12 رو میگیری عکس رو با کیفیت HD میگیره و هم میتونی ازش دمو بگیری و هم همینطور میتونی صدا هایی که تو بازی هست رو باهاش ضبط کنی به نظرم کامل ترین برنامه است از نظر امکانات و راحتی کار به درد خودم که خیلی خورده

یه نرم افزاری هست به اسم action که بازش میکنی بعد که رفتی تو بازی بعد کلید f12 رو میگیری عکس رو با کیفیت HD میگیره و هم میتونی ازش دمو بگیری و هم همینطور میتونی صدا هایی که تو بازی هست رو باهاش ضبط کنی به نظرم کامل ترین برنامه است از نظر امکانات و راحتی کار به درد خودم که خیلی خورده
حاجی ! اینجا در مورد PS3 صحبت میکنیم :d اون برنامه PC ـه :|
--------------------
همون طور که دوستمون گفت نمیشه از بازی عکس گرفت.
--------------------
دوستان تو مولتی بعضی ها آدم رو Heal میکنن . (همون باند پیچی :d) . این چطوریه ؟
راستی این تعداد آدم های کلن بالا میره ، بعد 12 هفته چه سودی داره ؟ الان 75 تا آدم دارم (همه سالمن خدا رو شکر :d) فقط باید براشون چیز میز جمع کنی :(

حالا F12 رو از کجای PS3 فشار بدیم ؟

این اولین مرحله بازیه که تازه ویروس شیوع پیدا کرده بود اون حیوانات هم لباس بیمارستان تنشون بود چون از بیمارستان اومده بودن خود تهیه کننده می گه تو مستند معروف Earth plane از بی بی سی این قارچو الهام گرفتن

در جریان صحبتهای سازنده ها هستم و اون مستند هم دیدم، خواستم بدونم تو بازی چطور نشونش دادن که به جوابم هم رسیدم ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or