The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
سلام لطفا اون اخرین کات سین بازی که جوئل الی میرن به جنگل بعد از بالا بردن الی توسط جوئل من انگلیسیم خرابه میشه بگید الی به جوئل چی میگی؟؟؟

حالا دقیق من یادم نیست دیالوگ ها رو ولی بالا که میرن الی درمورد الوده شدنش میگه که با دوستش بوده و هر دو منتظر بودن تا الوده بشن ولی رفیقش شد ولی خودش نشد بعد تز و سم و ... مردن ولی خودش هنوز نمرده بعد به جول میگه قسم بخور تمام چیزایی که درباره فایرفلای ها گفتی حقیقت بوده که جول هم قسم دروغ میخوره و الی میگه OK و تمام...:d

حالا دقیق من یادم نیست دیالوگ ها رو ولی بالا که میرن الی درمورد الوده شدنش میگه که با دوستش بوده و هر دو منتظر بودن تا الوده بشن ولی رفیقش شد ولی خودش نشد بعد تز و سم و ... مردن ولی خودش هنوز نمرده بعد به جول میگه قسم بخور تمام چیزایی که درباره فایرفلای ها گفتی حقیقت بوده که جول هم قسم دروغ میخوره و الی میگه OK و تمام...:d
ببخشید سوال زیاد می پرسم فایر فلا چی بود؟؟؟؟؟ چرا اون زنه میخواست الی رو در بیمارستان بمونه؟؟؟

ببخشید سوال زیاد می پرسم فایر فلا چی بود؟؟؟؟؟ چرا اون زنه میخواست الی رو در بیمارستان بمونه؟؟؟

فایرفلای همون گروهی بود جول باید الی رو بدستشون میرسوند تا واکسن تهیه کنن اون زنه هم یه فایر فلای بوده و میخواست واکسن تهیه کنه ولی چون جول نمیخواست الی رو از دست بده حاضر شد بشر نابود بشه در اینده ولی الی باهاش بمونه و زد اون زنه رو کشت و از بیمارستان فرار کردن

جان من دلیلتون برای بازی کردن چی هست ؟؟ :|:d یعنی ریس میزارید که ببینید کی سریعتر تموم میکنه بازی رو ؟؟

کل بازی رو همین فایر فلای ها میچرخید ! هدف بازی رسیدن به اونها بود !!

فایرفلای همون گروهی بود جول باید الی رو بدستشون میرسوند تا واکسن تهیه کنن اون زنه هم یه فایر فلای بوده و میخواست واکسن تهیه کنه ولی چون جول نمیخواست الی رو از دست بده حاضر شد بشر نابود بشه در اینده ولی الی باهاش بمونه و زد اون زنه رو کشت و از بیمارستان فرار کردن
چرا جوئل قسم دروغ گفت درباره چه چیز فایر فلا صسم دروغ گفت؟؟

- - -ویرایش - - -

جان من دلیلتون برای بازی کردن چی هست ؟؟ :|:d یعنی ریس میزارید که ببینید کی سریعتر تموم میکنه بازی رو ؟؟

کل بازی رو همین فایر فلای ها میچرخید ! هدف بازی رسیدن به اونها بود !!
تو چی میگی!من انگلیسیم خراب بود ولی از همین قضیه فایر فلای حالی نشده بودم که اقا مرتضی زحمتشو کشید

آخرین ویرایش:
احسان نميدونم مشكل از PS3 منه يا حس و حال بازي :d
امروز همه تكسچرهاش عين مرد بالا مياومدن و فوق العاده بودن :d منم عين چي توي گرافيك مونده بودم :d

اگر از عمر PS3 ـت زیاد گذشته مشکل از هارد PS3 ـیته :دی چون خود منم این تجربه رو داشتم :دی

اگر از عمر PS3 ـت زیاد گذشته مشکل از هارد PS3 ـیته :دی چون خود منم این تجربه رو داشتم :دی
بزنم به تخته،من از این مشکلات نداشتم :-" (البته هاردش رو چند سال پیش عوض نمودم :d )
فقط این مشکل رو سر این مورد داشتم :
لباس جک و دکستر رو برای الی که فعال کردم،چند ثانیه طول کشید تا طرح لباس لود بشه :d ولی توی خود بازی از این مشکلات نداشتم :d

یه ببعی تو کامنتش اسپویلر گذاشت تو psn :دی :( فقط حذفش کردم از لیستم... واقعا چرا ?! آقا من دلم نمیخواد سریع بازی رو برم تموم شه ! نکنید این کارارو ...

بی صبرانه منتظرم این بازی رو بازی کنم ...بعد از شاهکار ها انچارتدحالا نوبته این بازی هست....تازه فهمیدم که 4 سال پیش خوب شد ps3 رو خریدم ....این نسل هم فقط یدونه ps4 خسته میگرم ..چون میدونم بازی هاش همیشه از رقیبش خیلی خیلی بهتره .....

از اون روزی که the last of us اومده هم چیرو گذاشتم کنار
وقتی مخوام ناهار بخورم یاد کیلکر ها میوفتم که چجوری حالشون بگیرم وقتی میرم باشگاه هالتر ها رو میبینم یاد اسلحه های سرد بازی میوفتم وقتی تو ماشین نشستم میخوام بیام خونه تو فکر هستم که سریع برم بازی کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or