The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
دوستان همون زمانی که خبر لو رفتن داستان بازی پخش شد ، گفتم که توی سایت هایی مثل Youtube حواس ـتون به نظرات ملت باشه. الآن هم تعداد افرادی که داستان براشون لو رفته زیادتر شده و همین جا بهتون قول میدم که زمان کنفرانس های E3 توی سایت هایی مثل Twitch و بخش نظرات GameSpot و IGN و ... با بمبارون لو رفتن داستان روبرو میشین ! پس حواس ـتون رو جمع کنین و chat ها رو off کنین یا کلاً بهشون نگاه نکنین که بعداً پشیمون نشین. مخصوصاً دوستانی که بخش نظرات Twitch براشون از خود کنفرانس ها هم مهم تر هست و کل وقت ـشون رو اونجا میگذرونن ! :biggrin1:
کلا یه عده کمبود دارند! قبلا یکی از کاربرهای همین بازیسنتر رفته بود توی پروفایل PSN اش ، توی بخش کامنت، جریان Heavy Rain رو spoil کرده بود... :|
خب مثه اینکه واسه دوستان کپی باز لیک شده بازی ! ، همینجا اعلام میکنم تا تموم نکردن بازی پام رو توی این تاپیک نمیزارم :| :d
امیدوارم دوستان از بازی لذت ببرند ، خداحافظ تا 20 روز دیگه !
=============

من میخوام دانلود کنم ، با اوضاع اینترنت تو این بازه زمانی ( خودتون میدونید که چه خبره ) احتمالا 20 روز طول بکشه ! :|
====

من اریج بازم از استور دانلود میکنم :|

نمیدونم اینو دیده بودی یا نه؟ نسخه دیجیتالی تقریبا ۲۶ گیگه...

85848153738415852230.png

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمی دونم چرا انقدر دیر توی مواقع حساس ایمیلم رو چک میکنم ولی دو روز پیش مثل گاو ؛ اینبار برام کد داینامیک تم تلو رو فرستادن :D برید ایمیل هاتون رو چک کنید ببینید شانستون چه جوریاس :D

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
خدارو شكر مايه بازي رديف شد ميتونه فقط زمان ليك يا ريليز كه بازي رو تهيه كنم .
كلا تا به أمروز علاقه اي به Plat كردن بازيا نداشتم ولي كرمم افتاده اينو Plat كنم .
بأشد كه اين Plat به خوبي و خوشي و بي دردسر انجام شود !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
نمی دونم چرا انقدر دیر توی مواقع حساس ایمیلم رو چک میکنم ولی دو روز پیش مثل گاو ؛ اینبار برام کد داینامیک تم تلو رو فرستادن :D برید ایمیل هاتون رو چک کنید ببینید شانستون چه جوریاس :D

خسته نباشي احسان :d براي اكانت هاي ريجن 2 خيلي وقته كد تم TLOU اومده !

85848153738415852230.png

اصلان برامون دانلود كن از اونور بفرست :d

يه خبر همين الان خوندم مي گه نسخه 35 گيگ ه :|
The Last Of Us PSN Download Is 35GB
كلي سردر گم شدم الان چون حداقل تا جايي كه من ديدم توي استور EU 24 گيگ بود ! اون عكس ات هم اصلان" مال US ه !!!

يه چيز مهم !!!
نميدونم اين يارو جواد اشرف كه توي بلاگ EU خبرهاي استور و اپديت شدنش رو ميده ! يا اين يارو بي خبره از همه جا و هيچي نميدونه فقط تايپ مي كنه يا سوني اصلا" هماهنگ نيست هر كي به كارميكنه !!!
در اومد 5 ژوئن گفته كه معلوم نيست كي TLOU بياد براي پيش خريد ! در صورتي كه همون روز بنر به اون بزرگي توي استو UK بود براي پيش خريد TLOU و ما پيش خريد كرديم ! حتي تاييديه پيش خريد بازي هم برامون اومد توي ايميل ! گفته بين 12-15 ژوئن پولش كم ميشه انگار !؟
اصلا" هم TLOU رو جزو بازي هاي اين هفته نياورده !

Last edited by a moderator:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
به دست من تا یکشنبه میرسه ...
یکشنبه خواهم گفت بازی از کجا شروع میشه البته برای اونایی که میخوان ...چون برای خودم خیلی مهمه ...

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
به دست من تا یکشنبه میرسه ...
یکشنبه خواهم گفت بازی از کجا شروع میشه البته برای اونایی که میخوان ...چون برای خودم خیلی مهمه ...
نگو برادر. این چه کاریه آخه! بذار هر کسی خودش ببینه از کجا شروع می شه. مطمئنم کسی این جا نمی خواد کس دیگه ای بازی رو براش تعریف کنه! ;)

دوستان مشكلات مربوط به بلوري دولايه مثل آنچارتد 3 كه تو اون حلقه هه گير مي كرد كه تو اين نيست ؟
چه مشکلی؟ من مشکلی با آنچارتد نداشتم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
هيچي شروع شد !!!
فقط كافيه يكي حتي بخواد توي اسپويلر شروع كنه به گفتن يهو از سر بي توجهي شون اسپويل مي كنن ميره !!!

اقا اگه كسي بخواد در مورد داستان بدونه مياد خودش ازتون ميپرسه براي چي ميخوايد اينجا بگيد چي شد چطور شد چرا شد !
خوب برادر من شما ميخواي ببيني اولش چه مدليه براي ما فرقي ايجاد مي كنه كه بخواي بياي اينجا بگي !

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
دوستان زود تر از ريليز بازيو بازي كنيم كه مشكلي ايجاد نميشه؟
اين اولين بازيه كه تحملشو ندارم ريليز ش بعد بزارمش تو دستگاه:x
پ.ن:الان بازيو ندارم ،،نگيد چرا چاخان مي كني:)):d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
کلا یه عده کمبود دارند! قبلا یکی از کاربرهای همین بازیسنتر رفته بود توی پروفایل PSN اش ، توی بخش کامنت، جریان Heavy Rain رو spoil کرده بود... :|

85848153738415852230.png

تو كامنت كه بيشتر از بيشت حرف نميشه نوشت چطر كل داستانو اسپويل كرد؟ :d

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
هيچي شروع شد !!!
فقط كافيه يكي حتي بخواد توي اسپويلر شروع كنه به گفتن يهو از سر بي توجهي شون اسپويل مي كنن ميره !!!

اقا اگه كسي بخواد در مورد داستان بدونه مياد خودش ازتون ميپرسه براي چي ميخوايد اينجا بگيد چي شد چطور شد چرا شد !
خوب برادر من شما ميخواي ببيني اولش چه مدليه براي ما فرقي ايجاد مي كنه كه بخواي بياي اينجا بگي !

اخه مگه یک پست نیم خطی چه قدر زحمت داره که کامل نمیخونید ...من گفتم برای اونایی که بخوان چون خودم خیلی برام جالبه !!!
این هم جزو اسپویل نیست شما اگر یک پیش نمایش خونده باشی حتی بعضی ها مینویسه بازی از کجا شروع میشه ....اخه این خشکی کله ها چیه دیگه ؟؟ حالا خوب نگفتم پایان بازی رو میگم گفتم اولشو اونم اگر خواستن ...خودتم میگی اسپویل پس ماهیت اسپویل چیه ؟؟
شما خودتم نمیدونی چی میگی .....

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,345
نام
امیر حسین
دوستان زود تر از ريليز بازيو بازي كنيم كه مشكلي ايجاد نميشه؟
اين اولين بازيه كه تحملشو ندارم ريليز ش بعد بزارمش تو دستگاه:x
پ.ن:الان بازيو ندارم ،،نگيد چرا چاخان مي كني:)):d
نه بابا مشکلی چیه! :d ما که همه ی بازی ها رو 2بار قبل از عرضه ی رسمی تموم میکنیم! تازه به PSN هم وصلیم! :d (البته همیشه هم پیام هایی میاد که : از کجا خریدی؟چند خریدی؟بازی چطوره؟ و ...! :d )

به شدت منتظر بازیم! زودتر بیاد دیگه :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر