The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
اتفاقاً مهمترین سوال بنظر من همینه . خودشون هم قبول دارن لول دیزاین U2 یک مورد رویایی بود و بخش اعظمی از موفقیتش هم مدیون همین بود .

یعنی بنظرت ممکنه به این سوال جواب نه بدن؟ چه عقلی چه اقتصادی این سوال یه جواب داره اونم بله هست نهایتا بخوان یکم طفره برن و به چپ و راست بزنن:d

والا فكر كنم به جز به سوال دوم و چهارم به بقيه جواب صريحي ندن :d:|
البته مغر متفكر با طراح ايده ميتونه فرق داشته باشه كاشكي مي پرسيديد كي ايده اين بازي رو براي بار اول مطرح كرد و چه تغييراتي از اون زمان كرده

یعنی بنظرت ممکنه به این سوال جواب نه بدن؟ چه عقلی چه اقتصادی این سوال یه جواب داره اونم بله هست نهایتا بخوان یکم طفره برن و به چپ و راست بزنن:d
انتظار نداریم بگه نه، اما وقتی میگه بله یک توضیح و اطلاعاتی هم باید در کنارش باشه در مورد طراحی مراحل TLoU و اون مهمه . یک بخشیش هم دوست داشتم بهشون گوشزد کنم لول دیزاین U2 از نظر ما یکی از بهترین هاست:دی .
والا فكر كنم به جز به سوال دوم و چهارم به بقيه جواب صريحي ندن :d:|
البته مغر متفكر با طراح ايده ميتونه فرق داشته باشه كاشكي مي پرسيديد كي ايده اين بازي رو براي بار اول مطرح كرد و چه تغييراتي از اون زمان كرده
مغز متفکر رو دوستان پیشنهاد دادن . حالا تو اصل قضیه زیاد توفیری نمیکنه :دی .

اولین ایده طراحی بازی رو هم نویسنده ش Neil Druckmann داده بعد از اون نمایش معروف BBC Planet Earth .

مسلما هیچ سوالی رو درست و حسابی جواب نمی دن . جواب ها در حد بله ، خیر ، شاید ، بعدا و ... است 100 درصد ! واسه همینم من سوالی نداشتم :دی

آخرین ویرایش:
انتظار نداریم بگه نه، اما وقتی میگه بله یک توضیح و اطلاعاتی هم باید در کنارش باشه در مورد طراحی مراحل TLoU و اون مهمه . یک بخشیش هم دوست داشتم بهشون گوشزد کنم لول دیزاین U2 از نظر ما یکی از بهترین هاست:دی .

مغز متفکر رو دوستان پیشنهاد دادن . حالا تو اصل قضیه زیاد توفیری نمیکنه :دی .

اولین ایده طراحی بازی رو هم نویسنده ش Neil Druckmann داده بعد از اون نمایش معروف BBC Planet Earth .

اره اینکه میخواستی بگی انچارتد دو یکی از بهترین هاست رو ما هم قبول داریم و کارت بسی شایسته هست در کل هم مرسی بابت زحماتی که بابت این کار کشیدی

عالی بود رضا.دمت گرم پسر.باید برای همچین کاری یه تاپیک تو بخش اخبار میزدی.واقعا کارت جای تقدیر زیادی داره.

بدجوری منتظر این بازی هستم:crying1:مطمئنم وقتی که عرضه بشه،همون کاری رو میکنه که آنچارتد 2 سال 2009 انجام داد.

Neil Druckmann رسماً توی تویترش اعلام کرد کار ساخت و ضبط موشن کپچر بازی تمام شده و یک گام به پایان ساخت نزدیک تر شدن.
https://twitter.com/Neil_Druckmann/status/282304148408508416
سوالی که از رضا دارم اینه که چطوری با اینا میتونی ارتباط برقرار کنی؟ایمیل ؟چیه؟:دی
همه میتونن؟اگه نه دمت گرم:دی
از طریق ایمیل . نه همه نمیتونن:دی.

رضا جان جواب سوالاتو کی مشخص میشه?
مشخص نیست . چند روز دیگه احتمالاً خبرشو میدن که اجازه جواب دادن به این سوالات رو داشتن یا نه .

آخرین ویرایش:
امروز به طور اتفاقی اینو دیدم :|

higxxlzorafg3s2u8td.jpg

Ashley Johnson همون صدا پیشه و بازیگر نقش الی تو بازی هست .

آخرین ویرایش:
رضا بابا ميديدي من نيستم يه پيام ميدادي كلي سوال ازشون داشتم حداقل تو از اشعار منم به عنوان امضاي كار براشون ميفرستادي:-":d
===
ولي به دور از شوخي كارت جاي تقدير و تحسين بسياري داره كلي هايپ شدم وقتي ديدم كه چنين چيزي رو نوشتي و تونستي باهاشون ارتباط برقرار كني الحق فهميدم كه داداش و عزيز دل خودمي:dحالا بگو ببينم چطوري سر صحبت رو براشون باز كردي تا راضي شدن جواب بدن؟
===
راستي يادت باشه يه درخواست بزاري تو سايت هممون امضا كنيم بفرستيم براشون كه حداقل يه زيرنويس فارسي براي بازيشون بزارن كار مارو راحت كنن:d

=)) بابا خیلی فانتزی هستین شماها:d
مري بچه شديا ما يه شوخي كرديم اينا كه نميان به خاطر من و شما يه زبون جديد تو بازيشون وارد كنن:dمطمئن باش اين درخواست از سوي نقاط مختلف هم ميشه بعد اون موقع اگه يكي رو بزارن ديگه هيچي بايد نصف زبوناي جهان رو بازي بچپونن:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or