The Last of Us فقط در مورد کشتن زامبی نیست.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
34975988157138844054.png

همه ی ما در آخرین تریلر از این بازی زامبی، انسان هایی آلوده شده یا هر موجود دیگری که بودند را دیدیم. خب، از آن پس مردم به یکدیگر میگفتند که Naughty Dog در حال ساخت یک بازی با زامبی های فراوان است که در آن باید با موج های زیادی از زامبی ها مواجه شویم و این موجودات را بکشیم.

به نظر میرسد که این مسئله حقیقت ندارد. این بازی قرار است داستانی باشد در مورد تلاش دو انسان برای بقاء؛ این که چطور Joel و Ellie در مقابل خطرهایی که با آن مواجه میشوند ایستادگی میکنند و میجنگند.

Bruce Straley، کارگردان پروژه در این مورد میگوید: این فقط یک بازی زامبی کُشی نیست. این بازی قرار است یک تجربه ی کاملا شگفت انگیز باشد که هیچ بازیکنی تا به حال در این ژانر تجربه نکرده است. شخصیت ها، ساخت بازی، همه چیز آن.

در تریلر بازی شما میتوانید ببینید که در یکی از صحنه ها، Ellie تیرهایی که در کیسه ی آن شخص قرار دارد را برمیدارد و آن ها را میشمارد. اگر این نتواند نشانه ای باشد مبنی بر اینکه با یک بازی Survival روبرو هستیم، پس چه چیزی میتواند بیانگر این مسئله باشد؟

منبع

• Like
Reactions: 浪人 and mahi58

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,222
نام
محمد
ولی بوی گند Stealth و مخفی کاری داره میاد ( که من متنفرم ) انشالا که اگه مخفی کاری هم داره مثل Manhunt باشه نه مثل بازی های دیگه که شیک و پیک از پشت خنجر میزنن و این کارا :D

پ.ن دوستان انقدر فحش خواهر مادر ندین . از روی آرتورک بازی و یه سری حرفایی که زدن من حدسم اینه که مخفی کاری داره وگرنه بنده اهل دل هستم :D

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,625
نام
حسین
از این گسنه بازی هاست پس که باید با بدبختی دو تا گلوله پیدا کنی و با گرز و پشت تفنگ و این بند بساط دشمنات رو بکشی:d

ولی بوی گند Stealth و مخفی کاری داره میاد ( که من متنفرم ) انشالا که اگه مخفی کاری هم داره مثل Manhunt باشه نه مثل بازی های دیگه که شیک و پیک از پشت خنجر میزنن و این کارا
یا حضرت عباس از کجای متن اینو فهمیدی اخه مگه میشه اون موجودات رو با مخفی کاری هم کشن مگه ادمن:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
پ نه پ مگه ناتی داگ کپکامه که فقط زامبی بسازه . زامبی تو این گیم فقط نمک هست . داستانش عمیق تر از این حرفاست به نظر من . با توجه به اینکه ناتی داگ پشت قضیه ست

mec 126

کاربر سایت
Nov 27, 2010
131
نام
مجتبی
بلاخره همش که نباید "کشتن" زامبی باشه یه خورده هم فرار از دست زامبی و کار های دیگه باید باشه تو بازی ! واقعا اگه این زامبی نبود دیگه بازی سازا ایده ی دیگه ای نداشتن برای بازی هاشون؟!! کم مونده تو پرنده های عصبانی هم زامبی بزارن..!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
این عنوان زیبا بسیار نوآورانه خواهد بود، واقعاً استثنایی هست، مطمئناً ایده‌های جالب بسیاری در ذهن سازندگان هست. البته صد در صد بازی درون مایه وحشت خواهد داشت ولی سازنده‌ها تأکیدی بر این مورد ندارند، البته شاید سیاستی پشت این کار خوابیده.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نزدیکترین فیلمی که میشه مثال زد i am legend هست که دقیقا عین این بازی هست.اصلا مو نمیزنه با این بازی.تازه باز تو i am legend شخصیت اصلی تنها بود.اگه بتونه مثل i am legend باشه خوبه ولی هنوز هیچی رو از یک تریلر نمیشه فهمید
خود یارو میگه زامبی کشی نیست قضیه بعد میاید میگید Dead island و L4D و ... !! اینا بازیهایی هستن که بیشتر جنبه Fun دارن که همینجوری خروار خروار زامبی بریزه و ما تیکه پاره کنیم و بهمون حال بده ! ولی مطمئنا این اینجوری نیست ! من فکر میکنم یه بازیه کاملا متفاوت خواهد شد.
من در مورد اتمسفر بازی نوشتم نه گیم پلی.توی left 4 dead هم چهار نفر تک و تنها توی یک شهر بزرگ بودن که زامبی ها تصرفش کرده بودن.کاری به گیم پلیش ندارم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
در اثر انتشار یک ویروس یا هر چیز دیگری مردم تبدیل شدن به زامبی یک عده ای هم که این بلا سرشون نیومده میخوان از دست زامبی ها فرار کنند..

نمیدونم ولی احساس میکنم این داستان خیلی برام آشناست..! کسی میتونه کمکم کنه..؟

داستان کلیشه ای چیست..؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
در اثر انتشار یک ویروس یا هر چیز دیگری مردم تبدیل شدن به زامبی یک عده ای هم که این بلا سرشون نیومده میخوان از دست زامبی ها فرار کنند..

داستان کلیشه ای چیست..؟[/

داستان کلیشه ای داستان همه Exclusive های PS3 ست . داستان غیر کلیشه ای میخوای برو Gears of War بازی کن . OK ؟! بحث دیگه ای هم نداریم .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نزدیکترین فیلمی که میشه مثال زد i am legend هست که دقیقا عین این بازی هست.اصلا مو نمیزنه با این بازی.تازه باز تو i am legend شخصیت اصلی تنها بود.اگه بتونه مثل i am legend باشه خوبه ولی هنوز هیچی رو از یک تریلر نمیشه فهمید

من در مورد اتمسفر بازی نوشتم نه گیم پلی.توی left 4 dead هم چهار نفر تک و تنها توی یک شهر بزرگ بودن که زامبی ها تصرفش کرده بودن.کاری به گیم پلیش ندارم
البته تو L4D به هیچ وجه آدم احساس ترس و تنهایی و این چیزا نداشت. چون بازی به شدت فان بود و انقدر هم از اول تا آخر بازی زامبی میدیدم که از آدم ها معمولی بیشتر بهشون عادت میکردیم!!
احتمالا این بازی اتمسفر فوق العاده ای خواهد داشت.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,049
نام
آریا

داستان کلیشه ای چیست..؟
والا یه نفر که دنبال یه گنجی میگرده چند میلیون برابر کلیشه ای تر از این هست ولی کیفیت بازی انقدر بالا بوده و همین کلیشه رو انقدر عالی روش کار کردن که ...
مهم اینه که یه استودیو بتونه با انواع تقلیدها و کلیشه ها جوری عمل کنه که ملت این طوری منتظر بقیه ساخته هاش باشن ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر