The Last of Us فقط در مورد کشتن زامبی نیست.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
34975988157138844054.png

همه ی ما در آخرین تریلر از این بازی زامبی، انسان هایی آلوده شده یا هر موجود دیگری که بودند را دیدیم. خب، از آن پس مردم به یکدیگر میگفتند که Naughty Dog در حال ساخت یک بازی با زامبی های فراوان است که در آن باید با موج های زیادی از زامبی ها مواجه شویم و این موجودات را بکشیم.

به نظر میرسد که این مسئله حقیقت ندارد. این بازی قرار است داستانی باشد در مورد تلاش دو انسان برای بقاء؛ این که چطور Joel و Ellie در مقابل خطرهایی که با آن مواجه میشوند ایستادگی میکنند و میجنگند.

Bruce Straley، کارگردان پروژه در این مورد میگوید: این فقط یک بازی زامبی کُشی نیست. این بازی قرار است یک تجربه ی کاملا شگفت انگیز باشد که هیچ بازیکنی تا به حال در این ژانر تجربه نکرده است. شخصیت ها، ساخت بازی، همه چیز آن.

در تریلر بازی شما میتوانید ببینید که در یکی از صحنه ها، Ellie تیرهایی که در کیسه ی آن شخص قرار دارد را برمیدارد و آن ها را میشمارد. اگر این نتواند نشانه ای باشد مبنی بر اینکه با یک بازی Survival روبرو هستیم، پس چه چیزی میتواند بیانگر این مسئله باشد؟

منبع

• Like
Reactions: 浪人 and mahi58

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خیلی از این ایدشون که نمیخوان بازی رو یه اکشن صِرف بسازن استقبال میکنم.
به نظرم اینجوری موفقیت هایی هم که بدست میاره خیلی بیشتر میشه.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
تریلر بازی که فوق العاده جالب بود مدل نگاه کردن کاراکترهای بازی به هم یه چیز مرموزی داشت که نشون میداد یه ارتباط یا اتفاق عمیقی تو جریان بوده....

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تریلر بازی که خیلی جالب بود ، به نظرم اگه بتونند این حس تنها بودن رو به گیمر منتقل کنند خیلی عالی میشه و یه جورایی میتونه تبدیل بشه به Walking Dead دنیای گیم:x ( منظورم اتمسفر سنگینشه )

فقط خداکنه همه محیط هاش شاد و سبز رنگ نباشه ، خیلی دوست دارم مراحلی از بازی رو توی خراب ها ، محیط های تیره و شهری انجام بدیم :D به نظرم فصل اول Walking Dead بهترین محیط و جوی رو داشت که توی این چند ساله توی صنعت گیم و تلویزیون شاهدش بودیم >:d

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
تریلر بازی که خیلی جالب بود ، به نظرم اگه بتونند این حس تنها بودن رو به گیمر منتقل کنند خیلی عالی میشه و یه جورایی میتونه تبدیل بشه به Walking Dead دنیای گیم:x ( منظورم اتمسفر سنگینشه )

فقط خداکنه همه محیط هاش شاد و سبز رنگ نباشه ، خیلی دوست دارم مراحلی از بازی رو توی خراب ها ، محیط های تیره و شهری انجام بدیم :D به نظرم فصل اول Walking Dead بهترین محیط و جوی رو داشت که توی این چند ساله توی صنعت گیم و تلویزیون شاهدش بودیم >:d

من هم همین امید رو دارم و بدون شک از بهترین بازی های این نسل میشه این عنوان>:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش

فعلا که bioshock بهترین اتمسفر رو در بین تمام بازی ها داشته و عمرا تا سال ها بازی بهش برسه.تازه اصلا به نظرم جو خاصی نداشت این بازی.این اتمسفر رو در dead rising و Dead island و به خصوص left 4 dead داشتیم.
به نظرم این بازی گرافیک و گیم پلی خوبی خواهد داشت ولی در بقیه بخش ها فکر نکنم موفق بشه

• Like
Reactions: Scαrface

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خبر بسیار خوبی هست. بیشتر دوست دارم از اول تا اخر بازی 50 تا زامبی (یاهرچی) رو با دردسر و بابرنامه بکشم تا اینکه 5 میلیون رو بدون مشکل و باچشم بسته.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
خود یارو میگه زامبی کشی نیست قضیه بعد میاید میگید Dead island و L4D و ... !! اینا بازیهایی هستن که بیشتر جنبه Fun دارن که همینجوری خروار خروار زامبی بریزه و ما تیکه پاره کنیم و بهمون حال بده ! ولی مطمئنا این اینجوری نیست ! من فکر میکنم یه بازیه کاملا متفاوت خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر