The Last Guardian و باز هم تاخیر!

Deus EXX

کاربر سایت
طرفدارنی که منتظر The Last Guardian هستند برای تجربه این بازی باید همچنان انتظار بکشند چرا که سونی امروز اعلام کرد این انحصاری که مدتها در دست ساخت به سر می برد حال قرار است December 6 عرضه شود. این بازی قبلا قرار بود October منتشر شود.
Shuhei Yoshida از سونی در مورد این تاخیر در PlayStation blog نوشت "ایجاد تاخیر در انتشار یک بازی تصمیم سختی است خصوصا در مورد این بازی اما ما در آخرین مراحل ساخت نسبت به آنچه که انتظار داشتیم با ایرادهای بیشتر مواجه شده ایم. برای اینکه مطمئن بشیم The Last Guardian همون تجربه ای رو اراده میده که سازنده های آن انتظار دارند، نیاز به وقت اضافی داریم تا این مشکلات رو حل کنیم."
مدتها از اولین تاخیر The Last Guardian که سال 2009 معرفی شد و قرار بود دو سال بعد عرضه شود می گذرد.
منبع The Last Guardian has been delayed again, until December

آخرین ویرایش:
:D

زیاد خودت رو خسته نکن :D

عین همین اتفاقات برا من و XV هم افتاده که میان میگن 10 سال فلان و این حرفا ولی هیچ کس به خودش زحمت نمیده درست و حسابی اخبار بازی رو دنبال کنه که بفهمن 10 سال تو ساخت نبوده و خیلی کمتر از این حرفاست :D
شما واقعا فکر کردید این بازی ساز های بزرگ اینجوری بازی می سازن؟ اول میان بدون هیچ برنامه و کاری یه چیزی می پرونن اعلام می کنن، بعد میذارن تو بایگانی 10 سال خاک بخوره میان سراغش؟

• Like
Reactions: sadegh93
:D

زیاد خودت رو خسته نکن :D

عین همین اتفاقات برا من و XV هم افتاده که میان میگن 10 سال فلان و این حرفا ولی هیچ کس به خودش زحمت نمیده درست و حسابی اخبار بازی رو دنبال کنه که بفهمن 10 سال تو ساخت نبوده و خیلی کمتر از این حرفاست :D

ماشالله به تو کاربر که همه چی را میدونی!;))

بحث سر این هست که ایا فامیتو ادا ده سال درگیر ساخت این بازی بوده یا نه؟حالا چند سال برای ps3 و چند سال برای ps4

این وسط هم به قول بعضی ها مدتی هم پروژه را رها کردن!:|

خب من میگم فامیتو ادا ده سال هست الافه دیگه! ده سال از عمرش رفته و معلوم هم نیست بازی از نظر کیفی و تجاری چی در بیاد%-(

اگر این بازی از نظر تجاری شکست بخوره میدونی چه بلایی سرش میاد؟ یا کیفی؟ بعد این همه سال!=;

شاید با این افتضاحی که تو این یک دهه به بار اوردن برای همیشه با یک نامه از صنعت بازی کناره گیری کنه!:p

بشین به این چیزها فکر کن.:-?

پ.ن: من چندین سال کار خبرنگاری کردم.از بازی رایانه تا بازی کده.ما همه چی را میدونیم و از اخبار بازی ها اطلاع کامل داریم:-":-":-"

• Like
Reactions: Adidas95
ماشالله به تو کاربر که همه چی را میدونی!;))

بحث سر این هست که ایا فامیتو ادا ده سال درگیر ساخت این بازی بوده یا نه؟حالا چند سال برای ps3 و چند سال برای ps4

این وسط هم به قول بعضی ها مدتی هم پروژه را رها کردن!:|

خب من میگم فامیتو ادا ده سال هست الافه دیگه! ده سال از عمرش رفته و معلوم هم نیست بازی از نظر کیفی و تجاری چی در بیاد%-(

اگر این بازی از نظر تجاری شکست بخوره میدونی چه بلایی سرش میاد؟ یا کیفی؟ بعد این همه سال!=;

شاید با این افتضاحی که تو این یک دهه به بار اوردن برای همیشه با یک نامه از صنعت بازی کناره گیری کنه!:p

بشین به این چیزها فکر کن.:-?

پ.ن: من چندین سال کار خبرنگاری کردم.از بازی رایانه تا بازی کده.ما همه چی را میدونیم و از اخبار بازی ها اطلاع کامل داریم:-":-":-"
شاید از اخبار اطلاع داشته باشی ... ولی در مورد بازی ها و بازی سازها هیچی نمیدونی

• Like
Reactions: KingAmir
اگر بخوایم واقعا فکر کنیم شما هم نمی دونی. هیچ کسی نمی دونه پشت پرده اینا چی میگذره.
با شما بودم ؟

خیر منظور من اینه اگه کسی یکی از بازی های اویدا رو بازی کرده باشه اینطور همراه با تمسخر و تیکه اندازی در موردش,نظر نمیده ... صرفا برای وقت گذرونی و ترپل میان یه چیزی میپرونن

با شما بودم ؟

خیر منظور من اینه اگه کسی یکی از بازی های اویدا رو بازی کرده باشه اینطور همراه با تمسخر و تیکه اندازی در موردش,نظر نمیده ... صرفا برای وقت گذرونی و ترپل میان یه چیزی میپرونن

خب من دو تا بازی قبلیش را بازی کردم.خب ؟تمسخر نیست واقعیته.باش کنار بیا

با شما بودم ؟

باز شروع شد، برادر چت نمی کنی که پست می دی هر کسی می تونه بیاد نقل قول کنه نظر بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or