The Last Guardian و باز هم تاخیر!

Deus EXX

کاربر سایت
طرفدارنی که منتظر The Last Guardian هستند برای تجربه این بازی باید همچنان انتظار بکشند چرا که سونی امروز اعلام کرد این انحصاری که مدتها در دست ساخت به سر می برد حال قرار است December 6 عرضه شود. این بازی قبلا قرار بود October منتشر شود.
Shuhei Yoshida از سونی در مورد این تاخیر در PlayStation blog نوشت "ایجاد تاخیر در انتشار یک بازی تصمیم سختی است خصوصا در مورد این بازی اما ما در آخرین مراحل ساخت نسبت به آنچه که انتظار داشتیم با ایرادهای بیشتر مواجه شده ایم. برای اینکه مطمئن بشیم The Last Guardian همون تجربه ای رو اراده میده که سازنده های آن انتظار دارند، نیاز به وقت اضافی داریم تا این مشکلات رو حل کنیم."
مدتها از اولین تاخیر The Last Guardian که سال 2009 معرفی شد و قرار بود دو سال بعد عرضه شود می گذرد.
منبع The Last Guardian has been delayed again, until December

آخرین ویرایش:
حالا خوشبختانه توی همین 2016 میاد. و البته اگه واقعا مثل مرد راست گفته باشن و به خاطر پولیش باشه من شخصا با 2ماه تاخیر مشکلی ندارم. حداقل میدونم که میخوان کیفیت خوبی ارائه بدن. هر چند از اونور وقتی به زمان انتشار PS4 Pro نگاه میکنم که 1 ماه زودتر از اونه، اتوماتیک فکرم میره به سمت قابلیت های 4K و HDR و لاینچ تایتل و ... :D

حالا خوشبختانه توی همین 2016 میاد. و البته اگه واقعا مثل مرد راست گفته باشن و به خاطر پولیش باشه من شخصا با 2ماه تاخیر مشکلی ندارم. حداقل میدونم که میخوان کیفیت خوبی ارائه بدن. هر چند از اونور وقتی به زمان انتشار PS4 Pro نگاه میکنم که 1 ماه زودتر از اونه، اتوماتیک فکرم میره به سمت قابلیت های 4K و HDR و لاینچ تایتل و ... :D
بازی سخت‌افزار PS4 هم به سرش زیاده و قرار بوده برای PS3 با کم و بیش همین گرافیک عرضه شه.:دی PS4Pro به درد یه بازی نخوره همینه.:دی

بازی سخت‌افزار PS4 هم به سرش زیاده و قرار بوده برای PS3 با کم و بیش همین گرافیک عرضه شه.:D PS4Pro به درد یه بازی نخوره همینه.:D
فرهود اخیرا یه والپیپیر از حالت ریل تایم بازی اومده بود که رزولوشن 4K داشت. من وقتی این والپیپیر رو دیدم شک کردم که اینا نقشه دارن بخدا برای نئو :D اتفاقا خیلی هم خوشگله و بهتر دیده میشه :D

آپدیت: آپلود کردم :D

اینم عین FF XV ،قشنگ تابلوـه داره میره واسه Pro . اونجا هم میگفتن رفع باگ و گذاشتن Day1 پچ داخل دیسک و این حرفها که همش بهونه ی الکی بود ... :D مهم هم نیست که گرافیک در حد و اندازه ی آپگرید روی Pro هست یا نه ، قضیه اینه که هر چی تعداد IP های گردن کلفت و پر سر و صدا که توسط اوشون ساپورت میشه زیادتر باشه براش تبلیغ میشه فروش به مراتب بیشتری هم میکنه :| :D

آخرین ویرایش:
y2lebc165tvovv6ynmz8.jpg

چنان این رو تو بوق کنن واسه pro که خدا می دونه صبر کنید...

• Like
Reactions: sadegh93
متن کامل حرف‌های یوشیدا:
«تیم سازنده «The Last Guardian» به سرعت به اهداف بزرگ تولیدی این پروژه نزدیک شده و تصمیم سخت به تعویق انداختن عرضه این عنوان به مدت چند هفته را گرفته‌اند. «The Last Guardian» در تاریخ ۶ دسامبر سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

«فومیتو یودا» (از استدیوی «gen Design») و «Japan Studio» چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای برای (داستان) احساسی «The Last Guardian» در مورد سفری عاطفی پیرامون دوستی و اعتماد داشته، و ما می‌خواهیم جلا داده شده‌ترین تجربه ممکن را برای هوادارانی که مدت‌ها ما را حمایت کرده‌اند به ارمغان آوریم. تاخیر یک عنوان همیشه تصمیم سختی است، بخصوص در مورد این بازی، اما در مراحل پایانی ساخت این عنوان ما با باگ‌های بیشتری نسبت به آن چه انتظار داشتیم روبرو شده‌ایم. برای اطمینان از آنکه «The Last Guardian» به تجربه و تجسم مورد نظر سازندگان دست می‌یابد، ما به این زمان اضافی برای حل آن مشکلات نیاز داریم.

ساخت بازی با قدرت تمام ادامه پیدا کرده و ما منتظر آن هستیم که با نزدیک شدن به زمان عرضه این عنوان محتویات جدیدی از آن رونمایی کنیم.

از حمایت‌های مداوم شما سپاسگذاریم.»

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or