The Grand Tour

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
قسمت مغولستان عالی بود عالی
جرمی هم توی توئیترش اظهار خرسندی کرده که مردم خوششون اومده
ولی گفته برای من سفر خوب و خوشایندی نبوده
و در توئیت‌های بعدیش گفته منتظر قسمت آخر باشید چون ناراحت کننده‌ست!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,709
نام
وحید
جرمی هم توی توئیترش اظهار خرسندی کرده که مردم خوششون اومده
ولی گفته برای من سفر خوب و خوشایندی نبوده
و در توئیت‌های بعدیش گفته منتظر قسمت آخر باشید چون ناراحت کننده‌ست!
دهنشون اسفالت شد بندگان خدا ولی انصافا خیلی جالب بود

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
این چهار قسمت آخر واقعا برنامه از رو ب این رو شد واقعا عالی بودند قسمت ویژه مغلولستان هم عالی بود (راستی کسی توجه کرد جرمی چقدر لاغر کرده؟؟)
راجب این خبر آخری ک راجب قسمت آخر گفته و گفته ناراحت کنندست امیدوارم شوخی کرده باشه
تو پیج اینستا برنامه بودم عکس از توییت جرمی گذاشته بود و زیرش این را نوشته بود
If you enjoyed Mongolia, wait until next week’s episode. #thegrandtour cc: @jeremyclarkson1

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
104549

حرف و سخنی نیست واقعا، فقط یه مورد رو بگم روزی که این برنامه رسما معرفی شد شور و شوقی داشتم که دوباره این سه دیوانه رو قراره بببینم انگار واقعا دنیا رو دادن بهم، الان و بعد از دیدن اشک های جرمی چند برابرش رو ناراحت هستم که خیلی زیاده. خوشبختانه فعلا تا زمانی که بتونن Special ها رو داریم ولی بعد از اینا دیگه نمیدونم اطلاعات ماشینم رو از کجا پیدا کنم.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
فصل ۴ ش رو‌میسازن یا نه؟
این فصل ۳ چند تا قسمت داره ؟ چون ۱۴ ظ اومده

فصل 3 14 قسمت داره ک امروز ب اتمام رسید
حالا میمونه فصل 4

View attachment 104549

حرف و سخنی نیست واقعا، فقط یه مورد رو بگم روزی که این برنامه رسما معرفی شد شور و شوقی داشتم که دوباره این سه دیوانه رو قراره بببینم انگار واقعا دنیا رو دادن بهم، الان و بعد از دیدن اشک های جرمی چند برابرش رو ناراحت هستم که خیلی زیاده. خوشبختانه فعلا تا زمانی که بتونن Special ها رو داریم ولی بعد از اینا دیگه نمیدونم اطلاعات ماشینم رو از کجا پیدا کنم.

اشکم در اومد=((:((

احتمالا قسمت آخر نبینم!!

حالا تا فصل 4 بیاد و بعدش بتونن ادامه بدن یا نه. (ب قول گفتنی پیر نشو لعنتی)

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
وقتی جرمی یهو بغضش گرفت واقعا صحنه دردناکی بود:((
یعنی درکل طول عمرم سریال و فیلمی نبود منو به گریه بیاره چه هندی چه ایرانی چه خارجی ! ولی این صحنه رسما مغزم رو منفجر کرد انگار یکی از اعضای خانواده رو از دست داده باشی.
کلا این 3 نفر در طول 17 سال برنامه ای ساختن که عمرا بشه با چیز دیگه ای جایگزین کرد :((

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,709
نام
وحید
وقتی جرمی یهو بغضش گرفت واقعا صحنه دردناکی بود:((
یعنی درکل طول عمرم سریال و فیلمی نبود منو به گریه بیاره چه هندی چه ایرانی چه خارجی ! ولی این صحنه رسما مغزم رو منفجر کرد انگار یکی از اعضای خانواده رو از دست داده باشی.
کلا این 3 نفر در طول 17 سال برنامه ای ساختن که عمرا بشه با چیز دیگه ای جایگزین کرد :((
اون میکس اخرش خیلی زیبا بود و خاطرات عمر سپری شده ام با این برنامه جلوی چشمم اومد بدون شک بهترین گروه سازنده برنامه هستن و رودستشون هنوز نیومده
به شخصه جرمی و رفقا رو خیلی خیلی دوست دارم انگار که سالهاست دوستم هستن و باز هم میگم حیف و صد حیف که تا حالا به ایران نیومدن
به خاطر وضعیت کشورمون خیلی چیزها رو از دست دادیم اینم یکیشونه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
واقعا فصل خوبی بود و دوباره تو اوج متوقف شدن!اینبار نمیدونم آمازون تصمیم رو گرفت یا خودشون ولی در هر صورت این فصل واقعا عالی بود.در حد بهترین فصول تاپ گیر...
فعلا با Special ادامه میدن و امیدوارم اونم به خوبی همین فصل باشه ولی امیدوارم بعد بازنشستگی جرمی و می، هموند برگرده و تاپ گیر رو سر و سامون بده.

• Like
Reactions: TheGodfather

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
واقعا فصل خوبی بود و دوباره تو اوج متوقف شدن!اینبار نمیدونم آمازون تصمیم رو گرفت یا خودشون ولی در هر صورت این فصل واقعا عالی بود.در حد بهترین فصول تاپ گیر...
فعلا با Special ادامه میدن و امیدوارم اونم به خوبی همین فصل باشه ولی امیدوارم بعد بازنشستگی جرمی و می، هموند برگرده و تاپ گیر رو سر و سامون بده.

احتمالا هموند هم بازنشست میشه و دیگه ب تاپ گیر بر نمیگرده. (امیدوارم بر نگرده چون هر سه شون باید با هم باشن)

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
104643

برای کسایی که سال‌هاست این تیم رو دنبال میکنن، دیروز واقعاً ناراحت‌کننده بود. فکر این که یه روزی دیگه منتظر دیدن برنامه‌ی جدیدشون نباشیم، اصلاً قابل درک نیست.
خیلی دوست داشتم وقتی جرمی داشت با اون وضعیت صحبت می‌کرد، مهم‌ترین شخصیت تاپ‌گیر و گرندتور بیاد جلوی دوربین دو کلام حرف بزنه.
کسی که تونست این سه نفر رو دو دهه کنار هم نگه‌داره، کسی که ایده‌های اصلی ماجراجویی‌ها بود، کسی که شوخی‌های ماندگار و دیالوگ‌های تازه رو شکل داد (مثل داستان سوسیس و سبزیجات زیرشکم مردها) کسی که استیگ رو خلق کرد و کسی که آینده‌ی گرندتور مدیونشه؛ اندی ویلمن بی‌نظیر و بی حاشیه هست. عکسی که گذاشتم برای وقتی هست که جرمی قراردادش با تاپ‌گیر تمدید نشد و ویلمن به‌سبک خودش جرمی و ریچارد و هموند رو به یه جلسه‌ی دوستانه توی پاب دعوت کرد و گرندتور ایجاد شد.
یکی از بهترین کارهای ویلمن (توصیه می‌کنم، اپیزود ۵ از سیزن ۱۷ تاپ‌گیر رو کامل ببینین):
---
پ.ن: دوستان قرارداد جدید آمازون ۲ ساله هست؛ هر سال حداقل ۴ ویژه برنامه‌ی بلند و پرخرج. هنوز صحبتی برای ادامه‌ی گرندتور بعد از دو سال نشده.

آخرین ویرایش:

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام به همه علاقه‌مندان این سه پیرمرد.
همون‌طور که شاید خیلیاتون می‌دونید، این سه نفر یه کانال یوتیوب دارن به نام Drivetribe که مستقل هست و به مسائل مختلف خودرو می‌پردازن. خودشون اخیرا خیلی بیشتر تو ویدیوها صحبت می کنن مخصوصا جیمز که واقعا عالی هست ویدیوهاش. یک ساعت پیش دیدم که یه ویدیو آپلود شده که هموند راجب پیکاپ جدید فورد، رنجر رپتر صحبت میکنه. فکر کنم اولین ویدیوی این کانال باشه که هموند هم توش شرکت میکنه. نسبت به دوتای دیگه خیلی تو شبکات اجتماعی فعال نیست و برام جالب بودن دیدنش.
کلا گفتم بیام اینجا کانالشون رو معرفی کنم که تا اومدن قسمتای جدیدی خماری نکشه کسی. ویدیوهاشون واقعا عالی هستن، مخصوصا یک هفته پیش که جیمز راجب تنفرش از پرنس چارلز صحبت میکنه یا جرمی با تنفر از دوچرخه‌سوارها میگه :)) این اظهار نظراشون خیلی به روزای تاپ گیر نزدیکه، از دست ندید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر