The GodFather 2

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اول از همه ممنون آرش جان که توضیح دادی. دوم Iwes من هم می خواستم به صورت کامل تری نظر بقیه رو بدونم و هم من مثل شما اونقدر وقت ندارم که یم بازی رو هم پول بالاش بدم و هم وقت بذارم براش بعد خوشم نیادش و در ضمن وقتی خوشم نیاد چون دیگه بازی نمی کنم لیس آچیومنت های خودم رو هم خراب می کنم چون الان حدود 9 ماه هست که رو این قضیه حساس هستم. رفتارت رو بهتر کن

ببین باور کن من منظور خاصی نداشتم منظورم این بود که یه بازی xbox 360 که این همه نقد و پیشنمایش دربارش وجود داره این جا هم که بچه ها نظرشون رو گفتن حالا اگه این حرف من شما رو ناراحت کرده من شرمندم و عذر میخوام.
در باره ی اون قسمتی که درباره بازی اورجینال هم صحبت کردم منظورم این بود که ما داریم برای هربازی 3 تومن هزینه میکنیم و اون بازیساز بیچاره هم نشسته اون همه وقت و هزینه صرف کرده تا بازی رو اماده کنه اون وقت ما اومدیم هم بهش ضرر زدیم و یک چیزی هم بدهکاریم .
در هر صورت اگه سوئ تفاهمی به وجود اومده شما به بزرگی خودتون ببخشین.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
فقط بلد بودن چندتا موزیک فیلم رو بندازن توش!بابا آخرش فاجعه است!!!!!
واقعاً اينطوريه؟؟؟؟
حيف بشه!
ولي خب به عشق فيدل كاسترو و چه گورا و كوبا هم كه شده اين بازي ارزش داره.

منتظر نقد اين بازي باشيد.
البته اگر اختيار احداث تايپيكو بدن!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببین باور کن من منظور خاصی نداشتم منظورم این بود که یه بازی xbox 360 که این همه نقد و پیشنمایش دربارش وجود داره این جا هم که بچه ها نظرشون رو گفتن حالا اگه این حرف من شما رو ناراحت کرده من شرمندم و عذر میخوام.
در باره ی اون قسمتی که درباره بازی اورجینال هم صحبت کردم منظورم این بود که ما داریم برای هربازی 3 تومن هزینه میکنیم و اون بازیساز بیچاره هم نشسته اون همه وقت و هزینه صرف کرده تا بازی رو اماده کنه اون وقت ما اومدیم هم بهش ضرر زدیم و یک چیزی هم بدهکاریم .
در هر صورت اگه سوئ تفاهمی به وجود اومده شما به بزرگی خودتون ببخشین.
نه دوست عزیز من هم یکم ناخوشایند برخورد کردم و مثل پست اول خودت بود:biggrin1: خلاصه گذشته ها گذشته به فکر آینده باش دلشاد و سر زنده باش نخور غم گذشته، گذشته بر نگشته:biggrin1: به به این معین چی گفته:biggrin1:
برای خالی نبودن عریضه و اسپم نشدن پستم بازی رو به کسانی که خاطره خوشی از این سبک بازی ها دارن توصیه نمی کنم:biggrin1:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان منم بازی رو گرفتم و برخلاف نظر اکثر دوستان از بازی خوشم اومده و به همه ی طرفداران God Father و MAFIA بازی رو پیشنهاد میکنم

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
توی بازی option نداره تا نشانه گیری رو درست کنیم اخه وقتی نشونه میگیریم روی دشمن قفل میکنه من نمیخوام اینجوری باشه ایا راهی هست که بشه از این حالت در اوردش

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید
توی بازی option نداره تا نشانه گیری رو درست کنیم اخه وقتی نشونه میگیریم روی دشمن قفل میکنه من نمیخوام اینجوری باشه ایا راهی هست که بشه از این حالت در اوردش
اگر شما موقع نشونه گيري LT رو نگه نداري اينطوري نميشه

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان من همون اولش گیر رکدم 2 نفر رو به خانواده اضافه کردم ولی الان که میگه بالای سر اونایی که کلید هست صحبت کن مثلا میگه یکیرو بکش ، بتر سون یا با safecraker ( نمیدونم دقیقا این واژه اش رو درست نوشتم یا نه ) تمومش کن نه میتونم نفر سوم به خانواده اضافه کنم اونایی که میکشم هم پیغام میده که نباید میکشتیشون چیکار کنم همجا رو هم گرفتم همه خونه هم قرمز شدن حالا باید چیکار کنم.

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان من همون اولش گیر رکدم 2 نفر رو به خانواده اضافه کردم ولی الان که میگه بالای سر اونایی که کلید هست صحبت کن مثلا میگه یکیرو بکش ، بتر سون یا با safecraker ( نمیدونم دقیقا این واژه اش رو درست نوشتم یا نه ) تمومش کن نه میتونم نفر سوم به خانواده اضافه کنم اونایی که میکشم هم پیغام میده که نباید میکشتیشون چیکار کنم همجا رو هم گرفتم همه خونه هم قرمز شدن حالا باید چیکار کنم.

کسی جواب ما رو نمیده از اساتید بزرگ دعوت به همکاری و مشکل ما میشود .

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
اونایی رو که میکشیشون باید طبق kill condition خودشون بکشی البته اگه همه جاهارو قرمز کنی ماموریت میده که compound رو بگیری

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
اونایی رو که میکشیشون باید طبق kill condition خودشون بکشی البته اگه همه جاهارو قرمز کنی ماموریت میده که compound رو بگیری

داداش یکم توضیح بده من نمیدونم چطوری بکشمشون همرو که قرمز کردم ولی ماموریت نداده که اونجارو بگیرم.

alishark

کاربر سایت
Jul 10, 2008
38
نام
علی
داداش یکم توضیح بده من نمیدونم چطوری بکشمشون همرو که قرمز کردم ولی ماموریت نداده که اونجارو بگیرم.
اونایی که Safecraker میخواد باید توی خانوادت که عکس گاو صندوق رو داره Add to Crew کنی بعد هر جا که تو نقشه علامت زده با Safecracker گاو صندوقش رو باز کنی.تا محل یکی از خانواده دشمن رو بهت بده.بعد بر اساس kill condition اون رو بکشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر