Multi Platform The Finals

سازنده
Embark Studios
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Embark Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
Release date: December 7, 2023
Developer: Embark Studios
Genre: First Person Shooter
THE_FINALS_KeyArt_A_Footer.jpg

بازی جدید سازندگان سابق Battlefield چندی پیش معرفی شد و The Finals نام گرفت.
این بازی که شباهت هایی با Battlefield هم دارد و تمرکز ویژه ای بر روی تخریب پذیری گذاشته است، بصورت رایگان (F2P) در تاریخی نامشخص در دسترس قرار خواهد گرفت.

تریلر گیمپلی آلفای بازی:

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
عزیز جان باور کن اینقدر استفاده از این برنامه سادست که اصلا نیازی به آموزش خاصی نداره (به سادگی تو یوتیوب میتونید آموزشش رو هم پیدا کنید - من الان سرچ زدم چندتایی بود) .
خود برنامه رو وقتی نصب کنید - بهترین و مختصر ترین مدل وصل شدن به سرورها از طریق ایکس باکس یا پلی استیشن رو بهتون میگه
نرم افزار رو از سایت اصلیش دانلود کنید
نسخه ی ویندوز رو نصب کنید
جیمیل بهش لینک کنید و برای سه روز اشتراک رایگان رو دریافت کنید - استفاده کنید - از سرورها راضی بودید و با اینترنتتون به قولی هماهنگی داشت - از این سایت میتونید کدهای ماهیانش رو تهیه کنید- طریقه ساخت اکانت و وارد کردن کد رو همین سایت هم آموزشش رو داره

من بیشتر از یک سال میشه که از این سایت اشتراک خریداری میکنم - هیچ مشکلی تابحال نداشتم .
به سادگی زمانی که دیابلو 4 عرضه شد بازی کردم / سرورهای اروپای بتلفیلد 2042 روانتخاب و بازی کردم / دیویژن 2 زدم / بوردرلندز 3 زدم ... آخرین مورد هم همین The Finals (اینترنت ADSL آسیاتک -ADSL مخابرات و همراه اول رو تست کردم مشکلی نداشتن)
ممنون از پاسختون. استفاده روی PC که بله من exitlag برای wow زیاد استفاده میکنم اینم به همون روش هست من منظورم برای استفاده روی کنسول بود و اون قسمت که فرمودید روی مودم ست میشه اموزش برای اون قسمت میخاستم

• Like
Reactions: Pedirahimzadeh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ممنون از پاسختون. استفاده روی PC که بله من exitlag برای wow زیاد استفاده میکنم اینم به همون روش هست من منظورم برای استفاده روی کنسول بود و اون قسمت که فرمودید روی مودم ست میشه اموزش برای اون قسمت میخاستم
رو مودم ست نمیشه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
عزیز جان باور کن اینقدر استفاده از این برنامه سادست که اصلا نیازی به آموزش خاصی نداره (به سادگی تو یوتیوب میتونید آموزشش رو هم پیدا کنید - من الان سرچ زدم چندتایی بود) .
خود برنامه رو وقتی نصب کنید - بهترین و مختصر ترین مدل وصل شدن به سرورها از طریق ایکس باکس یا پلی استیشن رو بهتون میگه
نرم افزار رو از سایت اصلیش دانلود کنید
نسخه ی ویندوز رو نصب کنید
جیمیل بهش لینک کنید و برای سه روز اشتراک رایگان رو دریافت کنید - استفاده کنید - از سرورها راضی بودید و با اینترنتتون به قولی هماهنگی داشت - از این سایت میتونید کدهای ماهیانش رو تهیه کنید- طریقه ساخت اکانت و وارد کردن کد رو همین سایت هم آموزشش رو داره

من بیشتر از یک سال میشه که از این سایت اشتراک خریداری میکنم - هیچ مشکلی تابحال نداشتم .
به سادگی زمانی که دیابلو 4 عرضه شد بازی کردم / سرورهای اروپای بتلفیلد 2042 روانتخاب و بازی کردم / دیویژن 2 زدم / بوردرلندز 3 زدم ... آخرین مورد هم همین The Finals (اینترنت ADSL آسیاتک -ADSL مخابرات و همراه اول رو تست کردم مشکلی نداشتن)
آقا دمت گرم خیلی عالی بود این روش، اولش ممکنه چندبار ارور بده برای وصل شدن ولی وقتی وصل میشه کاملا پایداره، من رو ps5 تست کردم عالیه

• Love
Reactions: Pedirahimzadeh

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
شما به صورت دستی چیزی رو روی مودم ست نمی کنید که احتیاجی به آموزش خاصی باشه - مثلا برید تو کانفیگ مودم و ... . روش کار خیلی ساده تر از این حرف هاست ...
تو محیط نرم افزاری کامپیوتر این برنامه - وقتی بازی و پلتفرم رو مشخص کنید و دکمه کانکت رو بزنید - خود نرم افزار یک مسیر خاص رو بر روی مودم یا اینترنتتون تعریف میکنه که توسط اون مشخصات - به سادگی میتونید از کنسول به اون مسیر دسترسی داشته باشید .
کافیه فقط تست کنید . خیلی خیلی سادست .

آقا دمت گرم خیلی عالی بود این روش، اولش ممکنه چندبار ارور بده برای وصل شدن ولی وقتی وصل میشه کاملا پایداره، من رو ps5 تست کردم عالیه
مخلصیم :Lovestruck: آره - متاسفانه سه یا چهار ماهه که گاها روی برخی سرورها برای بارهای اول اررور میده و برنامه قفل میشه ... اما چندبار که ببندید / باز کنید و سرورهای مختلف رو امتحان کنید . مشکل قطعا برطرف میشه و به بهترین سرور دلخواه می رسید

* یک بخشی به تازگی به این سرویس اضافی شده - به اسم Auto - اگر بتونید اون مسیرهارو پیدا کنید و وصل بشید . نرم افزار خودکار شمارو به بهترین سرورها وصل میکنه (من با این روش همون چندبار اررور اولیه نرم افزار رو هم نمیگیرم)

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
روی PS5 کسی از دوستان اجرا کرده؟ اولش وصل میشه تو منو اول بازی هم میره ولی تو بازی نمیره. DNS هم امتحان کردم.
با سرویس تحریم شکن مثل گیرآپ یا VPN راحت اجراش می‌کنه. بجز اینا راهی نیست

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر