Multi Platform The Finals

سازنده
Embark Studios
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Embark Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
Release date: December 7, 2023
Developer: Embark Studios
Genre: First Person Shooter
THE_FINALS_KeyArt_A_Footer.jpg

بازی جدید سازندگان سابق Battlefield چندی پیش معرفی شد و The Finals نام گرفت.
این بازی که شباهت هایی با Battlefield هم دارد و تمرکز ویژه ای بر روی تخریب پذیری گذاشته است، بصورت رایگان (F2P) در تاریخی نامشخص در دسترس قرار خواهد گرفت.

تریلر گیمپلی آلفای بازی:

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
تخریب پذیری و گیم پلی ناب رو فقط ببین🫠
ویدئو ای جی ان درمورد کلیت بازی حتما ببینید
چقد معرکس

تریلراشو میدیدم میگم چرا آشنا میزنه که الان گفت Mirror's Edge یادم افتاد :D قشنگ انگار تو یونیورس Mirror's Edge ـه دیزاین ساختمونا و رنگ بندیاش بشدت شبیه اونه.
همه چیزش خوب بنظر میرسه فقط نمیدونم این هلث بار زیاد پلیرا چجوری در بیاد، شاید دیدن چون تو Apex خیلی 1v1 ـا جذاب و طولانی میشه اینا هم همون مسیرو پیش گرفتن البته اینجا بنظر میاد هلث بار دوبرابر اون باشه.

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
چقد معرکس

تریلراشو میدیدم میگم چرا آشنا میزنه که الان گفت Mirror's Edge یادم افتاد :D قشنگ انگار تو یونیورس Mirror's Edge ـه دیزاین ساختمونا و رنگ بندیاش بشدت شبیه اونه.
همه چیزش خوب بنظر میرسه فقط نمیدونم این هلث بار زیاد پلیرا چجوری در بیاد، شاید دیدن چون تو Apex خیلی 1v1 ـا جذاب و طولانی میشه اینا هم همون مسیرو پیش گرفتن البته اینجا بنظر میاد از اونم بیشتر باشه.
بازخورد خوبی نداشته
احتمالا کمترش میکنن
ولی خود هسته بازی فوق العادس مخصوصا تخریب پذیری

• Like
Reactions: majidred2011

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
چقد معرکس

همه چیزش خوب بنظر میرسه فقط نمیدونم این هلث بار زیاد پلیرا چجوری در بیاد، شاید دیدن چون تو Apex خیلی 1v1 ـا جذاب و طولانی میشه اینا هم همون مسیرو پیش گرفتن البته اینجا بنظر میاد از اونم بیشتر باشه.
احتمال زیاد کمش میکنن
چون کلیت بازی خیلی شبیه به بتل هست
تنها نکته منفی بازی همینه چون همه پلیرا دارن به دید بتل بهش نگاه میکنن

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
بازی واسه ما بستس. با DNS مثل الکترو هم نمیاد و اینو نشون میده:

1678208925179.png

با تغییر آیپی، 4-3 دستی بازی کردم. علاوه بر مشکلاتی که با پینگ/سرور دارم، پرفورمنس بازی به شدت تو دیواره. حتی از بتای 2042 هم بدتر. من با همین سیستم که تو سیزن 4 بتل 2042 بالای 100fps میگیرم، این رو 1080p-low در حد 30-40 fps بیشتر فریم نمیداد. واسه من قابل بازی نیست به هیچ وجه 🥲

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
اگه کد بتا رو نگرفتین برنامه GG رو از سایت SteelSeries رو نصب کنین و بعد از ثبت نام و لاگین تو بخش Giveaway کد بتا رو بگیرین:
SteelSeries GG | Download page

==========
اگه از قبل اکانت داشته باشین که خیلی راحت تره چون به علت شلوغ شدن سرورهاشون ایمیل تایید ممکنه که دیرتر براتون بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر