The Evil Within | Xbox 360

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان این باس آخر اگه باشه اشتباه نکنم رو چجوری باید زد
همون که از چند تا آدم دیگه درست شده و دو تا سر هم داره تو یه پارکینگ باید کشته بشه

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دوستان این باس آخر اگه باشه اشتباه نکنم رو چجوری باید زد
همون که از چند تا آدم دیگه درست شده و دو تا سر هم داره تو یه پارکینگ باید کشته بشه
اول که داره دنبالت میگرده سعی‌ کن اون چشم رو با سنایپر بزنی‌،بعدش تو مپ بچرخونش یه کم،تو اون ۲ تا اتاقا هم برو،وسایل رو بردار،یه کم بش تیر بزن تا یه موجی از خودش میده،همه‌‌جا تقریبا بنفش می‌شه،اون موقع که میاد طرفت هروقتی یه چشم باز می‌شه،سعی‌ کن اون چشم رو بزنی‌!!

- - -ویرایش - - -

کیدمن فعلن خنثاست. باید منتظر dlc شد و دید ولی به طور کلی به نظر نمیاد آدم بدی باشه.
یه جای داستان رو هم شما اشتباه متوجه شدی. روویک پدر و مادرش رو به خاطر دلیلی که شما گفتی نکشت. بعد از اون حادثه آتش سوزی توی مزرعه که لورا کشته میشه، خود روویک (که اون موقع اسمش روبن بوده) هم تمام بدنش میسوزه و پدرش اونو توی زیرزمین عمارتشون زندانی میکنه و به همسر خودش میگه که روویک هم توی اون ماجرا کشته شده. به همین دلیل هم روویک کینه به دل میگیره و پدر و مادرش رو میکشه.
این اطلاعات رو از توی فایل بازی به اسم basement note میتونی متوجه بشی. دقیقن بعد از تموم شدن چپتر 9 میتونی فایل رو پیدا کنی! حتا مادرش همیشه به پدر روویک میگفته که احساس میکنه روویک زنده ست و صدای گریه و ناله هاش رو از تو زیرزمین میشنوه.
مرسی مرسی
من اون فایل هارو بعضیاشون رو نخوندم!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اول که داره دنبالت میگرده سعی‌ کن اون چشم رو با سنایپر بزنی‌،بعدش تو مپ بچرخونش یه کم،تو اون ۲ تا اتاقا هم برو،وسایل رو بردار،یه کم بش تیر بزن تا یه موجی از خودش میده،همه‌‌جا تقریبا بنفش می‌شه،اون موقع که میاد طرفت هروقتی یه چشم باز می‌شه،سعی‌ کن اون چشم رو بزنی‌!!

- - -ویرایش - - -

مرسی مرسی
من اون فایل هارو بعضیاشون رو نخوندم!
خوب این کار رو چند بار انجام دادم بعد از اینکه به چشم شلیک میکنی رو زمین میخوابه باز باید به چشم شلیک کرد یا کار دیگه ای لازم
خیلی بد جور اینجا گیر کردم

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
خوب این کار رو چند بار انجام دادم بعد از اینکه به چشم شلیک میکنی رو زمین میخوابه باز باید به چشم شلیک کرد یا کار دیگه ای لازم
خیلی بد جور اینجا گیر کردم
ببین چشم نقطه ضعفشه،اگه به چشم شلیک کنی‌ سریع تر میمیره،اگه به جای دیگه هم شلیک کنی‌ میمیره!
من خودم سر اون آدمایی که دورش آویزنه رو زدم بدم یه مقدار زدم به چشمشو خودش شلیک کردم،مرد! با سنایپر بزنی‌ چون دمجش خیلی‌ زیاده زود میمیره!

مزرعه ژل سبز

هرکسی بازی‌ رو تموم کرده و می‌خواد همه‌‌چیو آپدیت کنه و کلی‌ ژله سبز نیاز داره،می‌تونه اینکارو کنه،هر دفعه نزدیک به 70000 تا ژله سبز گیرش میاد! b-)
وسایل مورد نیاز:
Handgun آپگرید شده (ِDamage تا آخر آپگرید شده باشه)
Bow آپگرید شده (Harpon Bolt تا آخر آپگرید شده باشه)
مواد مورد نیاز: :d
۷۵تا Trap Part(*اگه ندارید هم می‌شه یه کاریش کرد)
۳۰تا تیر Handgun
حالا برید تو "+New Game" و "Chapter 7:The Keeper" رو انتخاب کنید،اونجایی‌ که به "The Keeper" یا همون کله آهنیه می‌رسید،شیر هارو سریع ببندید تا خفه نشید و حالا کارتون شروع می‌شه، یه تیره "Harpon Bolt" بهش بزنید و یه تیره "Handgun"،میمیره،ژله سبز رو از روی زمین جمع کنید و صبر کنید تا دوباره لود بشه،نزدیک به ۳۰بار میاد و هر بار 2000 تا ژله سبز گیرتون میاد!به همین سادگی‌! :)

* واسه اونایی‌ که "Trap Part" ندارن:
قبل از اینکه بکشیدش، یه کم صبر کنید،۲ تا تله میندازه روی زمین،بکشیدش،تا زمانی‌ که لود بشه وقت دارید تله هارو خنثی کنید،هر دفعه ۲تا "Trap Part" می‌گیرید که برای یه دونه "Harpon Bolt" کافیه!

لذت ببرید b-)

Last edited by a moderator:

m_pokoora

کاربر سایت
May 13, 2011
14
نام
آرمان
سلام. یه سوالی داشتم از دوستان.
این بازی نیاز به نصب داره؟ روی فلش مموری هم میشه نصب کرد یا فقط روی هارد خود کنسول؟
ممنون.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
دوستان من دو تا سوال کلی دارم لطف میکنید اگه زود جواب بدید :

1- بازی کلا چطوریاست ارزش خرید داره یا نه ؟ فقط Single هستش ؟
2- بازی نیاز به نصب داره یا نه ؟! اگر آره روی فلش هم میشه نصب کرد یا نه ؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من دو تا سوال کلی دارم لطف میکنید اگه زود جواب بدید :

1- بازی کلا چطوریاست ارزش خرید داره یا نه ؟ فقط Single هستش ؟
2- بازی نیاز به نصب داره یا نه ؟! اگر آره روی فلش هم میشه نصب کرد یا نه ؟
بازی تو سبک رزیدنت اویل 4 و آره ارزش خریدن رو داره و تک نفره هست.
نیاز به نصب اجباری نداره و رو فلش هم نصب میشه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam
من بازیو تازه گرفتم.
بالا پایین صفحه برای من سیاهه.خواستم بگم میشه درستش کرد یا برای همه اینطوریه؟اگه همینطوریه که واقعا رو اعصابه چون دید ندارم تو بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر