The Evil Within | Xbox 360

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
روویک هم از مرحله 2 میاد سراغمون و کلا دشمنای مراحل بالاتر اینجا زودتر پیداشون میشه
چرا همش من باید ایراد شما رو بگیرم :d اون روویک نیست که میاد در واقع fakeهه!

کسی هست کامل داستانو تو اسپویل یا پ خ برام بگه ؟ چون اصلا نفهمیدم داستان از چه قراره و اخرش چی شد
داستان بازی: (خیلی کلی)
روویک و همینز (همون دکتره) دارن روی یه پروژه کار میکنن که توی اون پروژه میتونن مغزها رو به هم لینک کنن. روویک خیلی نابغه ست و خانواده ثروتمندی هم داره که بیمارستان روانی بیکن کمک مالی میکنه. یه بار که روویک و خواهرش توی یه مزرعه شون در حال بازی بودن مردم فقیر که از دست پدر و مادر روویک و خریدن زمین هاشون عصبانی بودن اونجا رو به آتیش میکشن و لورا خواهر روویک جونش رو برا نجات دادن روویک از دست میده. روویک هم به شدت کینه ای میشه و تبدیل به یه هیولا میشه. پدرش رو هم به همین خاطر میکشه که توی زیرزمین عمارتشون زندانی میکنه.
در همین حین دکتره هم به روویک خیانت مکینه و تحقیقاتش رو میدزده و به اسم خودش میکنه و سازمان استیم یا همون پروژه استیم رو راه میندازه. همون لینک کردن مغزا. روویک هم کلن به فکر انتقام میافته و میخواد از جسم لزلی (چون یه بیمار روانی بوده و نفوذ به ذهنش آسونتره) استفاده کنه و وارد دنیای واقعی بشه.
این وسط کیدمن هم که به نظر میاد یه جاسوس باشه و برا استیم کار میکنه وارد گروه سباستین میشه اما آخرش به سباستین کمک میکنه تا از استیم فرار کنه.
آخر بازی هم که سباستین لزلی رو میبینه که در داره فرار میکنه. اما در واقع اون روویک بوده که تونسته به دنیای واقعی برگرده. با تسخیر جسم لزلی

خیلی کلی گفتم :d

چنتا چپتر بود؟

15 چپتره ;)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان اون غول چپتر پنجم که باید آتیشش بزنیم تا فرار کنه رو چه جوری بکشم ؟
یعنی وقتی آتیش میگیره باید بهش شلیک هم بکنم ؟ یا اینقدر آتیش بزنیمش تا بمیره ؟

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
باید انقدر آتیشش بزنی تا بمیره من که 2بار انداختمش تو اون تله مرد
:d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab

باید انقدر اتیشش بزنی تا بمیره .گلوله اثرش خیلی ضعیف رو اون.
می دونی اخه فکر کنم اون نماد خواهر روییک هست.

خواهر روییک تو اتش سوزی کلبه برای نجات روییک تو اتیش هنگامی که جیغ بلند می کشید می سوزه. برای همین فکر کنم این جیغ هیولا و حساس بودنش به اتیش بخاطر همینه.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
سلام
دستگاه من اركيد و قديمي هست
و گيگ كافي واسه نصب نداره
مموري هم گذاشتم ميگه به دستگام نميخوره
چطور اينستالش كنم
ممنون

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
سلام
دستگاه من اركيد و قديمي هست
و گيگ كافي واسه نصب نداره
مموري هم گذاشتم ميگه به دستگام نميخوره
چطور اينستالش كنم
ممنون
شما یه فلش رو به ایکس باکست وصل کن، بعدش خود ایکس باکس اونو فرمت میکنه. بعدش میتونی بازی رو روی فلش نصب کنی.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
شما یه فلش رو به ایکس باکست وصل کن، بعدش خود ایکس باکس اونو فرمت میکنه. بعدش میتونی بازی رو روی فلش نصب کنی.
ميشا ممنون از پاسخت
مشكل اينه كه چطور فرمت ميكنه
دقيقا كجا بايد برم اول تو بازي نرم يعني؟
من ميرم تو بازي اولش ميگه اينستالش كن و كجا ميخواي اينستالش كني وقتي فلش مموري رو انتخاب ميكنم ميگه اين با دستگاه جور نمياد و أينا
ميشه بيشتر توضيح بدي لطفا
قاعدتا هارد اكسترنال هم ميشه ديگه
مرسي

مموري چند گيگ باشه
و اگه هارد اكسترنال بذارم ممكنه محتوياتش پاك شن
بازم ممنون

Last edited by a moderator:

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
ميشا ممنون از پاسخت
مشكل اينه كه چطور فرمت ميكنه
دقيقا كجا بايد برم اول تو بازي نرم يعني؟

مموري چند گيگ باشه
خواهش ;)
خب ببین من دقیق نمیدونم. چیزایی رو که دقیق میدونم رو بهت میگم :d قبل از اینکه وارد بازی بشی یه فلش (فکر کنم 8 گیگ کافی باشه چون بیشتر از 7 گیگ نصبش فضا نمیخاد (نمیخواد = WE ARE NOT ARAB ) ) رو به ایکس باکست وصل کن بعدش برو توی tab هه setting (آخرین tab ) بعدش برو توی system. خب؟ اونجا قسمت مربوط به هارد درایو رو پیدا کن (اسمش رو یادم نیست ولی کاملن معلومه) . اگه فلشت وصل باشه به ایکس باکس، فلشت رو هم نشون میده. بعدش همونجا فرمت کن (فکر کنم اطلاعاتش پاک میشه، اینو دقیق نمیدونم) بعدش که ایکس باکس فلشت رو فرمت کرد، از این به بعد به عنوان هارد درایو قابل استفاده میشناسه. بعدش میتونی بری توی بازی و نصبش کنی رو فلشت و بازی کنی، امیدوارم البته ;)
حتمن باید قبل از رفتن داخل بازی این کارا رو بکنی مگرنه اصلن فلشت رو نمیشناسه.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
برا دوستان عزیزی که هنوز میگن داستان بازی‌ چی‌ شد؟؟
روویک و خانواده‌ش کلا ادمای پولداری بودن،به اون بیمارستان روانی‌ هم کمک میکردن ولی‌ تو قدیم وقتی‌ روویک بچه بود،داشتن با خواهرش تو یه خونه توی مزرع بازی‌ میکردن،یه سری از مزرعه دارا که خانواده ویکترینو زمین شون رو خریده بودن قاطی‌ می‌کنن و تصمیم میگیرن یه سری از دارایی های اونا رو آتیش بزنن که همون خونه رو آتیش می‌زنن که بچه‌ها داشتن توش بازی میکردن،روویک فرار می‌کنه ولی‌ کلی‌ از بدنش میسوزه و بخاطر اینکه خواهرش نتونسته فرار کنه و تو آتیش سوخته فکر می‌کنه تقصیر بابا و مامانشه و اونا رو می‌کشه!! همه فکر می‌کنن کل خانواده مرده،پس روویک نمیتونه از اون خونه خارج بشه، یه پروژه به نامه STEM رو شروع می‌کنه که بتونه با استفاده از یک دستگاه مغز‌های افراد رو بهم متصل کنه و خاطرات،احساسات و همه‌‌چیو بهم لینک کنه تا بتونه از این طریق یه جوری خودشو منتقل کنه به یه نفر دیگه،توی تحقیقاتش اون پروفسور کمکش میکرد تا اینکه تحقیقاتش نتیجه میده و یک نفر که همون لزلی باشه،با مغز روویک ۱۰۰% مطابقت پیدا می‌کنه! اینجا پروفسور عزیز تحقیقات روویک رو به اسم خودش ثبت می‌کنه و چند نفر رو میاره تا روویک رو بکشند، اون چند نفر نمی‌تونن از تله‌هایی که روویک تو خونه گذاشته بوده سالم در برن و همشون میمیرن! این داستان‌ها همه توی قدیم اتفاق میافته، حالا سباستین میره به اون بیمارستان روانی‌ تا ببینه چه خبره،همون اول روویک همشون رو به دستگاه STEM که مغز هارو لینک می‌کنه وصل می‌کنه و همه اون اتفاقات توی مغز سباستین و دیگران رخ میده،ولی‌ در آخر سباستین مغزخ روویک رو از بین میبره،ولی‌ قبلش روویک بالاخره لزلی رو بدست میاره و خودشو به اون لینک می‌کنه،در نتیجه روویک نمی‌میره و در آخر بازی‌ شما لزلی رو می‌بینید که داره فرار می‌کنه،ولی‌ اون روویکِه که داره میره،لزلی نیست!

ولی‌ِ سوال واسه خودم پیش اومده،اون کیدمن این وسط خوب بود یا بد بود؟؟ اصن چیکار‌ه بود؟؟

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
برا دوستان عزیزی که هنوز میگن داستان بازی‌ چی‌ شد؟؟
روویک و خانواده‌ش کلا ادمای پولداری بودن،به اون بیمارستان روانی‌ هم کمک میکردن ولی‌ تو قدیم وقتی‌ روویک بچه بود،داشتن با خواهرش تو یه خونه توی مزرع بازی‌ میکردن،یه سری از مزرعه دارا که خانواده ویکترینو زمین شون رو خریده بودن قاطی‌ می‌کنن و تصمیم میگیرن یه سری از دارایی های اونا رو آتیش بزنن که همون خونه رو آتیش می‌زنن که بچه‌ها داشتن توش بازی میکردن،روویک فرار می‌کنه ولی‌ کلی‌ از بدنش میسوزه و بخاطر اینکه خواهرش نتونسته فرار کنه و تو آتیش سوخته فکر می‌کنه تقصیر بابا و مامانشه و اونا رو می‌کشه!! همه فکر می‌کنن کل خانواده مرده،پس روویک نمیتونه از اون خونه خارج بشه، یه پروژه به نامه STEM رو شروع می‌کنه که بتونه با استفاده از یک دستگاه مغز‌های افراد رو بهم متصل کنه و خاطرات،احساسات و همه‌‌چیو بهم لینک کنه تا بتونه از این طریق یه جوری خودشو منتقل کنه به یه نفر دیگه،توی تحقیقاتش اون پروفسور کمکش میکرد تا اینکه تحقیقاتش نتیجه میده و یک نفر که همون لزلی باشه،با مغز روویک ۱۰۰% مطابقت پیدا می‌کنه! اینجا پروفسور عزیز تحقیقات روویک رو به اسم خودش ثبت می‌کنه و چند نفر رو میاره تا روویک رو بکشند، اون چند نفر نمی‌تونن از تله‌هایی که روویک تو خونه گذاشته بوده سالم در برن و همشون میمیرن! این داستان‌ها همه توی قدیم اتفاق میافته، حالا سباستین میره به اون بیمارستان روانی‌ تا ببینه چه خبره،همون اول روویک همشون رو به دستگاه STEM که مغز هارو لینک می‌کنه وصل می‌کنه و همه اون اتفاقات توی مغز سباستین و دیگران رخ میده،ولی‌ در آخر سباستین مغزخ روویک رو از بین میبره،ولی‌ قبلش روویک بالاخره لزلی رو بدست میاره و خودشو به اون لینک می‌کنه،در نتیجه روویک نمی‌میره و در آخر بازی‌ شما لزلی رو می‌بینید که داره فرار می‌کنه،ولی‌ اون روویکِه که داره میره،لزلی نیست!

ولی‌ِ سوال واسه خودم پیش اومده،اون کیدمن این وسط خوب بود یا بد بود؟؟ اصن چیکار‌ه بود؟؟
کیدمن فعلن خنثاست. باید منتظر dlc شد و دید ولی به طور کلی به نظر نمیاد آدم بدی باشه.
یه جای داستان رو هم شما اشتباه متوجه شدی. روویک پدر و مادرش رو به خاطر دلیلی که شما گفتی نکشت. بعد از اون حادثه آتش سوزی توی مزرعه که لورا کشته میشه، خود روویک (که اون موقع اسمش روبن بوده) هم تمام بدنش میسوزه و پدرش اونو توی زیرزمین عمارتشون زندانی میکنه و به همسر خودش میگه که روویک هم توی اون ماجرا کشته شده. به همین دلیل هم روویک کینه به دل میگیره و پدر و مادرش رو میکشه.
این اطلاعات رو از توی فایل بازی به اسم basement note میتونی متوجه بشی. دقیقن بعد از تموم شدن چپتر 9 میتونی فایل رو پیدا کنی! حتا مادرش همیشه به پدر روویک میگفته که احساس میکنه روویک زنده ست و صدای گریه و ناله هاش رو از تو زیرزمین میشنوه.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
ميشا كلا يه جوريه
نميدونم شادو او دمند رو بازي كردي يا نه
بيشتر مثل اونه
يه جوري با اينكه جو خاصي داره ولي باز اوني كه ميخواي نيست
چجوري بگم...

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
ميشا كلا يه جوريه
نميدونم شادو او دمند رو بازي كردي يا نه
بيشتر مثل اونه
يه جوري با اينكه جو خاصي داره ولي باز اوني كه ميخواي نيست
چجوري بگم...
آره بازی کردم ;) به نظرم خیلی tew بهتر از اونه. البته یادمه که سر اون بازی هم کلی تبلیغ شد و همه میگفتن 3تا از بهترینای دنیای game دارن روش کار میکنن و این حرفا (سودا 51 ، آکیرا یامائوکا و همین میکامی) ولی اونم اونطوری که باید میشد نشد :d

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
آره بازی کردم ;) به نظرم خیلی tew بهتر از اونه. البته یادمه که سر اون بازی هم کلی تبلیغ شد و همه میگفتن 3تا از بهترینای دنیای game دارن روش کار میکنن و این حرفا (سودا 51 ، آکیرا یامائوکا و همین میکامی) ولی اونم اونطوری که باید میشد نشد :d

آره اين بهتره
ولي كلا از اون بازي به بعد فهميدم كه ميكامي أيده هاش ته كشيده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر