The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
خ
آره دوباره سباستین میره توی دستگاه استم که بر پایه مغز دخترش لیلی بنیان شده.
برای استفاده از متن پنهان هم اونجا که میزنی روی آیکون ایموجی ها بزن روی 3تا سمت چپ که یه علامت + هستش بعد چندتا گزینه باز میشه و spoiler رو انتخاب کن
خب هدفش از برگشت چی؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,315
نام
مهدی
خ

خب هدفش از برگشت چی؟
مطمنی 5 صفحه رو خوندی؟ بیست بار توضیح دادیم اونجا چون.هدفش اینه قبلا بهش گفتن دخترش در آتش سوزی کشته شده اما توی نسخه ی دوم کیدمن بهش میگه دخترش زندست و حالا سباستین هرکاری میکنه تا دخترش رو برگردونه

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
دوستان اگر فرصت دارین این مقاله را که راجع به داستان هست بخونید.چیزهایی هست که سازندگان گفتند.

Bethesda.net

یک مسئله ای که احتمالا برای همه سوال هست و اینجا بهش پاسخ داده شده این هست که چرا موبیوس از ذهن یک کودک برای ساخت Union استفاده کرده است؟ کارگردان بازی توضیح داده که علت این مساله ذهن مرکزی قسمت قبلی یعنی جناب روویک هست.گفته افراد روان پریش مثل روویک دنیا را را به هم میریزن و مدام ان طور که دلشون مخواد بهش پیچ و تاب میدن.

به همین علت موبیوس دنبال یک کودک بی گناه و جیگر به اسم لیلی میره!

نکته ی بعدی این هست که وقتی افراد روان پریش مثل استفانو یا پدر تعودور به استم میان چی میشه?!لیلی از بین میره و هسته جهان Union متلاشی میشه.به همین خاطر هست که موبیوس میخواد این افراد روان پریش از بین برن.چون این ها دنبال این هستن که مثل روویک جهان را ان طور که خودشون میخوان بسازن.کلا افراد روان پریش چه برای ذهن مرکزی(روویک) و چه برای جهان (استفانو و تعودور) مضر هستند.

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
دو برداشت دیگر:-t

این گفته هم بهتر و ترسناک تر از قسمت قبلی هست و هم گیم پلی بازی بهبود پیدا کرده است<:-P

it is shaping up to be much better and more terrifying than the original.

The Evil Within 2 both look to improve upon and highlight certain aspects of the originals, as well as provide a better gameplay experience

AWN Preview: Hands-on with ‘Wolfenstein II: The New Colossus’ and ‘The Evil Within 2’

این هم گفته بازی ، همه چیز را وحشت زده و عجیب و غریب حفظ میکند

Preview: 'The Evil Within 2' keeps things creepy, weird

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,148
نام
Melkor
اقا من هنوز فکر میکنم انیمیشن ها مقداری مشکل دارن.البته این موضوع واسه من اصلا مهم نیست و با توجه به تریلرهایی که دیدم فکر میکنم بازی شاهکار از اب درمیاد.ولی بهتر نبود حالا که گرافیک اینهمه پیشرفت کرده یه دستی هم روی انیمیشنا میکشیدن؟!

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,141
نام
متوئیدی
من اویل ویتین رو تابستون همین امسال بازی کردم، از لحاظ بصری اگه نسخه دوم هم با همین گرافیک قبلی میومد من یکی هیچ مشکلی نداشتم چون تو شماره اول هم عالی بود.

واقعا خوشحالم که پیش نمایش ها تا اینجا اینقدر مثبت بوده. البته در کار میکامی نباید ذره ای تردید به دل راه داد حتی اگر متای بازی باز هم زیر 80 بشه، تجربه چندین بارش از واجباته.

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
اقا من هنوز فکر میکنم انیمیشن ها مقداری مشکل دارن.البته این موضوع واسه من اصلا مهم نیست و با توجه به تریلرهایی که دیدم فکر میکنم بازی شاهکار از اب درمیاد.ولی بهتر نبود حالا که گرافیک اینهمه پیشرفت کرده یه دستی هم روی انیمیشنا میکشیدن؟!

انیمیشن های بازی وقتی سب میدوه یا یک مقدار سرعت میگیره عالیه.من واقعا لذت میبرم.اما وقتی راه میره هنوز یک مقدار خشکه.

بعید میدونم کسی اینجا به اندازه من برداشت ها را خونده باشه.گرافیک و هر المانی که به گرافیک مربوط هست مشکلی نداره.

تو تعدادی از پیش نمایش ها هم از کلمه عالی برای گرافیک بازی استفاده شده.ان چیزی هم که من میبینم واقعا حیرت انگیز و چشم نوازه.<:-P

جون میده برا سلفی:D

همین مقاله گیمینگ بولت را هم اگر مطالعه بفرمایین به گرافیک پرزرق و برق بازی اشاره شده.

حالا گرافیک هنری بازی بماند.اوه اوه ان دیگه چیه:-":-t

آخرین ویرایش:

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
این هم یک کلکسیون زیبا:-c

jh2q_dgkfd34xsaudkh1.jpg_large.jpg

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
یک اسکرین شات.به صورت اتفاقی پیدا کردم:-t:x

071602.jpg

جان یوهانس در رابطه با شخصیت فادر تئودور میگه :

او شخصیتی است که همیشه چهره واقعی خودش را پنهان میکنه.او به عنوان یک شخصیت مذهبی شناخته میشه و سعی میکنه بگه من دوست تو هستم.ولی واقعیت چیز دیگری هست:-t

ترنت هاگا هم گفته:او یک شخصیت کاریزماتیک هست.او میتواند بفهمد ضعف های شما چیست و از ان ها بر علیه شما استفاده کنه.:x

پ.ن : بعد از ریلیز بازی باید به فکر تعویض نام کاربری و خداحافظی با وسکر باشم.:Dاین دقیقا همون شخصیتی هست که من میخوام. مذهبی ، کاریزماتیک با دیالوگ های پرمغز!:x

The Evil Within 2 Presents Theodore and Harbinger

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر