The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^چنین جادویی وجود نداره

- - -ویرایش - - -

درود

چند تا دیسکه ؟

بازیش آسونه یا سخت ؟

ارزش خریدن داره ؟

نسخه ی سال بازی که با نام Legendary Edition عرضه شده، 2 دیسکه
سختی بازی به صورت لحظه ای قابل تنظیمه.در صورتی که با سبک RPG آشنایی داشته باشید، مشکلی نخواهید داشت
قطعا برنده ی جایزه ی بازی سال با متای 96 ارزش بسیار بسیار بالایی داره
فقط مسئله، علاقه داشتن یا نداشتن شما به سبک RPG چون متفاوته

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
ممنون .... ولی الانم یه ماموریت به نام dragonborn دارم که میگه چند نفر بهم حمله کردن و باید بگردم ببینم کین.... که اصلا معلوم نیست چیههه ... این ربطی به DLC داره یا نه؟؟؟
راستی اژدها چطوری سوار بشم؟؟؟!؟

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
بچه ها این legendary که برا مهارت های 100% اضافه شده چیکار میکنه؟! وقتی میزنم (آهنگریو) برمیگرده لول15!!!!؟
و اینکه این shout: bend will چیه!؟ هیچ کاری نمیکنه!؟ :| ... کسی میتونه همهی shout هارو توضیح بده!؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بچه ها این legendary که برا مهارت های 100% اضافه شده چیکار میکنه؟! وقتی میزنم (آهنگریو) برمیگرده لول15!!!!؟
و اینکه این shout: bend will چیه!؟ هیچ کاری نمیکنه!؟ :| ... کسی میتونه همهی shout هارو توضیح بده!؟
legendary کردن،اون اسکیل رو reset میکنه،با این قابلیت میشه تا بی نهایت لول آپ شد،به جز این فایده دیگه ای نداره.....
bend will رو اگه کامل یاد بگیری میتونی اژدها ها رو رام کنی و سوارشون بشی(توی داستان جلو بری خودش بهت یاد میده)،با اون 2 کلمه اولش هم باید چند تا کوئست انجام بدی.....

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کسی میدونه چطوری باید خونه بسازم یا سوار
اژدها بشم؟
برای خونه باید بری یکی از شهر های Falkreath،Markarth یا Dawn star.بعد باید با jarl شهر یا دستیار jarl حرف بزن و بهت یه زمین میفروشه،بعد میری سر زمنیت و بقیش مشخصه (فقط اگه بهت زمین نمیفروختن باید براشون چندتا کار انجام بدی بعد میفروشن)
برای اژدها سواری هم باید داستان اصلی Dragonborn رو تموم کنی،توی داستان shoutـه bend will رو بهت یاد میده که وقتی آخرین کلمشو یاد بگیری میتونی باهاش اژدها ها رو رام کنی.نحوه استفادش هم دقیقا شبیه شوت Dragon rend هست......

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ممنون .... ولی الانم یه ماموریت به نام dragonborn دارم که میگه چند نفر بهم حمله کردن و باید بگردم ببینم کین.... که اصلا معلوم نیست چیههه ... این ربطی به DLC داره یا نه؟؟؟
راستی اژدها چطوری سوار بشم؟؟؟!؟

این مربوط به دی ال سی Dragonbornه.

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
خونه رو تونستم بسازم ولی وقتی می خوام قسمتهای دیگشو بسازم swan log لازم دارم نمیدونم چیه همه جارو دنبال گشتم پیدا نکردم
کسی میدونه چیه یا از کجا بدست بیارمش

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خونه رو تونستم بسازم ولی وقتی می خوام قسمتهای دیگشو بسازم swan log لازم دارم نمیدونم چیه همه جارو دنبال گشتم پیدا نکردم
کسی میدونه چیه یا از کجا بدست بیارمش
sawn log چوب یا الوار هست.........
وقتی داخل اون شهر هایی که ازشون خونه خریدی کار انجام بدی،jarl اون شهر تو رو housecarl خودش میکنه و یه محافظ/companion هم بهت میده.این companionـه رو میتونی stewardـت کنی.وقتی این کار رو انجام بدی میتونی ازش وسائل مورد نیاز خونه رو بخری و یه سری کار دیگه هم برای خونه انجام میده.
اگرم نمیخوای این کار رو انجام بدی باید بری به جاهایی که چوب میبرن و ازشون بخری(20 تا الوار رو 200 سپتیم میفروشن)
2 تا از شهر هایی که sawn log میفروختن اینا بودن :
Dragon Bridge و riverwood.......
بقیشون یادم نیست،در کل برو شهرهایی که این علامت رو توی نقشه دارن :

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
بر اساس قرعه کشی ای که در وبسایت معروف آمازون برای تعیین برترین بازی نسل برگزار شده عنوان محبوب اسکایریم توانسته نامزدهای دیگر این قرعه کشی که عناوین بزرگی نیز بوده اند را کنار زده و بر اساس رای مردم این بازی برترین بازی نسل از سوی این وبسایت لقب گرفت.
این قرعه کشی از تاریخ June 1 شروع و در تاریخ August 4 پایان یافت.Skyrim به همراه سه عنوان دیگر که یکی از آنها The Last of Us عنوان محبوب شرکت ناتی داگ و دیگری Red Dead Redemption عنوان شرکت راک استار که در سبک وسترن است و در آخر نیز Uncharted 2: Among Thieves به مرحله ی فینال راه یافت و توانست این سه عنوان را کنار و بیشترین رای را از آن خود کند.
عنوانهایی دیگری که در این نظر سنجی بودند شامل Fallout 3, GTA 4, BioShock, Portal 2, Mass Effect 2, Super Mario Galaxy, Call of Duty 4: Modern Warfare, Batman: Arkham City, Far Cry 3, BioShock Infinite, The Walking Dead and و در آخر نیز Metal Gear Solid 4 بودند اما نتوانستند به مرحله ی آخر راه پیدا کنند.
منبع:گیمفا

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بعد یک سال و خورده ای چند مورده که دیگه تو بازی ازار دنده شده یکی دیالوگ های تکراری یار کمی و مغازه دار ها و مشکل کمبود پول مغازه دارها یک ایتم 3500 رو من کجا اب کنم وقتی اکثر مغازه دارها 750 تا 1500 بیشتر پول ندارن جدای اونایی ک گوشت می فروشن و همیشه تو دیالوگ میگن ک همه میگن خرتوپرت ولی من به شون میگم گنج! اخه فکر نکردن سبزی فروشو یا غصاب نباید همچین دیالوگی بگه! در کل کسی ک زبانش خوب باشه سر دیالوگ ها خیلی کلافه میشه
موضوع دیگه حرکات مسخره کارکتر ها هست ک مدام الکی دهنشون بازو بسته میشه و شونه هاشون رو بالا پایین میکنن یادمه تو یوتیوب ی فیلمی پر کرده بودن که ب جای کارکترهای بازی ادم های واقعی بودن و دهناشونو بازو بسته میکردن الکی و موقع حر زدن هی شونه مینداختن بالا :))

موضوع ازار دهنده بعدی لودینگ های مسخره این بازی تو نسخه کنسولی هست قدر بازی gta و... رو باید اینجا دونست .برای هر دری باید 30 ثانیه صبر کرد ماشالا در ها هم که کم نیستن!

دیگه من روزی 14 ساعت نشستم غال قضیه این بازی رو بکنم چیزی نمونده اچیومنت های بازیشو کامل کنم نمیدونم کسی تو بازی سنتر همچین کاری کرده یا نه (عمرا کرده باشه) و قول میدم دیگه تا نسل بعد هیچ وقت سمت این بازی موتاد کننده نرم این نسخه الانشم ک گرفتید رو عمرا بگیرم از زندگی افتادیم بخدا )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر