The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Cure Disease به درد وقتی می خور که هنوز Vampire نشده باشی، ولی وقتی دوره قبل از بیماری تموم شد و Vampire شدی دیگه یا باید گرگنما بشی یا بری پیش Falion که مراحل درمان رو تو راهنمای جامع اسکایریم که تو همین سایت هست می تونی پیدا کنی.

ا ؟ :d نمیدونستم :d چون من یدونه داشتم دیدم زده Vampire و اینا ! خوردمش خوب شدیم :d

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
من عضو گروه comp... نمیدونم چی چی شدم.تو whiterun بود. حال تحقیق نداشتم ببینم چجورین..حالا این گروه عقیده ها خصوصیاتشون چیه؟ چطور میتونم خونه بخرم؟مکانش میخوام whiterun باشه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من عضو گروه comp... نمیدونم چی چی شدم.تو whiterun بود. حال تحقیق نداشتم ببینم چجورین..حالا این گروه عقیده ها خصوصیاتشون چیه؟ چطور میتونم خونه بخرم؟مکانش میخوام whiterun باشه.
Componion گروه جنگجویان هستن، گروه خوبیه، سعی کن حداقل تا ماموریت Silver Hand رو بری.
واسه خرید خونه تو Witherun باید بری DragonSearch پیش Jarl به مشاورش (همون کچله) بگی خونه می خوام. 5000 بهت میفروشه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
میام بیرون خبری نیست ازش فکر کنم باگه بعدشم کوهو نشون میده نه دری هست نه چیزی.کسی رد کرده اینجارو؟؟
این ماموریت باگ زیاد داره، یه راه این هست که یکم صبر کنی‌ بعدا بری دنبالش. یک راه دیگه هم هست که بکشیش تا ماموریت تموم شه.
ظاهراً تو پچ آخر مشکل حل شده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
ببخشید چه جوری میشه ازدواج کرد؟ :d باید چه مرحله ای رو برم؟ کجا برم؟
ممنون
برو بهTemple of mara توRiften ، ماموریت اونارو انجام بده بدش یهAmulet of mara میگیری، اونو بنداز گردنت به هر کی‌ کهمی‌خواهی پیشنهاد بده.

فکر کنم این بیشترین سوال پرسیده شده باشه تو کل تاریخ BC :d

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
برو بهTemple of mara توRiften ، ماموریت اونارو انجام بده بدش یهAmulet of mara میگیری، اونو بنداز گردنت به هر کی‌ کهمی‌خواهی پیشنهاد بده.

فکر کنم این بیشترین سوال پرسیده شده باشه تو کل تاریخ BC :d
ااا من اینو دارم الان!!! چه جالب! برم ببینم کیو میپسندم :d
از بس استقبال زیاده :))

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بهترین راه درمان هم پیدا کردن Cure Disease هست که کمیابه :d
نه این رو امتحان کردم. درمان نشدم. تو whiterun کنار اون درخته هست
اول باید صبر کنی شب شه، بعد یکی رو پیدا کنی که خواب باشه و بری خونشو بخوری، اینجوری از Stage 4 واسه مدت یکی دو روز خلاص میشی، بهترین راه درمانشم اینه که بری عضو گروه Componion بشی و تبدیل به گرگنما بشی که ومپایریتم خوب شه.
هر جا میرم تو خونه وقتی خوابن بیدار میشن :(( نشسته میرم.آروم میرم، بیدار میشن :(( خسته شدم.

==========
رفتم بالاخره :d

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا برای ساخت دیریک ارمر بای یه چیزی به نام ebony ingot داشت باید از کجا اورد؟
به طور کاملا شانسی دست فروشنده‌ها پیدا می‌شه :D
یه فروشنده هست توWhiterun وسط شهر مغازه داره معمولا دو تا داره هر دو روز یبار هم‌Ingot های تازه میاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر