The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
دوست عزیز خونه واجب نیست...تو میتونی تو دانشگاه بری تو اتاقت وسایلت رو بزاری تو کمد ...;)

---------- نوشته در 10:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

اول باید خونه بخری بعد وسایلتو بزاری تو صندوقی که تو اون خونه هست

دوست عزیز خونه واجب نیست...تو میتونی تو دانشگاه بری تو اتاقت وسایلت رو بزاری تو کمد ...;)

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من تازه بازی رو شروع کردم. میخواستم ببینم shout ها به چه دردی میخوره؟!! توی مبارزه ها که اثری نداره روی دشمن! البته میگم تازه اولشم. بعد اینکه magic ها رو چه جوری میتونم یاد بگیرم یا بخرم؟
ممنون

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
سلام
من تازه بازی رو شروع کردم. میخواستم ببینم shout ها به چه دردی میخوره؟!! توی مبارزه ها که اثری نداره روی دشمن! البته میگم تازه اولشم. بعد اینکه magic ها رو چه جوری میتونم یاد بگیرم یا بخرم؟
ممنون

shout تو جنگ ها خیلی به دردت میخورن مثلا یدونه shoutمیده که آتیشه دشمن رو نصف جون میکنه واسه دشمنای قوی بهتره.
پس از اینکه اولین جادو رو بهت داد که فک کنم firebath هستش همون با دستش آتیش میزنه اونو که گرفتی با ادامه به مراحل جادو هارو خودش به تو میده .shout هارم باید وقتی یه اژدهایی میکشی روح اون منتقل میشه به تو بعد از اون برو پیش اون پیرمرده که بالای کوه همشون ریش سفید دارن و shoutرو بهت یاد دادن برو با اون صحبت کن shouجدید میده. :D

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
یه سوالی داشتم!
بهترین نژاد برای بازی چیه؟
من مدلم اینه که هرکی را که میبینم میکشم(تهاجمی)
تو بازی نمیشه گفت فلان نژاد بهترینه . چون هر نژادی یه خصوصیاتی داره و یه خصوصیاتی رو نداره و شما باید ببینی تو چه زمینه ای میخواید حرفه ای بشین نژادی که برای اون ساخته شده رو بردارین مثلا برای one-handed یا magic یا blunt هر کدون از نژادا تو یکی از این زمینه ها عالیه

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
اوایل بازی یه جایی رفتم که میشد هم چیزی ازش خرید هم فروخت. الان پیداش نمیکنم! فکر کنم چند جا هم بود. میشه یه راهنمایی بکنید؟
توی مرحله ی golden claw گیر کردم میگه برو صاحبه golden claw رو پیدا کن! راهنمایی میکنید؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اوایل بازی یه جایی رفتم که میشد هم چیزی ازش خرید هم فروخت. الان پیداش نمیکنم! فکر کنم چند جا هم بود. میشه یه راهنمایی بکنید؟
توی مرحله ی golden claw گیر کردم میگه برو صاحبه golden claw رو پیدا کن! راهنمایی میکنید؟

صاحب گلدن کلا مغازه دار توی ریور ووده اگه باید به صاحبش برگردونی برو پیش اون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر