The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
3تا پست بالاتر از پست خودتون جوابتون داده شده

دوستان این مشکل منم هست ..... آپدیتی واسه بازی اومده که مشکل بافت ها از روی هاردو رفع کرده باشه ؟
اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه تا ما هم این بازیو شروع کنیم

اره چندتا اپدیت اومده که مشکلات رو تا حدودی برطرف می کنه ولی مشکلات بازی اونجوری نیستن که نخواین بازی رو به خاطرشون نگیرین بدون این اپدیتها هم می تونین بازی کنین.

---------- نوشته در 08:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:37 PM ارسال شده بود ----------

این بازی گرافیکش در حد کدوم بازیه؟مثال بزنید:d

مثال که نمی تونم بزنم چون گرافیکش خیلی قشنگه محیطهای به این بزرگی با این جزئیات رو در کمتر بازی ای دیدم یا می تونم بگم اصلا ندیدم(به جز rage )

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
اره چندتا اپدیت اومده که مشکلات رو تا حدودی برطرف می کنه ولی مشکلات بازی اونجوری نیستن که نخواین بازی رو به خاطرشون نگیرین بدون این اپدیتها هم می تونین بازی کنین.[QUOTE
از دوستان اگه کسی لینک آپدتی که مشکل بارگذاری بافت ها از روی هاردو برطرف میکنه داره بذاره ممنون میشم
کمک کنید ما هم این شاهکارو تجربه کنیم. ثواب داره به خدا.....

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بچه ها من این بازیو بخاطر باگایی که میگن و اعلام سازندش برا نصب نکردن و این چیزا نگرفتم!الان میخوام بگیرم!!میشه بگید ایا پچ برا رفع مشکلات بازی ,همه مشکلات اومده؟ نصب میشه کرد بازی رو؟اگه اومده لینکش رو برام بذارید ممنون میشم! من دسترسی به لایو ندارم!‌اگه ممکنه بگید چطوری باید با pc دانلود کنم بریزم رو Xbox!!ممنون!!

nero2010

کاربر سایت
Sep 18, 2009
70
کمک ؟؟؟
یکی به من بگه اینو چه طور شکست بدم ؟

Frost Troll
Frosttroll.png

اصلا فرصت نمی ده سریع حمله می کنه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

اره چندتا اپدیت اومده که مشکلات رو تا حدودی برطرف می کنه ولی مشکلات بازی اونجوری نیستن که نخواین بازی رو به خاطرشون نگیرین بدون این اپدیتها هم می تونین بازی کنین.[QUOTE
از دوستان اگه کسی لینک آپدتی که مشکل بارگذاری بافت ها از روی هاردو برطرف میکنه داره بذاره ممنون میشم
کمک کنید ما هم این شاهکارو تجربه کنیم. ثواب داره به خدا.....

تو پست 677 توضیح داده اینم لینکش
http://forum.bazicenter.com/thread36566/page46/#post1738296

---------- نوشته در 11:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها من این بازیو بخاطر باگایی که میگن و اعلام سازندش برا نصب نکردن و این چیزا نگرفتم!الان میخوام بگیرم!!میشه بگید ایا پچ برا رفع مشکلات بازی ,همه مشکلات اومده؟ نصب میشه کرد بازی رو؟اگه اومده لینکش رو برام بذارید ممنون میشم! من دسترسی به لایو ندارم!‌اگه ممکنه بگید چطوری باید با pc دانلود کنم بریزم رو Xbox!!ممنون!!

بالا توضیح دادم می تونی اپدیتها رو از اونجا بگیری و بریزی.بدون پچها هم بازی رو هارد نصب میشه.

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا

تو پست 677 توضیح داده اینم لینکش
http://forum.bazicenter.com/thread36566/page46/#post1738296

---------- نوشته در 11:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 AM ارسال شده بود ----------

بالا توضیح دادم می تونی اپدیتها رو از اونجا بگیری و بریزی.بدون پچها هم بازی رو هارد نصب میشه.
دستت درد نکنه
آخرین آپدیتو بگیرم از همه بهتره دیگه ؟ یا یه آپدیت قدیمیتر بگیرم .؟
فقط یه مشکل اساسی دارم .... abgx360 جدید که نیومده تا باهاش بازی های xgd3 چک کنیم ... چه جوری باید game-id بازیمو تشخیص بدم ؟ چون هم آپدیت pal هست هم واسه pal/u ?
راستی اصلا میشه همه ی آپدیت های مربوط به id بازی بریزم یا فقط باید یه آپدیت واسه هر بازی تو هارد باشه ؟

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

دستت درد نکنه
آخرین آپدیتو بگیرم از همه بهتره دیگه ؟ یا یه آپدیت قدیمیتر بگیرم .؟
فقط یه مشکل اساسی دارم .... abgx360 جدید که نیومده تا باهاش بازی های xgd3 چک کنیم ... چه جوری باید game-id بازیمو تشخیص بدم ؟ چون هم آپدیت pal هست هم واسه pal/u ?
راستی اصلا میشه همه ی آپدیت های مربوط به id بازی بریزم یا فقط باید یه آپدیت واسه هر بازی تو هارد باشه ؟

اکثرا pal/u هستن از خودم هم همینطوریه چند تا اخری که حجمهاشون فرق میکنه بگیر اگه تکراری باشه رو قبلی کپی میشه اگرم نباشه که هیچ.چند تا هم میتونه باشه

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
اکثرا pal/u هستن از خودم هم همینطوریه چند تا اخری که حجمهاشون فرق میکنه بگیر اگه تکراری باشه رو قبلی کپی میشه اگرم نباشه که هیچ.چند تا هم میتونه باشه
شما که آپدیتو از live میگیری همه آپدیت ها میمونه یا فقط آخری save میشه ؟
فقط 4 mb آپدیت داری یا بیشتر ؟
می خوام دقیقا مثل حالت اصلی update بازی بریزم.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
شما که آپدیتو از live میگیری همه آپدیت ها میمونه یا فقط آخری save میشه ؟
فقط 4 mb آپدیت داری یا بیشتر ؟
می خوام دقیقا مثل حالت اصلی update بازی بریزم.

من فقط اپدیت تکسچرها رو از لایو گرفتم اپدیت قبلی رو با هورایزن ریخته بودم و دو تا تایتل اپدیت داشتم

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها شرمنده یه سوال من زن انتخاب کردم یعنی ضعیف تر از مرده احساس می کنم یه نمه ضعیف واقعا فرقی میکنه زن باشه یا مرد ؟

nero2010

کاربر سایت
Sep 18, 2009
70
یه سوال ؟
اون مرحله که دلفین توو اصطبل یه کالسکه اسب کنارش هست باید لباس و کفش عادی بپوشیم
سوالم اینه آقا چه جوری باید وسایل ضروری بدیم به دلفین ؟

آخرین ویرایش:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
خواهشن یکی راهنمایی کنه کجا میتونم وسایلم رو نگه دارم
تو پستهای قبلی دوستان صحبت از یه صندوق میکردن اما من صندوقی پیدا نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر