The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اول اينو بگم كه ماموريت هاي vex هيچ تاثيري نداره اونارو بيخيال شو شما بايد ماموريت هايي رو كه delvin ميده رو انجام بدي بعدا 4 تا special job بهت ميده هر كدوم تو شهر هاي مختلف بايد هر چهار تا رو كامل كنيد در ضمن اين چهار تا كوئست پشت سر هم بهت داده نميشه با انجام extra jobs بهت داده ميشن كه بعد از اون كوئست under new managment ازاد ميشه و اونا تو رو به عنوان master انتخاب ميكنن.
به من گفتن مستر شدم ولی اصلا Extra Job انجام ندادم !!
فقط ماموریت هایی رو که Mercer Frey میداد رو انجام دادم و بعدش هم که یه سری اتفاقا افتاد که اسپویل داره ، ولی این لیست ماموریت هایی که من رفتم و آخرش هم ازم خواستن تا مستر بشم و من هم قبول کردم نمیدونم اگه هنوز باید کار دیگه ایی بکنم ممنون میشم بگید چون هنوز هیچ زره یا وسیله خاصی بهم ندادن و فقط ازم درخواست کردن و من هم قبول کردم ، همین !!!
  • A Chance Arrangement
  • Taking Care of Business
  • Loud and Clear
  • Dampened Spirits
  • Scoundrel's Folly
  • Speaking With Silence
  • Hard Answers
  • The Pursuit
  • Trinity Restored
  • Blindsighted
  • Darkness Returns

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
به جون خودم هر 4 تا special job رو انجام دادم ولی under new managment آزاد نمیشه ! delvin این ماموریت آخری رو بهت میده؟
اینا رو انجام دادم:
imitation amnesty
silver lining
summerset shadows
the dainty sload

+
علی mercer که هر وقت میرم سمتش میگه کار دارم سرم شلوغه و از این حرفا :|
پس یعنی دو راه واسه مستر شدن هست؟!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به جون خودم هر 4 تا special job رو انجام دادم ولی under new managment آزاد نمیشه ! delvin این ماموریت آخری رو بهت میده؟
اینا رو انجام دادم:
imitation amnesty
silver lining
summerset shadows
the dainty sload

علی اون که هر وقت میرم سمتش میگه کار دارم سرم شلوغه و از این حرفا :|
امین من خودم الان هنگ کردم ، تا الان فکر میکردم مستر شدم ولی مثل اینکه سرکار بودم :| من الان Nightingale هم شدم و اون (اسپویلر : نفرین ) رو هم از روی Guild برداشتم ولی مثل اینکه هنوز مسترم نکردن

الیته نمیدونم دقیقا ماموریت ها رو از اون میگرفتم یا کس دیگه ایی ولی مطمئنم ماموریت های اصلی Guild رو تموم کردم ، احتمالا باید برم جایی یا چیزی بگم تا مستر بشم !!!؟!؟

یکی که مستر شده و ماموریت های Guild رو تموم کرده لطفا این رو بخونه ببینه درست رفتم یا نه

یه تعدادی ماموریت انجام میدیم بعدش با مرسر باید بریم دنبال karliah ، بعد میفهمیم مرسر خائنه و به Guild هم این موضوع رو ثابت میکنم و بعدش karliah من و اون یکی مرده ( اسمش یادم نمیاد ) رو میبره و تبدیلون میکنه به نایتنگل ، بعد با همدیگه میریم مرسر رو میکشیم و کلید رو برمیگردونیم به همون خدائه که الان روحمون رو بهش دادیم ( برای نایتنگل شدن ) بعد هم بهم گفتن حاضری رئیس بشی منم قبول کردم ، حالا کار دیگه ایی باید بکنم یا اینکه همه چیز رو درست انجام دادم ؟
!

آخرین ویرایش:

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
آخر بازی نوشته های پایان بازی نمیاد؟ یعنی Main quest هاش که تموم میشه هیچ اتفاق خاصی نمیوفته؟ یا شاید من هنوز تموم نکردم! :d
چیزی از داستان لو نمیده و صحنهء آخر بازی هستش
آخرش اژدها ها دورت توی هوا پرواز میکنن و بعدش میرن؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
بچه ها توی تاپیک راهنمای بازی در این پست من یه راهنما نوشتم در مورد ومپایرها و گرگ نماها.

اگر کسی توی ومپایر شدن یا گرگ نما شدن مشکل داره و می خواد تبدیل بشه، یا نمی دونه فایده اش چیه، یا می خواد از این حالت ها خارج بشه و درمان شون کنه می تونه بخوندش. بچه ها خیلی سوال می کنند در این مورد و من هم بیشتر تاپیک PC رو می بینم، اگر بچه های دیگه اینجا در صفحه های بعد هم پرسیدند لطفا راهنمایی شون کنید. ممنون. :)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
امین من خودم الان هنگ کردم ، تا الان فکر میکردم مستر شدم ولی مثل اینکه سرکار بودم :| من الان Nightingale هم شدم و اون (اسپویلر : نفرین ) رو هم از روی Guild برداشتم ولی مثل اینکه هنوز مسترم نکردن
توی سایت usep.net خوندم قبل از اینکه کوئست های اصلی رو تموم کنیم باید کوئست های Vex و Delvine رو بریم تا گیلدمستر بشیم و اون اچیومنته باز بشه.اگه اول کوئست های اصلی رو بریم یه باگ پیش میاد که برینیالف میگه busy هست و حرف نمیزنه ولی اگه اول کوئست های وکس و دلوین رو بریم برینیالف میگه برای گیلد مستر شدن آماده ای؟و وقتی قبول کنیم یه ست زره بهمون میدن و کلید اون اتاق ـه که درش آهنیه.........

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
توی سایت usep.net خوندم قبل از اینکه کوئست های اصلی رو تموم کنیم باید کوئست های Vex و Delvine رو بریم تا گیلدمستر بشیم و اون اچیومنته باز بشه.اگه اول کوئست های اصلی رو بریم یه باگ پیش میاد که برینیالف میگه busy هست و حرف نمیزنه ولی اگه اول کوئست های وکس و دلوین رو بریم برینیالف میگه برای گیلد مستر شدن آماده ای؟و وقتی قبول کنیم یه ست زره بهمون میدن و کلید اون اتاق ـه که درش آهنیه.........

منم با این باگه مواجه شدم
نمیشه با این یارو حرف زد
ماموریت وکس اون یکی انجام بدم درست میشه؟

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
من یه جایی گیر کردم. همون اول های بازی همون جایی که باید بری با یکی حرف بزنی. حرف که می زنم. نمی گه کجا بری. من اون جا باید چی کار کنم. اون یارو همراهمون می ره تو خونه یارو و نمی یاد بیرون

آخرین ویرایش:

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
میام بازی رو نصب کنم تا یه درصدی میره بعد ارور unreadable disc میده
تو یه منطقه ای هم که میرم فریز میشه
ده دفعه هم لود کردم باز همونجوری میشه؟؟؟؟
دهن ما صاف شد با این چند تا بازی آخری که اومده....
یکی بگه مشکل از کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
پس یعنی دو راه واسه مستر شدن هست؟!
شما اول بايد كوئست هاي اصلي theives guild رو انجام بدي بعد از خيانت mercer اونو ميكشي!!!بعد از اون شروع كن ماموريت هاي delvin رو انجام بده

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:37 PM ارسال شده بود ----------

الیته نمیدونم دقیقا ماموریت ها رو از اون میگرفتم یا کس دیگه ایی ولی مطمئنم ماموریت های اصلی Guild رو تموم کردم ، احتمالا باید برم جایی یا چیزی بگم تا مستر بشم !!!؟!؟

یکی که مستر شده و ماموریت های Guild رو تموم کرده لطفا این رو بخونه ببینه درست رفتم یا نه

یه تعدادی ماموریت انجام میدیم بعدش با مرسر باید بریم دنبال karliah ، بعد میفهمیم مرسر خائنه و به Guild هم این موضوع رو ثابت میکنم و بعدش karliah من و اون یکی مرده ( اسمش یادم نمیاد ) رو میبره و تبدیلون میکنه به نایتنگل ، بعد با همدیگه میریم مرسر رو میکشیم و کلید رو برمیگردونیم به همون خدائه که الان روحمون رو بهش دادیم ( برای نایتنگل شدن ) بعد هم بهم گفتن حاضری رئیس بشی منم قبول کردم ، حالا کار دیگه ایی باید بکنم یا اینکه همه چیز رو درست انجام دادم ؟
!
ببينيد الان شما تنها كاري كه بايد بكنيد ماموريت هاي DELVIN رو انجام بدين يكم وقت گيره اگه اين روند رو ادامه بدين SPECIAL JOB به شما ميده كلا چهار تا هست كه هر كدوم رو با انجام EXTRA JOBS بهتون داده ميشه كه بايد هر چهار تارو كامل كنيد.وقتي مستر شدين يك اجيومنت 30 امتيازي هم ازاد ميشه.

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:45 PM ارسال شده بود ----------

اصلا باگي در كار نيست بدون اينكه كوئست هاي اصلي رو برين اصلا امكان نداره مستر بشي:dخب وقتي كه MERCER زندس چجوري ميخوايي مستر شي:d

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
شما اول بايد كوئست هاي اصلي theives guild رو انجام بدي بعد از خيانت mercer اونو ميكشي!!!بعد از اون شروع كن ماموريت هاي delvin رو انجام بده
عجـــــــــــــــــــــب !
من گیج شدم الان :D
ببین من اول brynjolf رو دیدم که بهم چند تا ماموریت داد اونا رو انجام دادم:
A Chance Arrangement
Taking Care of Business
Loud and Clear

بعد از اون با delvin و vex آشنا شدم که از هر کدومشون extra job گرفتم و بعدش 4 تا special job در 4 شهر مختلف رو انجام دادم:
Imitation Amnesty
Silver Lining:
Summerset Shadows
The Dainty Sload

حالا وقتی میرم پیش brynjolf میگه کار دارم وقت ندارم پیش mercer هم که میرم میگه سرم شلوغه و از این حرفا ! چه گیری کردیما :d حالا چیکار کنم؟
فکر کنم اول باید کوئست های اصلی رو انجام میدادم بعد میرفتم پیش دلوین! یعنی 8 تا کوئست دیگه رو باید انجام میدادم.
الان قاطی شد :D افتادم تو باگ ؟

آخرین ویرایش:

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
من یه جایی گیر کردم. همون اول های بازی همون جایی که باید بری با یکی حرف بزنی. حرف که می زنم. نمی گه کجا بری. من اون جا باید چی کار کنم. اون یارو همراهمون می ره تو خونه یارو و نمی یاد بیرون
کسی کمک نمی کنه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اصلا باگي در كار نيست بدون اينكه كوئست هاي اصلي رو برين اصلا امكان نداره مستر بشي:dخب وقتي كه MERCER زندس چجوري ميخوايي مستر شي:d
منظورم این بود اول کوئست های دلوین و وکس رو بریم بعد بریم سراغ کوئست های اصلی!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر