The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
اشتباه میکنی هرچی lvL شما بالا تر بره دشمن ها هم متناسب با LVL شما پیشرفت میکنن

البته بعضی اوقات هم به location بستگی داره ممکن اسون یا سخت باشه

البته به ویکی ها اعتباری نیست. شما مصاحبه کارگردان بازی تو E3 رو ببین مجری همین سوال رو ازش میکنه و جوابش اینه که چنین چیزی وجود نداره. معنیش این نیست که با بالا رفتن level بازی سخت نمیشه چون پروگرس بازی همراهه level up کردنه. من که الکی حرف نمی زنم داداش خودم این بازی رو بیشتر از 60 ساعت بازی کردم!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
البته به ویکی ها اعتباری نیست. شما مصاحبه کارگردان بازی تو E3 رو ببین مجری همین سوال رو ازش میکنه و جوابش اینه که چنین چیزی وجود نداره. معنیش این نیست که با بالا رفتن level بازی سخت نمیشه چون پروگرس بازی همراهه level up کردنه. من که الکی حرف نمی زنم داداش خودم این بازی رو بیشتر از 60 ساعت بازی کردم!

خوبم منم الکی نمیگم که الان lvl 50 هستم یه سری مناطق که قبلا رفته بودی بعد مدتی که lvl بالا تر رفته باشه بری اونجا میبینی فرق داره البته این مورد در فقط مورد dungeon هاست اما به صورت کلی حرف شما درسته اینجا نگاه کردم گفته
The Elder Scrolls V: Skyrim won't rely on Oblivion's system of enemy levelling-up, Todd Howard has revealed, instead employing a similar system to Fallout 3.
“[Skyrim]’s a lot more like Fallout 3, where as you level up you are going to see harder things, but the easier things stay around as well.” Howard told PC Gamer.

Oblivion's enemies infamously levelled up at the same rate as the player.

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
خوبم منم الکی نمیگم که الان lvl 50 هستم یه سری مناطق که قبلا رفته بودی بعد مدتی که lvl بالا تر رفته باشه بری اونجا میبینی فرق داره البته این مورد در فقط مورد dungeon هاست اما به صورت کلی حرف شما درسته اینجا نگاه کردم گفته

خوب دوست عزیز من هم که گفتم روال بازی تأثیر میذاره
... سخت نمیشه چون پروگرس بازی همراهه ...
فرقی نداره چه شما level 10 باشی چه 40 تأثیری مستقیما روی محیط و بازی نمی ذاره. حتی اومدن اژدها ها هم بیشتر به جز اوایل بازی به صورت تصادفی و رندومه.

من نگفتم که شما داری الکی میگی دوست عزیز منظورم حرف خودم بود.

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
پچ بازی فعلا برای ps3 اومده برای pc و xbox فردا چهارشنبه میاد.

نه اتفاقا واسه 360 هم اومد منتها برای همه قابل دانلود نیست محدودیت جغرافیایی داره!

دوستان لطفا اگه لینک آپدیت رو اینترنت رو گیر آوردین تو فروم بذاریدش

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نه اتفاقا واسه 360 هم اومد منتها برای همه قابل دانلود نیست محدودیت جغرافیایی داره!

دوستان لطفا اگه لینک آپدیت رو اینترنت رو گیر آوردین تو فروم بذاریدش

تو تمام سایتا نوشته gamesradar,oxm و... می خوای لینک بدم؟نوشته فعلا برای ps3 اومده فردا ایکس باکسش میاد.تو لایو هم رفتم خبری نبود

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
تو تمام سایتا نوشته gamesradar,oxm و... می خوای لینک بدم؟نوشته فعلا برای ps3 اومده فردا ایکس باکسش میاد.تو لایو هم رفتم خبری نبود

آقا حرف شما سند! دیروز اتفاقا بچه ها تو لایو هم رفتن می دونستم خبری نیست!

من خیلیم خوشحال میشم اگه اشتباه کرده باشم چون آپدیتش رو هیچ سایتی نبود داشتم نا امید میشدم خوش خبر باشی

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
یه تیر توی دست کارکترم گیر کرده. خیلی رو مخه! چطوری میشه خلاص شد ازش؟

اینم یکی از مشکلاته که با آپدیت حل میشه!
یه بار یکی از بچه ها گفت اگه همه لباسات رو بندازی زمین و برداری و دوباره بپوشی درست میشه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یه تیر توی دست کارکترم گیر کرده. خیلی رو مخه! چطوری میشه خلاص شد ازش؟

اگه به لباست گیر کرده باشه با همون روش دوستمون درست میشه ولی اگه مثل من که تیر وسط پیشونی کاراکترم گیر کرده یعنی به خودش گیر کرده بود باید صبر کنی تا خودش بره

http://www.vg247.com/2011/11/28/skyrim-update-1-02-notes-released-xbox-360-and-pc-release-on-nov-30/

توضیحاتی رو درباره ی اینکه کدوم مشکلات رو برطرف می کنه داده

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام

منم دقیقاً همین مشکل رو دارم . جادو رو میزنم ولی عکس العمل نشون نمیده .

من کم که چند روزه مچله این باگم و نتونستم حلش کنم اگه راه حلی پیدا کردی به منم اطلاع بده !
دوستمون گفت روی PC چیت بزنم setstage MG01 stage ولی وقتی این چیت رو زدم پیغام خطا داد به شرح زیر :
unknow variable "stage " for parameter stage
compiled script not saved

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر