The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان، پچه بازی برای رفع مشکل تکسچرها اومد. حجمش 92 مگابایته. کسایی که می تونن برن لایو دانلود کنن!

اگه کسی هم آدرس منابع دیگه ش رو تو اینترنت داره لطفا با بقه به اشتراک بذاره

من اگه الان به لایو وصل بشم بن که نمیشم؟

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
من اگه الان به لایو وصل بشم بن که نمیشم؟

در حال حاضر کسایی که کپی خور کردن بهتره وصل نشن xboxlive. به خصوص که این بازی جدیده و آخرین ترفندهای امنیتی مایکروسافت روشه!
بهتره بگردیم یه سورس آفلاین پیدا کنیم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
در حال حاضر کسایی که کپی خور کردن بهتره وصل نشن xboxlive. به خصوص که این بازی جدیده و آخرین ترفندهای امنیتی مایکروسافت روشه!
بهتره بگردیم یه سورس آفلاین پیدا کنیم

ریسک کردم وصل شدم ولی خبری نبود هیچ اپدیتی نیومده بود

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
من 35 ساعت بازی کردم یه جورایی دیگه دارم خسته میشم بازی رو گذاشتم کنار تا چند روز دیگه بازی کنم!
جالبه که به غیر از چند ماموریت faction و main quest کار دیگه نکردمو این همه ساعت بام گذشته:|

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان عزیز این مشکل من حل نشد هر کاری می کنم اون یارو اصلا ً تکون نمی خوره ! قطعا ً باگه (!) حالا اگه چیتی چیزی کسی بلده بگه من اینجا رو رد کنم !

روی اون دایره میرم وایمیستم و جادوی مورد نظر رو هم میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته !!!

چند تا سوال و مشکل دیگه هم دارم :

1- الان مدال مارا رو بدست آوردم باید چجوری با دختر مورد نظرم سر حرف رو باز کنم تا زن من بشه !؟ :D
2- وقتی یه اژدهایی می کشیم ( غیر از اون اجباری ها ) و Shout ِش رو میگیریم حالا چجوری باید به لیست اضافه کنیم و ازش استفاده کنیم !؟
3- هیوی ویپون ها به مرور کاراییشون رو از دست میدن و اون نوار خاکستریشون در اثر مبارزات کم میشه تا نهایتا ً پیغام میده که سلاح رو عوض کنیم برای این مورد باید چیکار کرد تا اون نوار خاکستری دوباره برگرده و بشه از سلاح دوباره استفاده کرد !؟

آخرین ویرایش:

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
دوستان عزیز این مشکل من حل نشد هر کاری می کنم اون یارو اصلا ً تکون نمی خوره ! قطعا ً باگه (!) حالا اگه چیتی چیزی کسی بلده بگه من اینجا رو رد کنم !

روی اون دایره میرم وایمیستم و جادوی مورد نظر رو هم میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته !!!

چند تا سوال و مشکل دیگه هم دارم :
1- مشکل بعدی من اینه که فروشنده های بازی هر چقدر هم زمان میگذره دیگه پولاشون ریکاوری نمی شه تا دوباره بهشون جنس بفروشم !!! ساعت رو چندین بار جلو میکشم و چند تا 48 ساعت تا حالا گذشته ولی پولشون همون مقداریه که اول بازی وجود داشت !!!
2- الان پولم 50000 تا شده و می خوام یه خونه بگیرم و بعدش هم زن بگیرم از کجا خونه واسه خرید گیر بیارم !؟
3- در بعضی از میزهای جادو جمبل یه آیتمی ازم می خواد به نام enchantment اینو از کجا گیر بیارم !؟

دوستان دیگه همه چیز رو به باگ ربط ندین! شما پچ های بازی رو نصب کن حتما مشکلت حل میشه اگه باگ باشه.

پول فروشنده ها باید تموم بشه تا با waiting اضافه بشه. باید وایسی تا چیزی بفروشن!
واسه خرید خونه برو تو قصرها با اون معاون های پادشاها صحبت کن!
واسه زن گرفتنم باید مدال مارا رو گیر بیاری که تو معبد مارا نزدیک رایفن هست. بعضی فروشنده ها هم دارن
http://david470.hubpages.com/hub/How-to-Enchant-Weapons-and-Armor-in-Elder-Scrolls-V-Skyrim

• Like
Reactions: Molana

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
باید بگم اولا گرفتن لول بالا در این حد امکانش سخته ولی چون توی بخش پی سی هستیم مشخصه که رمز زدن . اگر تو ایکسباکس بود باورم میشد باز یکمی .
دوما بازی هرچی لول اپ میشه دشمنان سختر و سگ جون تری اظافه میشن البته تا لول 50 بعد از اونو تجربه نکردم.
ولی به یک باگ برخوردم البته اسمشو باگ نمیزارم ولی من فیلم تصویریشو دیدم که توی فیلم اتفاقی تو یکی از مراحل مجیک گوید افتاد که من هر کاری کردن نشد.

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
باید بگم اولا گرفتن لول بالا در این حد امکانش سخته ولی چون توی بخش پی سی هستیم مشخصه که رمز زدن . اگر تو ایکسباکس بود باورم میشد باز یکمی .
دوما بازی هرچی لول اپ میشه دشمنان سختر و سگ جون تری اظافه میشن البته تا لول 50 بعد از اونو تجربه نکردم.
ولی به یک باگ برخوردم البته اسمشو باگ نمیزارم ولی من فیلم تصویریشو دیدم که توی فیلم اتفاقی تو یکی از مراحل مجیک گوید افتاد که من هر کاری کردن نشد.
اینجا تاپیک xbox360 هست!
دشمنام سخت جون تر نمی شن!فقط وقتی میری جلو موجودات جدیدتری تو مراحل و questها اضافه میشن و این قضیه ربطی به level نداره.
یعنی هلاک معنی امضاتم!

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان deadra heart از كجا ميتونم گير بيارم براي armor لازمه plz كمك.

===========================================
اينم يك سيو از بازي لول 208
:-o
health=800
magika=770
stamina=810

http://www.mediafire.com/?vynvdsule0gx9dd

اینو با سیو ادیتور ..level رو بالا بردن .. یه برنامه هست مختص این بازی که با تقلب بازی رو پیش میبری .که به نظر من هیچ ارزشی نداره..:|

راستی بچها یه نیرو هست که ادم رو نامری میکنه این رو میتونید تو جنوبی ترین منطقه بازی که یه اژدهای و ماجیک هست بدست بیارید..وقتی که نامری میشید تا 1 دقیقه طول میکشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اینجا تاپیک xbox360 هست!
دشمنام سخت جون تر نمی شن!فقط وقتی میری جلو موجودات جدیدتری تو مراحل و questها اضافه میشن و این قضیه ربطی به level نداره.
یعنی هلاک معنی امضاتم!

اشتباه میکنی هرچی lvL شما بالا تر بره دشمن ها هم متناسب با LVL شما پیشرفت میکنن
Upon entering a dungeon in Skyrim the player's level will be saved/locked into position. In other words, the enemies will be similar to the level the player is when he/she first enters the dungeon. In the event of entering the dungeon later, the player should find (assuming the player has leveled up since their last visit) that they can more efficiently rid the dungeon of foes
Effects of Leveling

Various aspects of the game are leveled. This means that as your character increases in level, some enemies become more challenging but also the quality of the items you find becomes better. However, the leveling system in Skyrim has been altered from that used in Oblivion, in response to criticisms of Oblivion's leveling system.
Different locations in Skyrim have different inherent difficulties. In other words, some dungeons are designed to be too difficult for low-level characters to enter. More challenging dungeons are generally located at higher elevations, meaning that early in the game players may want to avoid mountainous regions. However, more difficult dungeons contain better rewards. In addition, some high-quality items can be randomly found even early in the game.
The level of a given dungeon is fixed the first time you enter it. Therefore, places that you enter early in the game will always contain relatively weak enemies, even if you return to the same dungeon at the end of the game.
In addition, all levelled enemies are generated more like levelled creatures in Oblivion. For example, Bandit NPCs are always a fixed level for their name (Bandits are level 1, Bandit Thugs are level 9, Bandit Highywaymen are level 14, etc). The player's level affects the range of possible bandit types generated within a bandit dungeon, and probably the frequency, but does not seem to affect the resulting stats except in a few rare cases. Lower variant bandits remain reasonably common even when more dangerous bandits are available.
Enemy types also seem to reach a plateau where they stop getting stronger. The strongest bandits (non-boss) are mid-20s. The strongest generic vampire is 54, and guards seem to stop scaling at 50. This implies that the difficulty of many areas will not increase beyond certain levels, execpt perhaps in frequency of difficult encounters.
البته بعضی اوقات هم به location بستگی داره ممکن اسون یا سخت باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر