The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب دوستان من در کالج به مشکلی خودم که عکسشو میذارم :

روی اون دایره میرم وایمیستم و جادوی مورد نظر رو هم میزنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته !!!

سه تا سوال دیگه هم داشتم :
1- یه آموزشی از آهنگری هم بذارید من هر سری میرم آهنگری بهم اجازه ی هیچ کاری نمیده با اینکه الان لول 12 هستم !
2- سریعترین راه پول در آوردن چیه !؟
3- من با فروش اجناسم همیشه مشکل دارم و کلی باید دنبال خریدار بچرخم سریعترین راه فروش این خرت و پرتها چیه !؟

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
1- یه آموزشی از آهنگری هم بذارید من هر سری میرم آهنگری بهم اجازه ی هیچ کاری نمیده با اینکه الان لول 12 هستم !
3- من با فروش اجناسم همیشه مشکل دارم و کلی باید دنبال خریدار بچرخم سریعترین راه فروش این خرت و پرتها چیه !؟

اینا سوال های منم هست.
لطفا کارشناسان گرامی جواب بدن.:)

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
1- برو توي شهر riverwood و با آهنگر اونجا صحبت کن و بپرس الان کاري برات داره يا نه؟ اونم بهت ميگه بيا فلان چيز رو برام بساز. مراحل آهنگري رو به ترتيب برات توضيح ميده.
راستي مثلا از کيفيت hide تا کيفيت leather براي آرمور رو ميتوني همينجوري بسازي، اما براي steel به بالا بايد perk مربوط به اونها رو از شاخه smithing بخري.
2- کوئست انجام بده يا توي يه کار فرعي غرق شو :d مثلا برو غار گردي يا دزدي از خونه همه مردم يا ...
چندين روزه که من خودم درباره پول فکر نميکنم، ميرم جلو خودش درمياد :d تو هم زياد بهش فکر نکن
3- جمعشون کن توي يک صندوق و هروقت آدم خوبش رو پيدا کردي بفروش. ما هم داريم ميگرديم. اما ميگن يه مغازه دار توي riverwood هست که همه چي ميخره.

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
1-
3- جمعشون کن توي يک صندوق و هروقت آدم خوبش رو پيدا کردي بفروش. ما هم داريم ميگرديم. اما ميگن يه مغازه دار توي riverwood هست که همه چي ميخره.

اسم مغازشم Riverwood Trader هست که واقعا همه چیزو میخره.فقط پولش کمه و 750 بیشتر نیست اما من همیشه همه چیزم رو به همین آقا میفروشم

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
1- برو توي شهر riverwood و با آهنگر اونجا صحبت کن و بپرس الان کاري برات داره يا نه؟ اونم بهت ميگه بيا فلان چيز رو برام بساز. مراحل آهنگري رو به ترتيب برات توضيح ميده.
راستي مثلا از کيفيت hide تا کيفيت leather براي آرمور رو ميتوني همينجوري بسازي، اما براي steel به بالا بايد perk مربوط به اونها رو از شاخه smithing بخري.
2- کوئست انجام بده يا توي يه کار فرعي غرق شو :d مثلا برو غار گردي يا دزدي از خونه همه مردم يا ...
چندين روزه که من خودم درباره پول فکر نميکنم، ميرم جلو خودش درمياد :d تو هم زياد بهش فکر نکن

دزدی کنیم مثل تو Fallout که Karma بد می شد اینجا هم چیزی تغییر می کنه؟
در کل مضره این کار؟!

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
دزدی کنیم مثل تو Fallout که Karma بد می شد اینجا هم چیزی تغییر می کنه؟
در کل مضره این کار؟!

اتفاقا skyrim سیستم ارتقاش کاملا متفاوته! یعنی وقتی دزدی کنی بخش مربوطه ارتقا پیدا می کنه که تأثیر مستقیم روی برخورد دیگران نداره!دزدی کنی مثلا Smithing افزایش پیدا می کنه که مثل تأثیر karma نیست!هر ارتقایی به نفع کارکتار بازیه و هیچکدوم ضرری نداره.

در مورد پول در آوردن که خیلی دوستان علاقه نشون می دن باید بگم وقتی مدتی از بازی میگذره خودتون درک می کنید که پول آنچنان مهم نیست! پس وقتتون رو هدر ندید به چیزای نامهم وگرنه بازیتون بیشتر از 50 ساعت میشه!trademanها همه چیزی می خرن که یکیشون تو riverwood هست. چیزارو بفروشین 48 ساعت waiting دوباره بفروشین!

کسانی که دوست دارن بازی حالت چالشگونه ش رو از دست نده زیاد دنبال level up نرن چون تو levelهای بالا درجه سختی بازی تبدیل میشه به پشمک!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
باز مزاحم شدم. تو قسمت elder scroll knowledge هر کار میکنم این بارو بهم اطلاعات نمیده. باگ اوفتاده یعنی؟
5rwyn58c6uu89rtuk4mb.jpg

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
باز مزاحم شدم. تو قسمت elder scroll knowledge هر کار میکنم این بارو بهم اطلاعات نمیده. باگ اوفتاده یعنی؟
اگر اون ماموريت پيدا کردن elder scrolls رو ميگي، قبل از بدست آوردنش با اين يارو صحبت ميکني، بهت يه اطلاعاتي ميده اما ميگه من ديگه چيزي نميدونم. بعد تو رو ميفرسته پيش greybeards توي high hrothgar . اونجا که رفتي ازشون بپرس تا بازم اطلاعات بگيري (شايد لازم هم باشه با رييس اعظمشون صحبت کني
بعد از بدست آوردن ES هم برو بالاي throat of the world و در محلي که شيشه زمان شکست (رو به روي ديوار)، ES رو بخون.

• Like
Reactions: .Evanescence.

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
مشکل اینجاست که نمیذاره
اون کارهایی که آقایДmirД†m گفت هم کردم ولی بازم نشون رو سره این یارو هستش..
درسته همچين باگي ثبت شده، براي PC با چيت زدن حل ميشه. اين انگار وقتي اتفاق ميفته که قبلش ماموريت کتابها رو براي اين يارو انجام داده باشي
يکي گفته که همه ديالوگ هاي ممکن روي يارو رو بزن، اونوقت اين ديالوگ دوباره اضافه ميشه و کتابها رو ميزاره روي ميز

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
درسته همچين باگي ثبت شده، براي PC با چيت زدن حل ميشه. اين انگار وقتي اتفاق ميفته که قبلش ماموريت کتابها رو براي اين يارو انجام داده باشي
يکي گفته که همه ديالوگ هاي ممکن روي يارو رو بزن، اونوقت اين ديالوگ دوباره اضافه ميشه و کتابها رو ميزاره روي ميز
باگ اوفتاد تموم شد رفت :d
حتی دیالوگ هم نمیذاره :((

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
دوستان، پچه بازی برای رفع مشکل تکسچرها اومد. حجمش 92 مگابایته. کسایی که می تونن برن لایو دانلود کنن!

اگه کسی هم آدرس منابع دیگه ش رو تو اینترنت داره لطفا با بقه به اشتراک بذاره

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
من با خواهر اون فروشنده توی riverwood ازدواج کردم :d حالا اومده تو خونم(زنم رو میگم) جنسام رو که ازم میخره هیچ (750 سکه داره) تازه بعد از هر روز سودش رو باهام تقسیم میکنه.
کلا خانواده با شخصیتی هستن=))
در مورد قلب ددرا (deadra heart) فقط یه دونه تونستم از یه فروشنده گیر بیارم که باهاش شمشیر ساختم به حالت افسانه ای درش آوردم به هرکی میزنم سریع جون میده
پیشنهاد میکنم از light armor (شامل زره,دستکش,چکمه و کلاه خود) استفاده کنید چون از نظر دفاعی زیاد فرقی با heavy armor نداره و چون خیلی سبکتر هست میتونید بیشتر آیتم جمع کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر