The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
بالاخره بازی رو تموم کردم ولی خیلی کم بود!!

:d

مگه Skyrim تموم شدنی هست؟

هر جا که بری یه quest هست تا بری انجامش بدی.بازی می تونه سالها سرگرمتون کنه حتی بازی قابلیت این رو داره که بیش از 100 ساعت بازی بشه.
الان mainquest رو تموم کردید می تونید برید سراغ ماموریت های faction ها مثل Thieves Guild یا Dark Brotherhood یا Companions یا ... که اچیومنت های زیادی هم داره این ماموریت ها.
اینجوری بازی هم دیگه کم نمیشه!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خب من همین امشب این مرحله رو رفتم.
اون بالایی که دایره ها رو میگردونید یه چند تا کتاب هست.اون ها رو take کن که برن توی اینونتوری.بعد برو تویitem هات و توی بخش book برو کتابی که frostbite هست رو read کن.
بعد توی magic هات یه قابلیت توی قسمت distruction باز میشه که اسمش frostbite هست.بعد این رو انتخاب کن و برو وسط میدون و اون رو بگیر روی اون نور ها تا جاشون درست بشه.برای فهمیدن جاهاشون هم این تصویر رو ببین.
revealtheu.jpg
مرسی ولی نمیشه. یه قیدرت یخی هستش. همه کار میکنم ولی رو اون نور ها هیچ تغییری ایجاد نمیشه.
lqc3hthq02vgyky33cad.jpg
1ifrdwexm2klncd4u3d7.jpg
7cilq6s6uyijp49y5oq.jpg

آخرین ویرایش:

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
مرسی ولی نمیشه. یه قیدرت یخی هستش. همه کار میکنم ولی رو اون نور ها هیچ تغییری ایجاد نمیشه.
lqc3hthq02vgyky33cad.jpg
1ifrdwexm2klncd4u3d7.jpg
7cilq6s6uyijp49y5oq.jpg
اول یخ رو استفاده کن بعد آتش درست میشه

ویرایش : persian war درست میگه. دوبار یخ بعد یه بار آتش یادم نمونده بود دقیق!

آخرین ویرایش:

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
lqc3hthq02vgyky33cad.jpg
1ifrdwexm2klncd4u3d7.jpg
7cilq6s6uyijp49y5oq.jpg

اتفاقا میشه دوست عزیز.شما برید زیر همون علامت که تو عکس اول گزاشتید به اون آینه ها رو یخ شلیک کنید.باید دو بار این کارو بکنید تا جهتشون درست بشه.البته من یه ویدئو از یو تیب گرفتم یارو عملی نشون میداد مشکلم رو حل کرد.
-----------------------------------------------------------
اگه کسی نقشه کامل و بزرگ بازی همراه با اسم و محل دقیق کوچکترین مکان ها میخواد عکس زیر رو دان کنه.

• Like
Reactions: mahdi007

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
ای بابا این پچش کی میاد ؟؟تکسچر ها فرا افتضاح هستن رو کنسول من حیفه این بازی اینطوری بازیش کنم
بعد نمیشه جا اهرم ها رو عوض کرد وحشتناک رو مخمه؟؟

آخرین ویرایش:

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
درود
دوستا کسی می دونه برای ساختن زره اژدها چه موادی لازمه؟
smithing لول 100 که آموزشش رو توی پست 515 گفتم (http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=36566&p=1724234&viewfull=1#post1724234)
بعد هم وقتی Dragon ها رو میکشی الان دقیق یادم نیست ولی فکر کنم 3 تا استخوان و 2 تا یه چیز دیگه میده که می تونه باهاشون این زره رو بسازید.من هم توصیه میکنم دوستان این زره رو بسازن الان زرهم با اینکه زیاد skill ه Heavy Armor رو زیاد نکردم و بدون سپر هم هستم 400 هست که با سپر میشه 470.اگه skill ه heavy armot رو زیاد کنم میاد تا 750 :x
--------
دوستان این اسپویل داستان رو لو نمیده ولی بازم اختیار با خودتون(ولی بهتره بدونید.احتمال 1 %( یک درصد) خطر اسپویل داستان:d)
تونستم لولم رو تا 50 ببرم:>
توی یکی از مراحل آخر بازی که باید اژدهای davahkiin (درست اسمش یادم نیست) رو گیر بندازید،اگه گیر نندازید چی میشه؟
اون هایی که بازی کردند میدونند که دوباره تمام سلامتیش بر میگرده.ولی این یه راه هست برای لول آپ کردن:)
توضیحش اینه که میزنیدش تا جونش تموم شه و صبر میکنید(10 ثانیه)تا جونش دوباره پر بشه.این قدر این کار رو ادامه میدید تا لولتون به 50 برسه که 2 الی4 ساعت زمان میبره.
قابلیت های که skill اون ها اضافه میشند عبارتند از : two-hand (بستگی به اسلحه خودتون داره) ، heavy armor (بازم بستگی به آرمور خودتون داره) ،Retrivation ، و Block که من این ها رو تا 70 الی 80 و رسوندم.توضیح اضافه تری اگه خواستید فردا میام بهتون میگم که چه جوری این skill ها لول آپ میشند.

• Like
Reactions: the dark knight

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
یه عزیز راهنمای کنه..

اقا در مرحله ای هستم که یه زنه که اسمش DIPLOMATIC کنار یه استبل که روبه روش 2 تا اسبه وایساده به من میگه برو پارتی ولی نمیدونم کجا برم خیلی ممنون میشم عزیزی بگه.

oveis

کاربر سایت
Jun 22, 2009
67
نام
اویس
بچه ها برای کویست THE EYE OF MAGNUS برای شکست Ancano چیکار باید بکنیم؟! چون من هر کاری می کنم یکذره از خونش کم نمیشه؟! از جادوی خاصی باید اسفاده کنیم؟!
با staff magnus بزن روی eye باید eye رو absord کنی با staff به جاش جون ancano کم میشه .

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
خب دوستان بالخره تونستم با این آتاشغال هایی که از دراگون ها بدست میاد زره بسازم.3 ساعت وقت من رو گرفت.زرهی است بسیار قوی ولی وقتی با زره های daeratic که نیاز به smithin لول 90 داره مقایسه کردم دیدم که 10 تا از اون کم میاره.البته یه مزیت داره زره دراگون که استخوان های اژدها همه جا پیدا میشند ولی برای ساختن زره daedric باید هم Ebnoy ore داشته باشید و هم daedra Heart که این یکی اصلا معلوم نیست باید کجا گیربیاد(البته هنوز توی ویکی بازی نگشتم).
ولی اگه میخوای قویترین زره رو توی بازی داشته باشید باید daedric رو انتخاب کنید.در ضمن زره های dragon ،اسلحه و ... ندارند که باز مجبورید برای داشتن سلاح های قوی به daedric روی بیارید.
این از این که خیلی از دوستان میخواستند بدونند که چجوری هست قضیه.
برای آموزش اینکه smithing رو برسونید به 100 این آموزش هست که چند پست پایین تر ترجمه ی فارسیش هم هست.

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=36566&p=1716629&viewfull=1#post1716629

البته این دوستمون که گفتند با 5 هزار سکه باید بگم خیلی (...) بوده این یارو.من 15000 طلا به بالا مصرف کردم که واقعا وقت گیر هم بود.ولی واقعا میارزید این کار.لولم هم از 15 رفت 24 که به لطف 100 کردن smithing بود.
------------------------------------------------------------
ولی چند تا سوال دارم دوستان لطف کنند کمک کننید
1. من میرم whiterun اما گروه companions رو پیدا نمیکنم تا ماموریت هاش رو برم و werewolf بشم!باید چیکار کنم؟
2. من یه نفر دارم که بادی گاردم:d هست ولی من بادی گاردهای بیشتری میخوام.باید چه جوری برای خودم بادی گارد بگیرم؟
:) اول اين كه ببخشيد دير نقل قول ميكنم چون اين پست رو نديده بودم دوم اين كه take it easy سوم اين كه من اين متن رو يه سايت خارجي پيدا كرده بودم يعني هنوز خودم تست نكرده بودم:)شما با 15000 طلا لول رو از 15 رسوندي 24 epic lol .بنده با 9 هزار خورده اي رسوندم 100 نتها كاري كه بايد بكنيد خريد iron ignot و leather strips كه خيلي ارزونن بعد باهاشون پشت سر هم iron dagger بسازي در هر 5 ثانيه يك بار لول اپ ميكنه البته رفته رفته كندتر ميشه:)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
:) اول اين كه ببخشيد دير نقل قول ميكنم چون اين پست رو نديده بودم دوم اين كه take it easy سوم اين كه من اين متن رو يه سايت خارجي پيدا كرده بودم يعني هنوز خودم تست نكرده بودم:)شما با 15000 طلا لول رو از 15 رسوندي 24 epic lol .بنده با 9 هزار خورده اي رسوندم 100 نتها كاري كه بايد بكنيد خريد iron ignot و leather strips كه خيلي ارزونن بعد باهاشون پشت سر هم iron dagger بسازي در هر 5 ثانيه يك بار لول اپ ميكنه البته رفته رفته كندتر ميشه:)
نه عزیز فکر کنم منظور ایشون لول کلی باشه. نه فقط smithing . درضمن خود smithing رو هم اگه بخوای به 100 برسونی(برای یکی مثل من که از 0 شروع می کنه) بالای 11000 تا می خواد.

برای بقیه دوستان: برای این روش اگه بالای 10000 نقدینگی داشته باشین وققتون کمتر تلف میشه! چون من الان با 2000 تا شروع کردم الان دائم دنبال پول می گردم!

برای راهنمایی در مورد زره اژدها هم ممنون.ولی می خواستم بدونم دقیقا چند تا از هرکدوم(پوست و استخون) اژدها می خواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر