The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اگه میخواید skill هاتون رو 100 کنید یه گلیچ هست :توی این مرحله یعنی Discerning the Transmundane اخرش یه کتاب میگیرید اصلا استفادش نکنید فقط برش دارید بعد برید توی خونه ای که خریدید برید اونجایی که کتابخونه هست اول کتاب خونه رو activate کنید برید توی inventory خودتون کتاب رو بخونید 3تا گزینه میاد هر کدوم رو دوست دارید انتخاب کنید بعد کتاب رو store کنید از منوی کتابخونه بیاید بیرون کتاب رو بردارید ولی گزینه do not read رو انتخاب کنید دوباره همون کارای قبلی رو تکرار کنید.....
Reading the Oghma Infinium from within the Inventory allows a player to drop it before it is removed. Placing the Oghma Infinium in a shelf and then repeating the process of picking it up, reading and dropping it will allow the book to be read (and the bonuses conferred) any number of times.
بهترین heavy armor هم daedric armor هست

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
:) اول اين كه ببخشيد دير نقل قول ميكنم چون اين پست رو نديده بودم دوم اين كه take it easy سوم اين كه من اين متن رو يه سايت خارجي پيدا كرده بودم يعني هنوز خودم تست نكرده بودم:)شما با 15000 طلا لول رو از 15 رسوندي 24 epic lol .بنده با 9 هزار خورده اي رسوندم 100 نتها كاري كه بايد بكنيد خريد iron ignot و leather strips كه خيلي ارزونن بعد باهاشون پشت سر هم iron dagger بسازي در هر 5 ثانيه يك بار لول اپ ميكنه البته رفته رفته كندتر ميشه:)
بستگی به مهارت speech هم داره;)

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
یه عزیز راهنمای کنه..

اقا در مرحله ای هستم که یه زنه که اسمش DIPLOMATIC کنار یه استبل که روبه روش 2 تا اسبه وایساده به من میگه برو پارتی ولی نمیدونم کجا برم خیلی ممنون میشم عزیزی بگه.

اقا خواهشن یکی راهنمای کنه.:|

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
gold editor v1.0:)

http://www.mediafire.com/?fogwv9au2m28ed0

==================================
دوستان dark brotherhood رو كجا ميتونم پيدا كنم؟؟؟؟؟ كمك plz
تو نمیتونی پیداشون کنی اونا تورو پیدا میکنن :dاگه بری riverwood اونجا از از inkeeper شایعات رو بپرس میگه یه پسری( Aventus Aretino ) داره تو windhelm
The Black Sacrament انجام میده اگه ماموریت رو انجام بدی خودشون میان سراغت

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام دوستان Deadra heart کجا گیر میاد؟
اگه بخوای بدزدی :
r46v82fd8jhu1wvba2ab.png

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
یه روش ساده برای لول آپ کردن
مواد لازم یک عدد شیلد(سپر) + جادوی هیل(درمان) + دو تا دشمن شمشیر دار , گرز دار یا تبر دار
حالا بذارید بهتون حمله کنن شما فقط با سپر دفاع کنید هر وقط hp (خط سلامت) کم شد با جادوی هیل خودتون رو درمان کنید دوباره ضرباتشون رو بلاک کنید
با این کار black زیاد میشه (مال من 100 شد) قدرت زرهتون زیاد میشه جادوی رستراکشن زیاد میشه لول میگیرید مال من از 31 شد 36

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
:) اول اين كه ببخشيد دير نقل قول ميكنم چون اين پست رو نديده بودم دوم اين كه take it easy سوم اين كه من اين متن رو يه سايت خارجي پيدا كرده بودم يعني هنوز خودم تست نكرده بودم:)شما با 15000 طلا لول رو از 15 رسوندي 24 epic lol .بنده با 9 هزار خورده اي رسوندم 100 نتها كاري كه بايد بكنيد خريد iron ignot و leather strips كه خيلي ارزونن بعد باهاشون پشت سر هم iron dagger بسازي در هر 5 ثانيه يك بار لول اپ ميكنه البته رفته رفته كندتر ميشه:)

چه جک قشنگی گفتی:d
smithing که رفت روی 100 (وگرنه که نمی تونستم Dragon Armor بسازم):)

منظور من Level کلی بود که فکر کنم 8 یا 10 تایی رفت بالا.
-------------------------------
1. میشه یک نفر یه توضیح مختصر و مفید از نحوهی به دست آوردن Daedra heart و Ebnoy ingot (یا Ebloy ore) بده.اگه جایی روی نقشه هم باشه بهترهومن که توی ویکی سایت بازی پیدا نکردم!
2. میگم چجوری هست این Srotm call ؟سومین قدرتش 300 هست یا 600 ؟؟؟
آخه توی این لینک زده 300 ولی توی این لینک زده 600 !!!
پ.ن : فکر کنم قند شکن بخواد برای دیدن تصاویر این سایت!

آخرین ویرایش:

ezioo

کاربر سایت
May 25, 2010
19
سلام !
چند تا سوال داشتم
1-چرا هر جا میرم بهم میگن به نظر مریض میای ؟
2-یه تیر گیر کرده تو بدنم هر کاری میکنم ازبین نمیره چی کار کنم ؟
3- تو این بازی مثل فال اوت کارما وجود داره ؟
4-عضو گروه Guild Thieve شدم چطور میتونم از عضویت توی این گروه بیام بیرون ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر