The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا پیوستن به این گروه های مختلف مثل dark brotherhood و imperial legion و thieves guild و ... تاثیری به پایان داستان نداره که ؟ میشه به همشون پیوست دیگه ؟ به پایان بازی تاثیر منفی یا مثبت نمیزاره ؟
در ضمن level رو چجوری سریع افزایش میدین ؟ من 2 هفتس بازی میکنم هنوز level 17 هستم :D
نه ، تاثیری نداره !
شما برای اینکه سریع lvl up بشی باید مهارت هارو افزایش بدی که یکی از آسون تر راه ها اینکه مهارت هارو بخری ... !

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چطوری میشه مهارتها رو خرید ؟
در ضمن بازی چند تا پایان داره !؟
مثلا برای اینکه مهارت جادوگری رو بگیرید میرید پیش جادوگران ارشد و با هاشون صحبت میکنید و مهرات رو میخرید ! ...
در مورد پایان هم فکر میکنم به نژاد مربوط باشه مثلا اگر انسان رو انتخاب کرده باشید ، پایان ـش یه کی هست ! ... ولی با نژاد های دیگه ، شروع و پایان متفاوتی داره !

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
آقا پیوستن به این گروه های مختلف مثل dark brotherhood و imperial legion و thieves guild و ... تاثیری به پایان داستان نداره که ؟ میشه به همشون پیوست دیگه ؟ به پایان بازی تاثیر منفی یا مثبت نمیزاره ؟
در ضمن level رو چجوری سریع افزایش میدین ؟ من 2 هفتس بازی میکنم هنوز level 17 هستم :D

همه شون رو که نمی تونی عضو بشی چون بعضیاشون با هم جنگ اینا دارن! تو روند بازی هم تأثیر میذاره.
من کلا حالت warrior دارم می رم جلو واسه همین خیلی سریع تو جنگا level up میشه.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
4 گيگ هم نيست 3.8 ايناس. بخاطر همينه ديگه تكسچر لود نميشه. خُ زياد ميكردن حجم نصبيشو. وقتي رو هارده لود خيلي سريع انجام ميشه ولي تكسچر نيست اما وقتي با ديسكه تكسچر خوبه لود كنده. داستاني شده.

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
4 گيگ هم نيست 3.8 ايناس. بخاطر همينه ديگه تكسچر لود نميشه. خُ زياد ميكردن حجم نصبيشو. وقتي رو هارده لود خيلي سريع انجام ميشه ولي تكسچر نيست اما وقتي با ديسكه تكسچر خوبه لود كنده. داستاني شده.

کلا Bethseda عادت داره مردم رو داستان کنه!سره fallout 3 هم مردم 2 ماه وایسادن واسه یه پچ! تازه skyrim بهترین نسخه ش نسخه ایکس باکسه واسه ps3 مشکله save کردن و یه سری دیگه هم مشکل داره و ... اما پچش به زودی میاد.

چون بازی خیلی چیزهاش در لحظه Generate میشه حجمش زیاد نشده و بیشتر از cache استفاده می کنه که تو این بخشش روی ایکس باکس مشکل داره و تکسچرها تو رزلوشن پایین تری لود میشن.

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
آقا چجوری باید دفاع کنیم؟
من هر چی ال تی رو نگه میدارم ولی بازم وقتی بهم ضربه میخورم یه خورده از جونم کم میشه!:-s
باید وقتی داره دشمن بهت حمله میکنه وقتی ال تی رو نگه داشتی همزمان آر تی هم بزنی؟اینجوری که استامینا کم میشه!
----------------------------------------------------------------------------
این faction ها رو که میگید چجوری باید ماموریتش رو گرفت؟

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
آقا چجوری باید دفاع کنیم؟
من هر چی ال تی رو نگه میدارم ولی بازم وقتی بهم ضربه میخورم یه خورده از جونم کم میشه!:-s
باید وقتی داره دشمن بهت حمله میکنه وقتی ال تی رو نگه داشتی همزمان آر تی هم بزنی؟اینجوری که استامینا کم میشه!
----------------------------------------------------------------------------
این faction ها رو که میگید چجوری باید ماموریتش رو گرفت؟

تو این بازی بهترین دفاع حمله س! بله حتی وقتی دفاع می کنید از جون کم میشه بعد از ضربه، البته بعد از Level up کردن مربوط به بخش Block خیلی دفاع کردن پیشرفت می کنه.

باید بری با سر دسته هاشون صحبت کنی.

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
خیلی ممنون
من اولبازیهستم یعنی 3 تا ماموریت اصلی رو بیشتر نرفتم و لولم هم 8 نیست.
یه اژدها هم بیشتر نکشتم.حالا میخوام بدونم قابلیت shout رو توی بازی باید چه جوری به دست بیارم؟
---------------
اون اژدهایی که کشتم و بعدش گفتن که dragonborn هستید یه سری استخوان و .. داشت که هم سنگین هستند و هم value شون بالا هست.کجا این آیتم ها رو میخرند
---------------
میخوام armor ها و اسلحه های قوی تری بخرم.کجا بهترین مکان برای خرید و فروش هست؟

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
خیلی ممنون
من اولبازیهستم یعنی 3 تا ماموریت اصلی رو بیشتر نرفتم و لولم هم 8 نیست.
یه اژدها هم بیشتر نکشتم.حالا میخوام بدونم قابلیت shout رو توی بازی باید چه جوری به دست بیارم؟
---------------
اون اژدهایی که کشتم و بعدش گفتن که dragonborn هستید یه سری استخوان و .. داشت که هم سنگین هستند و هم value شون بالا هست.کجا این آیتم ها رو میخرند
---------------
میخوام armor ها و اسلحه های قوی تری بخرم.کجا بهترین مکان برای خرید و فروش هست؟
shout رو باید در قسمت مجیک(جادو ها) فعال کنی
یه سری فروشگاه تو شهرهای بزرگ هستند همه چیز میخرن اگه پول فروشنده تموم شد 48 ساعت زمان رو ببر جلو (دکمه back)

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
برای فعال کردن shoutها باید اول با زبان اژدها لغاتشو یاد بگیری. هر shout سه تا لغت داره. که معمولا تو غارها این لغات وجود دارن. بعد که یاد گرفتی باید روح اژدها تسخیر کنی که واسه این کار باید اژدها بکشی بعد میری معبد جادوگرا روی اون کوه بلنده! اونجا بهت یاد می دن.

استخون های و کلا چیزایی که حالت زینتی اینا دارن رو باید با trademanها معامله کنی که تو شهرها هستن بعضی جادوگر و اسلحه ساز ایناهم می خرن از این چیزا!

ذره ها و اسلحه ها هم به نظرم همونایی که تو بازی به دست میاری قویترین ها هستن مگه اینکه بخوای خودت بسازی که اونم یه خورده وقت گیره.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
میگم چرا این هوش مصنوعی این ماموت ها انقدر بالاست....

ماشااله چشم هاشونم مثل عقاب تیزه از 2 کیلومتری میبیننت...:d

يه حسي به من ميگه اين پوست اژدها رو ميشه ازش زره درست كرد يه زره به شدت قوي. هنوز كه چيزي نديديم ما البته

حست کاملاً درسته...منم همین حس و دارم..:d

از bethesda بعیده این آیتم و Dragon Bone رو گذاشته باشه تا فقط بتونی بفروشیش و پول در بیاری...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر