The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
دقیقا مشکل منم همینه..ریشه های درخته نمی زاره برم بالا تر
عزیز من شما اون خنجر رو که گرفتی اصلا فکر نکردی واسه چی گرفتی ؟‌:d با خنجر مخصوصی که گرفتی بزن تا ریشه ها برن عقب ! ;)

دوستان این frost troll هارو چجوری بکشم سه سوت منو میکشن.کمک plz

این ها رو باید با آتش بکشی .. با بقیه سلاح ها جونشون رفته رفته برمیگرده به حالت اولیه و نمیتونید . مگر اینکه level تون بالا باشه با یه تیروکمان بزنید نصف جونش بره پی کارش !

سلام بعد از مرحله defeat alduin میره بالای کوهستان 8 تا dragon دارن بال میزنن میرن دیگه علامتی رو نقشه نیست چی کار کنم
شما باید بازی رو تموم کرده باشی .. اگر اچیومنت Dragonslayer رو گرفتی یعنی ماموریت داستانی و اصلی بازی رو تمام کردی .

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
مرسی ..آخه اینقدر من کوئست با هم باز کردم که نفهمیدم خنجر مال این بود
خب مشکل همین جاست . شما ماموریت اصلی رو اول باید تمام بکنی . بعدش ماموریت های faction های بازی رو . بعدش ماموریت های فرعی . شما اون ها رو ول کردی اول فرعی رو میری . البته هرجور خودتون صلاح میدونید !

یعنی 10 ساعت ـه داریم معموریت فرعی میریم !:| :d
خوب معلومه داستان اصی اونجا تمام میشه . ماموریت های فرعی هم مهم هستند و باید همه اش رو تکمیل کرد چیزی رو از دست ندادی! ;)

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
خب مشکل همین جاست . شما ماموریت اصلی رو اول باید تمام بکنی . بعدش ماموریت های faction های بازی رو . بعدش ماموریت های فرعی . شما اون ها رو ول کردی اول فرعی رو میری . البته هرجور خودتون صلاح میدونید !

خوب معلومه داستان اصی اونجا تمام میشه . ماموریت های فرعی هم مهم هستند و باید همه اش رو تکمیل کرد چیزی رو از دست ندادی! ;)
یعنی کدوما؟

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
وقتی ماموریت blood honor مال گروه Companions رو انجام میدم برگشتم دیدم حمله شده بمون کادلاک هم مرده بعد ویلکاس بم گفت که بریم انتقامش رو بگیریم ولی هیچ ماموریتی بم نمیده هرچی باش صحبت هم میکنم اصلا انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده کسی همچین مشکلی داشته ؟

soheil_julio

کاربر سایت
Sep 1, 2010
33
وقتی ماموریت blood honor مال گروه Companions رو انجام میدم برگشتم دیدم حمله شده بمون کادلاک هم مرده بعد ویلکاس بم گفت که بریم انتقامش رو بگیریم ولی هیچ ماموریتی بم نمیده هرچی باش صحبت هم میکنم اصلا انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده کسی همچین مشکلی داشته ؟

باید بری سیلور هندارو از بین ببری..تو نقشه یا صفحه کوئست ها ببین نشون داده کجاس

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوستان من یک شمشیر دارم که آتش داره و به هر کی بزنی آتیش میگیره اما مدتی هست که دیگه انگار شارژش تموم شده :d
چون وقتی تو قسمت items میرم تا ورش دارم مینه شارژ اما وقتی میزنم شارژ شه شارژ نمیشه.چی باید بگیرم تا شارژ شه؟

soheil_julio

کاربر سایت
Sep 1, 2010
33
دوستان من یک شمشیر دارم که آتش داره و به هر کی بزنی آتیش میگیره اما مدتی هست که دیگه انگار شارژش تموم شده :d
چون وقتی تو قسمت items میرم تا ورش دارم مینه شارژ اما وقتی میزنم شارژ شه شارژ نمیشه.چی باید بگیرم تا شارژ شه؟

soul gem بگیر با RB روی دسته شارژش کن تو منوی آیتم

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
بازی چخ نمرات خفنی گرفته !! من تجربه بازی Rpg مخصوصا روی Xbox 360 رو اصلا ندارم . بگیرم این بازی رو یا نه ؟ از Dark souls سختره یا آسونتر ؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بازی چخ نمرات خفنی گرفته !! من تجربه بازی Rpg مخصوصا روی Xbox 360 رو اصلا ندارم . بگیرم این بازی رو یا نه ؟ از Dark souls سختره یا آسونتر ؟

به اندازه ی Dark souls سخت نیست ولی خیلی عالیه و به شخصه بیشتر از Dark Souls می پسندمش حتما ً بگیرش و از دستش نده ....

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
باید بری سیلور هندارو از بین ببری..تو نقشه یا صفحه کوئست ها ببین نشون داده کجاس
اینو که خودم میدونم میگم هیچ ماموریتی بم اضافه نمیشه یعنی وقتی کوئست قبلی رو میزنه که تموم شده هیچی دیگه نمیده هیچ ماموریتی نمیده
یه سرچی زدم انگار که باگه
http://www.thenexusforums.com/index.php?/topic/459108-purity-of-revenge-glitch

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
عجب بازی قشنگی ، آدم این بازیارو میبینه که فکر میکنه نسل بعدی کنسول کار بیخودیه!

یه سوالی ، میشه صورت بازیکن رو عوض کرد بعد از اولین باری که تنظیم میکنیش؟!آخه وقتی که تصویر نزدیک بود چشم و ابرو اینا قشنگ و با کلاس اما از دور شبیه سربازای قرقیزستانی میشه! میشه کلا اون کلاس ها رو هم عوض کرد؟

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
کلا بازی باگ زیاد داره . مخصوصا زمانیکه این باگ ها کل ماموریت رو به .. میده اونجاست که اعصابت خراب میشه . من مثلا یه ماموریت رو دیگه نمیتونم انجام بدم چون باگ شده . )x

میگه فلان آیتم رو وردار . ورداشتم ولی نمیفهمه که ورداشتم . از اونور هم نمیتونم بندازمش زمین میگه آیتم ماموریتی است نمیشه . ای خدااا ..

یه سوالی ، میشه صورت بازیکن رو عوض کرد بعد از اولین باری که تنظیم میکنیش؟!آخه وقتی که تصویر نزدیک بود چشم و ابرو اینا قشنگ و با کلاس اما از دور شبیه سربازای قرقیزستانی میشه! میشه کلا اون کلاس ها رو هم عوض کرد؟
نمیشه موقع ساخت اش هم میپرسه که مطمئنی و بعدا نمیشه دیگه کاری کرد ها ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر