The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوستان من تازه این بازی رو خریدم و لول 5 هستم و یک اژدها کشتم تازه رفتم پیش اون جادوگر ها که بالای کوه هستن یه عالمه راه رفتم پیششون تا چند حرکت و شک بهم یاد دادن بعد یه آدرسی رو نقشه اومد ... و چند تا سوال دارم:
چطور میتونم عضو یه گروه نظامی بشم؟
چطوری میشه خونه خرید؟
من هر وقت سوار اسبی میشم به محضی اینکه پیاده میشم واسه خودش میره و دکمه ای هست که بشه سوت زد اسب بیاد؟اگه اسب رو بخرم دیگه نمیره؟
خوابیدن در بازی اجباریه یا میشه نخوابید؟
تو مبارزه همش جون کم میارم مجبورم اکسیر بخورم چیکار کنم تا زود آپگرید بشم؟
کلا راهنمایی و چیز خاصی هست که بهم بگید؟

----------------------------------------------
یه چیزی هم تازه واسم اتفاق افتاد:تو شب بود داشتم پای پیاده یه مسیری رو میرفتم که دیدم شبه هیچکس نیست گفتم بخوابم به یه شهری رسیدم که خیلی کوچیک بود کنارش یه اتیش بود که جای خواب هم داشت اونجا خوابدیم تا صبح بعد که بیدار شدم دیدم 3 تا از این سرباز ها که کلاهشون شاخ گاو داره و زره آهنی دارن کنارم وایستادن و بعد شمشیر کشیدن و تبر در اوردن به جونم افتادن منم با هزار بدبختی همشون رو داغون کردم(البته بعد از 3 بار باختن):d اینا چی بودن؟واسه چی یهو پیداشون شد؟؟؟!!!

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه سوال
من تو همون اوایل بازی که به riverwood میریم تو خانم یه side mission به ما میده و تا پل هم کنار ما میاد و میگه برو golden claw رو پیدا کن بیار حالا من رفتم تو اون قصر همه رو کشتم وقتی میرم روی ماموریت retreve golden claw میزنم جاشو رو نقشه نشون میده وقتی میرم اونجا golden claw نیست. اونو از کجا پیدا کنم ؟
من دقیقا برعکس کار شما رو انجام دادم :D
من الان Golden Claw رو دارم ولی نمیدونم صاحبش کیه ؟!

برای بدست آورن Golden Claw : برو پیش Jarl و گزارش حمله اژدها رو بهش بده ، بعدش اون ازت تشکر میکنه و میبرتت پیشه جادوگرش ، جادوگر بهت ماموریت میده تا Dragon Stone رو از توی یکی از غارها براش بیاری ، میری توی غار متوجه میشی که دزدها Golden Claw رو دزدیدن و یکی از خودشون خیانت کرده و Golden Claw رو دزدیه و با خودش برده توی غار ، توی غاز به مسیرت ادامه بده تا به جایی برسی که یه عنکبوت شخصی رو بسته و طرف درخواست کمک میکنه ، عنکبوت رو بکش و به یارو بگو Golden Claw رو بهت بده اون هم قول میده در ازای آزادیش Golden Claw رو بهت بده ولی در واقع خیانت میکنه و میخواد دربره بکشش و Golden Claw رو ازش بگیر

حالا بگو ببینم صاحب این Golden Claw کیه ؟! کجا میتونم پیداش کنم ؟!

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
چطور میتونم عضو یه گروه نظامی بشم؟
گروه های توی بازی اکثرا نظامی هستند ! ولی به هرحال از همه نظامی تر The Imperial Army است که توی Solitude میتونید عضو این گروه بشید که ماموریت های زیادی هم داره . از طرف مقابل هم میتونید عضو Stormcloak ها بشید و ماموریت های نظامی این گروه رو دنبال بکنید که این Stormcloak ها چادرهای زیادی در محیط بازی زدند و میتونید با رفتن کنار هرکدوم عضو این گروه بشید . بقیه گروه ها و دسته های بازی اون حالت نظامی بودن رو ندارند و حالت جنگی خاصی رو دنبال می کنند .

من هر وقت سوار اسبی میشم به محضی اینکه پیاده میشم واسه خودش میره و دکمه ای هست که بشه سوت زد اسب بیاد؟اگه اسب رو بخرم دیگه نمیره؟
حتی اگر اسب رو بخرید بعد از پیاده شدن اسب از معرکه! دورتر میشه ولی نه اینکه سرش رو بندازه بره ولگردی باید اون دورو اطراف باشه .. یه سوت نداره فقط این بازی !

خوابیدن در بازی اجباریه یا میشه نخوابید؟
نیازی برای خوابیدن نیست . ولی با خوابیدن کافی کاراکتر نیروی بیشتری برای مبارزه میگیره . در ضمن بعضی ماموریت ها بعد از بیدار شدن از خواب شما trigger میشه .

تو مبارزه همش جون کم میارم مجبورم اکسیر بخورم چیکار کنم تا زود آپگرید بشم؟
در کل نباید همون اول بیوفتید به جون skyrim و انواع غارها و محیط رو بگردید . اول ماموریت های اصلی بازی رو تمام بکنید رفته رفته armor و قدرت بیشتری میگیرید .

کلا راهنمایی و چیز خاصی هست که بهم بگید؟
توی مبارزه ها و درگیری ها اگر اکشن بودن بازی براتون زیاد مهم نیست مثل من روی تیروکمان Archery زمان صرف بکنید . مثلا من sneak و Archery نزدیک 100 است . با تیروکمان Ebony که 63 تا damage میزنه بعلاوه انواع زیورآلات! میتونم تا ۱۰۰ تا جون حریف رو کم بکنم . خداروشکر اکثر غارها و محل های بازی هم تاریک هستند . شما از سایه ها استفاده میکنی و به هرنفر فقط یه دونه تیر به سرش میزنی میخوابه زمین ! بازی به مراتب لذت بیشتری برای من که عشق sneak و دزدی هستم داره . باز شما میتونی شمشیر ورداری بیوفتی وسط همه رو تیکه پاره کنی .

یه چیزی هم تازه واسم اتفاق افتاد:تو شب بود داشتم پای پیاده یه مسیری رو میرفتم که دیدم شبه هیچکس نیست گفتم بخوابم به یه شهری رسیدم که خیلی کوچیک بود کنارش یه اتیش بود که جای خواب هم داشت اونجا خوابدیم تا صبح بعد که بیدار شدم دیدم 3 تا از این سرباز ها که کلاهشون شاخ گاو داره و زره آهنی دارن کنارم وایستادن و بعد شمشیر کشیدن و تبر در اوردن به جونم افتادن منم با هزار بدبختی همشون رو داغون کردم(البته بعد از 3 بار باختن):d اینا چی بودن؟واسه چی یهو پیداشون شد؟؟؟!!!
احتمالا این ها راه زن bandit بودن که توی بازی تا دلت بخوای هستن . گاهی اوقات بعضی ها ادم اجیر میکنن که شما رو ادب بکنند که چون شما اول بازی هستی فکر نکنم این گزینه باشه .

• Like
Reactions: 19Rodar and koorosh

soheil_julio

کاربر سایت
Sep 1, 2010
33
مثل این که شما بیشتر از همه بازی کردی
ممنون میشم جواب بدی

1)تو کوئست the blessings of nature قسمت retrieve eldergleam sap گیر کردم...اونجایی که وارد غار میشی یه مرد و زن دارن مناظر زیبا رو نگاه میکنن..بعد زنه از آسیب رسوندن به درخته که ریشه های بزرگ داره اخطار میده...تو نقشه هدف نزدیک تنه درخته..ولی هیچ راهی نداره تا برسم بهش..ریشه هاش اجازه نمیده..اومدم از بیرون غار برم راهی نداشت

2)طریقه گرفتن خانه و زن چیه و مزیتاش چیه؟

3)راهی هست که مقداری از وسایلمونو تو صندوقی جایی بزاریم..که نه بفروشیمش نه اینکه همرامون داشته باشیم(فکر کنم اگه خانه بخریم بشه)

4)میشه عضو چند گروه موند؟

پیشاپیش از دوستان ممنونم بابت کمکشون.

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
مثل این که شما بیشتر از همه بازی کردی
ممنون میشم جواب بدی

1)تو کوئست the blessings of nature قسمت retrieve eldergleam sap گیر کردم...اونجایی که وارد غار میشی یه مرد و زن دارن مناظر زیبا رو نگاه میکنن..بعد زنه از آسیب رسوندن به درخته که ریشه های بزرگ داره اخطار میده...تو نقشه هدف نزدیک تنه درخته..ولی هیچ راهی نداره تا برسم بهش..ریشه هاش اجازه نمیده..اومدم از بیرون غار برم راهی نداشت

2)طریقه گرفتن خانه و زن چیه و مزیتاش چیه؟

3)راهی هست که مقداری از وسایلمونو تو صندوقی جایی بزاریم..که نه بفروشیمش نه اینکه همرامون داشته باشیم(فکر کنم اگه خانه بخریم بشه)

4)میشه عضو چند گروه موند؟

پیشاپیش از دوستان ممنونم بابت کمکشون.
بلاخره تونستم بازی رو ول کنم :| دیسک بازیم خراب شد :| برم فردا یکی دیگه بگیرم خیر سرمون کنکور داریم هیچی نخوندم این یه هفته رو :|
=====================================================================
1.هنوز کوئستش رو انجام ندادم تازه رفتم خنجره رو گیر اوردم وقتی رسیدم بت میگم یا یکی دیگه از دوستان اگه بلده بتون میگه .
2.خونه میری پیش jarl هر شهر که میخوای معمولا چنتا ماموریت باید براش انجام بدی تا اعتمادش رو جلب کنی برا ازدواج هم میری معبد مارا (mara ) تو riften یه گردن بند هست به نام amulet of mara اونو که بندازی گردنت هرکی قصد ازدواج داشته باشه بت میگه مزیتش هم نمیدونم هنوز مجردم :d
3.اره میشه اگه عضو گروهی هستی هم صندوق هست هم تخت که میتونی استفاده کنی هرچیزی رو که میخوای بزاری صندوق رو باز میکنی رو ایتم X میزنی تا ابد هم میمونه تو صندق :d
4.اره فقط از بین stormcloak و imperial legion باید یکی رو انتخاب کنی ولی بقیه مشکلی ندارن

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ببخشید من وقتی میرم پیشه Greybeards میگه داد بزن من هرچی RB رو میزنم این کار رو نمی کنه!!!
کاره خاصی باید انجام بدم؟
یافتم. دسته شما درد نکنه :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یه کوئیستی هست که وارد غار میشی و یه درخت جلوی راه رو گرفته ! ...هرچی مجیک و شوتس میزنم افاقه نمیکنه ! ...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خو اسم کوئست رو بگو که اگه گرفتمش برم بت بگم یه گونی :| کوئست دارم که هنوز نرفتم فقط فعالشون کردم
the blessing of naturw < Retrieve Edergleam sap !
در ضمن بعد از کشتن آلودین هنوز کوئیست Liberation of skyrim بسته نشده با این که همش تکمیل شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر